Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Dnia 24.08.2016 roku, w niżej podpisanym składzie, w Mikluszowicach, odbył się IV zjazd redakcji pomniksmolensk.pl.
25.08.2016r.


    Dnia 24.08.2016 roku, w niżej podpisanym składzie, w Mikluszowicach, odbył się IV zjazd redakcji pomniksmolensk.pl. Podjęliśmy na nim decyzję o zawieszeniu działalności portalu. Przyczynami są zmiana władzy, oraz powstanie nowego Komitetu Budowy Pomnika. Mamy nadzieję, że po kolejnych wyborach nie staniemy przed koniecznością wznawiania działalności.

 

Dziękujemy wszystkim współpracownikom i czytelnikom.

 

/Zuzanna Kurtyka, Kazia, Artur, Marek Bałemba, Vitek Skonieczny, ks. Wiesław Multan, Mariola, Zuzanna, Jacek Orłowski, Fotoamator/


Komentarze
#1 | Wojciech Franciszek D dnia 24.12.2016
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia , radości z obecności solenizanta na tych kolejnych urodzinkach , życzę Wszystkim reaktorom i czytelnikom portalu Pomniksmoleńsk!
#2 | MB dnia 14.10.2016
Radyjko również będzie istniało. Zapraszam na witrynkę www, tutaj: http://radiologos...
#3 | Jacek Mruk dnia 31.08.2016
Panie Marku dziękuję za informację z której na pewno nie tylko ja skorzystam.
Pozdrawiam
#4 | MB dnia 30.08.2016
Panie Jacku M. mój kanał na vimeo będzie istniał. Jest tu: vimeo.com/wroclaw
Postaram się kontynuować wywiady z prof. T. Marczakiem.

pozdrawiam
#5 | Kazia dnia 29.08.2016
@Giaur, dzięki.

Pozdrawiam
#6 | Kazia dnia 29.08.2016
@ Rajmund, MB, Pani Zuzanna zaprosiła wszystkich chętnych do współpracy przy nowym projekcie, o którego otwarciu wspominała przy ognisku, nic nie stoi na przeszkodzie abyście obaj przyjęli Jej propozycję. Pozdrawiam
#7 | Giaur dnia 28.08.2016
Dziękuję całej Redakcji pomniksmolensk.pl za stworzenie tego dzieła - portalu, do którego i ja mogłem włożyć trochę mojego serca, i które nadal będzie tętnić.

Łukasz
#8 | fotoamator dnia 27.08.2016
Ponieważ chyba najwięcej mogę powiedzieć o stanie badań tragedii smoleńskiej wyjaśnię, na ile mogę stan rzeczy. Może to pozwoli zrozumieć skalę pracy. Wiele osób zastanawia się dlaczego nagle wszystko ucichło, media już o tym nie piszą, a komunikaty podkomisji pojawiają się sporadycznie. Za media nie będę się wypowiadał, ale mogę jedynie powiedzieć, że one rządzą sie własnymi prawami i koniunkturą, która przynosi im dochody. Do tego, obecna sytuacja wskazuje na bardzo istotne przetasowania na rynku medialnym i krótko mówiąc pęd do korytka - niech każdy sobie sam odpowie dlaczego tak jest.
Jeśli chodzi o tok spraw związanych z wyjaśnianiem tragedii to należny mieć na uwadze to, że podkomisja z przyczyn obiektywnych, proceduralnych i organizacyjnych nie mogła od razu rozpocząć prac na 100%. Druga sprawa to formalne uzyskanie wszystkich niezbędnych materiałów, które należy zweryfikować i rozdzielić do dalszych prac. Samo zapoznanie się z tysiącami stron akt i dokumentów pochłania olbrzymią ilość czasu,a należy pamiętać, że do tego dochodzi jeszcze ich merytoryczna weryfikacja. Nie zapominajmy, kto sporządzał te materiały i ile w nich nieścisłości i przekłamań. To wszystko po prostu musi trwać tyle ile potrzeba na tak skomplikowane badania. Mogę jeszcze dodać, że w wyjaśnianie tragedii zaangażowane jest wiele wspaniałych osób a to co robią może czasami przekraczać wyobraźnię niektórych komentatorów. I jest to bardzo pocieszające.

Zmieniła sie rzeczywistość polityczna, ale na pewno nie osłabła chęć poznania prawdy, nawet jeśli teraz nie mówi się o tym głośno. Ludzie po prostu pracują z pełnym zaangażowaniem. Tyle mogę powiedzieć.

Jeśli chodzi o Pomnik to rzeczywiście smutne, że ta się to kończy, ale taka jest kolej rzeczy. Mam jednak nadzieję, że nie jest to koniec definitywny.

Szanuję wolę Redakcji i rozumiem sytuację. A że się nie do końca z niektórymi sprawami zgadzam to już inna sprawa. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do własnych poglądów i decyzji, które należy uszanować.

Wolałbym w tym miejscy nie ronić łez nad zakończeniem, lecz już zacząć zastanawiać się nad tym w jaki sposób wykorzystać i rozwinąć to wszystko nad czym tak wiele osób pracowało. Tej pracy bezwzględnie nie można zmarnować.

Na zakończenie pozdrawiam wszystkich, których miałem przyjemność poznać osobiście, oraz tych, z którymi mogłem prowadzić dyskusje poprzez sieć. Dla mnie od czasu opublikowania na Pomniku pierwszego tekstu rozpoczęła się znacznie dłuższa droga. Byle starczyło sił i zdrowia aby dojść do jej końca. I w tej sprawie ośmielam się poprosić Was o modlitwę - to będzie najlepsze dla mnie wsparcie.
#9 | Jacek Mruk dnia 27.08.2016
Skoro decyzja zapadła i nie może być od niej odwrotu .
To przynajmniej napiszcie ,gdzie będzie można zobaczyć
{Vitka refleksje rysowane } wysłuchać , czy przeczytać relacji i przemyśleń wielu autorów.
Nie przypuszczam że odłożycie na półkę swoją działalność.
Pozdrawiam
#10 | MB dnia 27.08.2016
Panie Rajmundzie, nikt niczego nie podpisywał. O zamknięciu portalu poinformowała p. Z. Kurtyka przy wieczornym ognisku, nie pytając nikogo o zdanie. W ogóle na zjeździe nie było, przynajmniej od czasu mojego przyjazdu, żadnej dyskusji na temat portalu. Podzielam Pańskie zdanie, również uważam, że źle się stało. Można bylo zmniejszyc intensywnośc aktualizacji portalu, lub przerobic go tak, by każdy redaktor po zalogowaniu się, korzystając z formularza PHP samodzielnie wrzucał swoje notki na portal.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną