Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Portal ten stał się w internecie symbolem oporu intelektualnego i moralnego wobec matactw MAK, wobec arogancji władzy, wobec niewypowiedzianej wojny przeciw Kościołowi Katolickiemu identyfikowanemu przez krzyż, wobec korupcji, wobec zdrady, a przede wszystkim portal ten stał się jeszcze jedną ostoją patriotyzmu w Polsce!
27.11.2011r.


/Rajmund Pollak/

      Aby coś osiągnąć trzeba czasami popłynąć pod prąd !

Wychowałem się w górach i często obserwuje jak zdrowe pstrągi tną rwące potoki i płyną pod prąd, a śnięte ryby podążają bezwładnie w dół strumienia i giną roztrzaskane o skały.

W okresie PRL-u sprawa była prosta, gdyż z jednej strony była komuna i jej współpracownicy czyli „oni”, a z drugiej strony Kościół Katolicki i antykomuniści czyli „my”.

Stan wojenny po13 grudnia 1981r. ten podział jeszcze bardziej zaostrzył, ale równocześnie złamał wielu opozycjonistów czyniąc z nich Tajnymi Współpracownikami SB.

Okrągły stół w 1989 roku okazał się jedną wielką mistyfikacją medialną, a gruba kreska uwolniła od jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej zbrodniarzy komunistycznych oraz ich kolaborantów.

Najbardziej patriotycznie nastawieni opozycjoniści rozpoczęli po 1989 roku walkę o prawdziwą lustrację.

Wśród patriotów, którzy demaskowali zdrajców był m.in. Prezes IPN Janusz Kurtyka.

Polska jest krajem ciągle infiltrowanym przez obce służby specjalne i mamy wciąż tych samych wrogów zewnętrznych.

Spadkobiercy zbrodniarzy odpowiedzialni za zbrodnię ludobójstwa polskich oficerów w Katyniu doprowadzili w dniu 10 kwietnia 2010r. do nowej tragedii narodowej, tym razem w Smoleńsku.

Sprawa zgładzenia Prezydenta R.P. wraz z małżonką oraz 94 przedstawicieli polskich elit pod Smoleńskiem wciąż pozostaje niewyjaśnioną tajemnicą jak kiedyś Katyń !

Po ostatnich wyborach parlamentarnych sprawę wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej elity P.O. próbują zagłuszyć bełkotem o kryzysie gospodarczym i propagandą wątpliwych sukcesów Prezydencji U.E.

Rząd Donalda Tuska oddał całe śledztwo w ręce Rosji i czyni wiele, aby temat 10 kwietnia 2010 roku stał się sprawą, która już nie będzie zajmować opinii publicznej, bo przecież Platforma Obywatelska patrzy tylko w przyszłość „eurolandu” !


Dzielna wdowa, Pani Zuzanna Kurtyka wykazała niezwykłą odwagę cywilną przeciwstawiając się wszystkim bankrutom politycznym, którzy chcieli, aby przyczyny tragedii polskich elit pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010 roku nie zostały wyjaśnione i rozpoczęła walkę o prawdę i godność ofiar i ich rodzin.

Rok temu powstał portal www.pomniksmolensk.pl , którego moderatorem jest niezwykle mądry Pan Artur.
Portal ten stał się w internecie symbolem oporu intelektualnego i moralnego wobec matactw MAK, wobec arogancji władzy, wobec niewypowiedzianej wojny przeciw Kościołowi Katolickiemu identyfikowanemu przez krzyż, wobec korupcji, wobec zdrady, a przede wszystkim portal ten stał się jeszcze jedną ostoją patriotyzmu w Polsce!

Jest dla mnie wielkim zaszczytem, że mogę na tym portalu publikować felietony i spostrzeżenia.

Życzę zarówno Pani Zuzannie Kurtyce jak i Panu Arturowi oraz wszystkim sympatykom www.pomniksmolensk.pl, aby ta strona internetowa przetrwała 100 lat !!!

Nie będę mówił szeptem, lecz powiem głośno i napiszę to jeszcze nie raz :
Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem

Niech żyje Polska!

Komentarze
#1 | Wincenty Koman dnia 27.11.2011
Brawo, Panie Rajmundzie!
#2 | Artur dnia 27.11.2011
Panie Rajmundzie - bardzo dziękuję za słowa uznania. Staram się jak tylko mogę nie brać wzorów z administratorów portali na których przebywałem wcześniej. Pozdrawiam serdecznie - Zuzanna, Kazia i Pan byliście niemalże od początku z nami. I mam nadzieję że pozostaniecie.
#3 | Kazia dnia 27.11.2011
Panie Rajmundzie, stanie się, co ma się stać, a prawda zatriumfuje, bo "co mówią (...) w ciemności, będzie powtórzone na świetle, a co słyszycie na ucho, będzie rozgłaszane na dachach". Pozdrawiam : )
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną