Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Okradziono transport z polską pomocą humanitarną dla Ukrainy. Transport pomocy humanitarnej przygotowany przez Ministerstwo Obrony został okradziony. W sprawie prowadzone jest już śledztwo. Podejrzewanymi są polscy żołnierze.
12.09.2014r.


      „Okradziono transport z polską pomocą humanitarną dla Ukrainy. Transport pomocy humanitarnej przygotowany przez Ministerstwo Obrony został okradziony. W sprawie prowadzone jest już śledztwo. Podejrzewanymi są polscy żołnierze. Szef Ministerstwa Obrony Narodowej zawiesił dowódcę bazy logistycznej w Rembertowie. Transport został przygotowany przez ministerstwo pod koniec ubiegłego miesiąca. W transporcie było 320 ton ładunku: koce, pościel i żywność. Zginęło 1,5 tys. koców i mniej więcej tyle samo materaców. Braki zauważono w jednostce wojskowej pod Lwowem podczas rozładunku. Polski oficer nadzorujący rozładunek zauważył brak części koców i materaców.”

A ja się pytam – co w tym czasie robiła firma ochroniarska, która pilnowała porządku w bazie? Według informacji, które szybko podał mi Uncle Google dowiedziałam się, że mieszkańcy nie mogą przez teren jednostki przejechać czy przejść, bo zabrania im tego firma ochroniarska o dźwięcznej nazwie „Skorpion” a tu opróżniono cały transport. Ale nic to – Minister MON nie ma powodu do niepokoju, i zaćwierkał raźno na twitterze (jak to mają w zwyczaju obecni ministrowie) „Żandarmeria już ostro działa, ważne, że sami to odkryliśmy przy wyładunku”.

Jasne, wojsko samo przygotowało transport, samo go okradli i samo odkryło kradzież. Ważne, że dobry humor Ministra Siemoniaka nie doznał uszczerbku.Link

Link


/Ka/

10.09. 2014 r.


Komentarze
#1 | Ka dnia 13.09.2014
Jaka armia Arturze taki minister, a w tym przypadku - operetkowy. Wystarczy obejrzeć zdjęcia wykonane przez Pana Rajmunda.
Pozdrawiam
#2 | Artur dnia 13.09.2014
Siemoniak sprawia wrażenie takiego partyjnego pajacyka. Niedawno w wywiadzie który przeprowadził p. Rajmund opowiadał jak zadowolony jest z ochrony i że to taki światowy trend - warto przytoczyć:

Rajmund Pollak (RP): Czy pana ministra nie razi to, że na warcie przed jednostką stoją jacyś ochraniarze, a nie wojsko? Czy ministerstwo Obrony Narodowej bada przeszłość szefów firm ochroniarskich, które wojsko zatrudnia do ochrony jednostek i ewentualne zagrożenia?Minister Tomasz Siemoniak (MTS): Jeżeli chodzi o pańskie pierwsze pytanie, analizujemy tutaj doświadczenia związane z firmami ochroniarskimi. Wszystkie armie to robią to po prostu jest tańsze i racjonalne. Trudno żeby żołnierze zawodowi, wysokokwalifikowani stali na wartach. Potrzeba by do tego ich tysiące. Zmierzamy do tego, pracujemy nad tym żeby wprowadzić taki system wart cywilnych, żeby byli to pracownicy, nie tylko zewnętrzne firmy. Chcemy też żeby niektóre kluczowe obiekty były chronione przez wojsko, przez Żandarmerię. Także w tym kierunku idziemy.

Całość: http://www.pomnik...BPV82OZyVp

Pozdrawiam
#3 | Ka dnia 12.09.2014
Jasne - konwoje pokojowe i finansowe. A co do tego konkretnego to przecież towar był zabierany z magazynów a te podobno są pilnowane - czyli albo tych magazynów wcale nie opuścił albo zawartość ciężarówek rozpłynęła się za bramą jednostki. Jednak wstyd i tyle...
Pozdrawiam
#4 | Kazia dnia 12.09.2014
To nowy rodzaj konwoju, są już "pokojowe" jak rosyjskie na Ukrainie a ten jest "z pomocą" której wysyłający sobie sami udzielają.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną