Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Rok temu, gdy powstawał portal pomniksmolensk.pl nie sądziłam, że stanie się on bliski tak wielu ludziom. Dziś o jego sile świadczy na przykład, zainteresowanie służb specjalnych informacjami jakie zamieszcza, mimo że z punktu widzenia polityki nie mają one wartości strategicznych.
29.11.2011r.


/Zuzanna Kurtyka/

      Rok temu, gdy powstawał portal pomniksmolensk.pl nie sądziłam, że stanie się on bliski tak wielu ludziom. Dziś o jego sile świadczy na przykład, zainteresowanie służb specjalnych informacjami jakie zamieszcza, mimo że z punktu widzenia polityki nie mają one wartości strategicznych.

      W odróżnieniu od wielu innych prawicowych portali, stworzonych przez liczne stowarzyszenia i fundacje, ta strona żyje, żyje na co dzień życiem naszej rzeczywistości.

      Przy braku jakichkolwiek środków finansowych, poparcia w środowisku celebrytów, dziennikarzy i tak dalej, ten ewidentny sukces zawdzięcza morderczej pracy Artura - osoby prowadzącej portal. Artur poświęcił mu cały swój czas, czas poza godzinami pracy zawodowej. Wstaje codziennie wcześnie rano po to by aktualizować stronę, przeprowadza wywiady, z uporem przypomina innym o ich zobowiązaniach. Z niedowierzaniem patrzę na tego człowieka, który zadanie sobie postawione potrafi realizować z żelazną konsekwencją. Chciałabym także podziękować osobom które są z nami od samego początku i razem z nami bezinteresownie pracują: Cyrance, Zuzannie, Kazi, Vitkowi Skoniecznemu, Markowi Bałembie, Barbarze Rode, Rajmundowi Pollakowi, Teresie, Kulce, Tomaszowi Kwiatkowi, Pawłowi Rzymyszkiewiczowi i Beacie Makowskiej.

      Dziś "Pomnik Smoleńsk" jest jedynym pomnikiem jaki postawiliśmy my Polacy poległym w Smoleńsku. Jest pomnikiem wirtualnym, ale cóż, widocznie stać nas tylko na to.

      Jednakże tak mały zespół nie da rady realizować dalszych, ambitnych planów rozbudowy portalu. Dlatego prosiłam i będę prosić nadal o wszelką formę pomocy dla pomniksmolensk.pl, o nadsyłanie materiałów, dokumentów, informacji. Marzy mi się, by wokół tej strony powstawał coraz szerszy krąg ludzi, dla których ważne są wartości, za które i w imię których zginęli wybitni Polacy na pokładzie TU-154m, 10.04.2010 roku.Komentarze
#1 | Vitek Skonieczny dnia 28.11.2011
Pani Zuzanno - serdecznie dziekuje za slowa uznania. Znalazlem Wasz portal przypadkowo i dzieki Arturowi i Pani pozostalem z Wami do dzisiaj. Bede uhonorowany dalsza wspolpraca a dzis moge powiedziec, ze to jest rowniez Moj portal. Wielkie uznanie dla Artura, ktory poswieca tyle czasu na prowadzenie portalu. Dzieki jego pracy i sercu jakie wklada w redagowanie portalu pomniksmolensk.pl nasza strona zyje i ma dusze. To nie tylko suche informacje i artykuly ale na zywo relacje, wywiady i spotkania z przecudownymi osobami, ktorym na sercu jest dobro naszego Kraju. Z okazji pierwszej rocznicy powstania zycze wszystkim zaangazowanym w prace i zycie portalu pomniksmolensk.pl wszelkiej pomyslnosci i nadziei na lepsze czasy w prawdziwie wolnej Polsce. Dosylam spora dawke slonca z goracego Sydney.Wink
#2 | 331 dnia 27.11.2011
Nie zgadzam się, bo takie wyniki obliczeń naukowych podnoszą 'adrealinę' u czytelników, a im ona wyższa, tym zyskowność pnie się do góry.
A jest to -co warto podkreślić- ta dobra 'adrealina', w odróznieniu od tej złej w wykonaniu róznych ciemnych typów często i gęsto wiszących na samym szczycie SG.
Zatem jest to wynik celowej i przemyślanej polityki, a nie kalkulacji ekonomicznych.
#3 | Artur dnia 27.11.2011
Salon 24 jest nastawiony na zysk. Taka jest prawda, stąd obecność na sg takiego szamba jak choćby RRK czy senator K. To chyba wszystko tłumaczy? Biznes is biznes. Pozdrawiam
#4 | 331 dnia 27.11.2011
"Dziś "Pomnik Smoleńsk" jest jedynym pomnikiem jaki postawiliśmy my Polacy poległym w Smoleńsku. Jest pomnikiem wirtualnym, ale cóż, widocznie stać nas tylko na to. "
__________________________________________

Co juz od ponad roku dzieje się na kreującym się na prawicowy Salonie24 świadczy choćby dzisiejszy tekst:

Tytuł odnosi się do nadzieii, że któraś z dwu notek - KaNo lub moja chociaż przez chwilę zagości na SG w dziale "katastrofa smoleńska" niezbyt ostatnio zatłoczonym. Obie notki to zapis prezentacji dla Zespołu Parlamentarnego.
http://kaczazupa.salon24.pl/368205,administracjo-skad-bierzesz-monety

Nie mogą nawet doprosić się tego, by znaleźć się w dziale "katastrofa smoleńska", gdzie notki zasługują na sam szczyt SG.
#5 | Kazia dnia 27.11.2011
Pani Zuzanno - dziekuję za słowa uznania, niezasłużone, bo przecież bez Pani i Artura - nie było by tej strony.
Natomiast pochwała Artura - jest stwierdzeniem faktów - bez Ciebie Arturze ten portal zwiędłby po kilku tygodniach. Mobilizujesz i popychasz, czuwasz i dbasz o nas piszących i czytających. Dzięki!
#6 | Artur dnia 27.11.2011
Miałem alternatywę od autorki - albo puszczam tę notkę w całości albo wcale.. Jest mi bardzo niezręcznie czytać takie opinie na swój temat, niemniej bardzo dziękuję i pozdrawiam autorkę.
#7 | Wincenty Koman dnia 27.11.2011
Życzę Pani i całemu zespołowi, aby za rok była już ujawniona cała prawda o Katyniu! No i stał już Pomnik Smoleński!
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną