Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Andrijem Gabrowem, kandydatem do Wierchownej Rady Ukrainy z ramienia Frontu Ludowego Arsenija Jaceniuka. W przeddzień wyborów na Ukrainie pytamy o zmiany jakie dokonały się w kraju oraz o perspektywy i szanse na przyszłość.
30.10.2014r.


   Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Andrijem Gabrowem, kandydatem do Wierchownej Rady Ukrainy z ramienia Frontu Ludowego Arsenija Jaceniuka. W przeddzień wyborów na Ukrainie pytamy o zmiany jakie dokonały się w kraju oraz o perspektywy i szanse na przyszłość.

   Nasz rozmówca podkreśla, że na Majdanie dokonała się wielka zmiana w myśleniu wśród ludzi, którzy poczuli w końcu w którym kierunku chcą podążać i jak się zmieniać. Gabrow wyjaśnia dlaczego te wybory są tak istotne - w jego opinii pozwalają na wejście do parlamentu osobom nastawionym proeuropejsko, dla których liczy się zmiana systemu i którzy widzą docelowo Ukrainę jako państwo w pełni suwerenne i niezależne.

   Dowiemy się dlaczego wspiera Front Ludowy (Narodnyj Front), jakie zdanie posiada na temat działaczy Prawego Sektora i czy słusznie w Polsce straszy się naszych rodaków szerokim ukraińskim poparciem dla ruchów nacjonalistycznych. Przedstawi jakie są plany Frontu Ludowego jeśli uzyska odpowiednio wysokie poparcie społeczne, wspomni o planowanych reformach, w tym m.in. o modernizacji i wzmacnianiu ukraińskiej armii oraz działaniach zmierzających do zwalczenia korupcji. Zapytamy o ustawę lustracyjną, reformę sądów i specjalny status dla Donbasu.

   Gabrow przedstawi realną sytuację na wschodzie Ukrainy, gdzie obecnie trwa regularna wojna z rosyjskim agresorem i codziennie giną ludzie. Wypowie się na temat szans na skuteczną ukraińską ofensywę i odzyskanie zaanektowanego Krymu.

/Paweł Wasążnik, Magdalena Warych/Rozmowa z Andrijem Gabrowem z Frontu Ludowego Arsenija Jaceniuka from pomniksmolensk.pl on Vimeo.Nasze blogi:

Komentarze
#1 | Kazia dnia 29.10.2014
Proszę, Polak, który walczy o niepodległość Ukrainy. Mijają wieki a hasło za wolność waszą i naszą jest nadal aktualne.
Magda, dziękuję za wywiad.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną