Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Mamy zdolnego Prezydenta. Wystarczy spisać wygłaszane przemowy i ogłosić – przebywanie w sąsiedztwie tego polityka grozi pomieszaniem z poplątaniem! – a potem tylko załadować na wóz bojowy i w razie zagrożenia wysłać na rokowania z zapowiedzią, że zarazi przeciwnika tym samym.
03.10.2014r.


      Urzędujący Prezydent zaskakuje swoją wizją świata na każdym kroku. Dzisiaj popisał się wiedzą zoologiczną. Obserwując manewry wojskowe zauważył, że dotąd były one „pewnie raczej skromną polską żmiją, może nawet poczciwym zaskrońcem; dzisiaj rzeczywiście powoli zamieniają się w groźnego zwierza”. Ten zwierz to anakonda, bo tak nazwano manewry z udziałem oddziałów wojsk NATO.

„- To ważne ćwiczenia, bo ważny jest moment, w którym się one odbywają. I nie ma co udawać: te ćwiczenia nabierają szczególnego znaczenia także z punktu widzenia odpowiedzi na zaistniałą sytuację w naszym, ale nie tylko w naszym polskim środowisku bezpieczeństwa, tylko w środowisku bezpieczeństwa ważnym z punktu widzenia całej flanki wschodniej, całego Sojuszu Północnoatlantyckiego - powiedział Komorowski.”

„- To jest bezprecedensowa sytuacja, w której naruszenie pokoju, naruszenie norm prawa międzynarodowego, użycie siły i podsycanie separatyzmów jest efektem działania państwa, nie tak dawno jeszcze jednego z supermocarstw, a dzisiaj pretendującego do odbudowy strefy wpływów i do roli nowego mocarstwa - mówił prezydent.”

„- To oddaje zresztą znakomicie nie tylko charakter tych ćwiczeń, ale także i polskie dążenie, aby sprawa bezpieczeństwa, sprawa zdolności do posiadania odporności na zagrożenia była przedmiotem troski całego Sojuszu - powiedział prezydent.”

Mamy zdolnego Prezydenta. Wystarczy spisać wygłaszane przemowy i ogłosić – przebywanie w sąsiedztwie tego polityka grozi pomieszaniem z poplątaniem! – a potem tylko załadować na wóz bojowy i w razie zagrożenia wysłać na rokowania z zapowiedzią, że zarazi przeciwnika tym samym. Że wyolbrzymiam? Wystarczy przeczytać wypowiedź Tomasza Siemoniaka: „Jeśli chodzi o same ćwiczenia, to traktujemy je bardzo poważnie. One nie mają wykazać, że jest dobrze, zwiększać nasze samozadowolenie - one mają w sposób surowy i rzetelny wykazać, co działa dobrze, a co działa źle”. Od razu widać – działa!

Link

/Ka/

2.10. 2014 r.


Komentarze
#1 | Jacek Mruk dnia 04.10.2014
Gafa mówi to na co dostał pozwolenie z Moskwy , by się nie ujawnić jako agent.
Czym groźniejsze hasła tym większa mizerność tych akcji.
Pozdrawiam
#2 | ossala dnia 04.10.2014
Ka, moje, a przecież polskie (!) samozadowolenie najbardziej by wzrosło, gdyby obecnie zajmujący fotel prezydenta RP wsiąkł gdzieś tak głęboko, aby moje oczy nie musiały go oglądać, a uszy słuchać. Wraz z Siemoniakiem i paroma jeszcze innymi!
To by dopiero było zadowolenie.
#3 | Kazia dnia 03.10.2014
Cóż, Bronisław nie raz nas pewnie zaskoczy. W końcu na gady nie poluje.
Pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną