Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Tak, zdecydowanie stała rzecz najgorsza. Podczas gdy nasi przyjaciele w Moskwy spali, obca, wroga cywilizacja „zielonych ludzików” podstępem dokonała przemiany i upodobniła się do żołnierzy armii rosyjskiej. Prezydent sam tego nie wymyślił (z tym byłby zresztą problem) a bazuje na informacji pochodzącej od swego doradcy.
22.07.2014r.


     

Prezydent Komorowski już wie, kto najbardziej zawinił na Ukrainie, spowodował oderwanie Krymu, zajęcie okolic Donbasu i roztrzaskało w kawałki przelatujący nad terytorium tego kraju samolot malezyjskich linii lotniczych. To było po prostu UFO – zielone ludziki. Swoim odkryciem podzielił się ostatnio z polskimi dyplomatami, którzy przybyli z całego świata na doroczną naradę. Pewnie brakowało im ministra Ławrowa, który uświetnił jedno z zebrań przypadających na rok poprzedni, ale urzędujący prezydent i jego doradcy robili co mogli, aby goście nie poczuli się rozczarowani.

Dlatego – może in spe nieobecnego ministra „nawiązując do katastrofy malezyjskiego samolotu na Ukrainie Komorowski ocenił, że "wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego niesłychanego i haniebnego aktu, który coraz częściej przyjmuje się za akt terroru, zajmie pewnie wiele czasu". Jak mówił, długo będą "mieliły młyny polityczne i prawne". - Ale już dzisiaj(...) po wielu ujawnionych okolicznościach, łatwo jest wskazać i napiętnować tego, kto ponosi odpowiedzialność za to niebywałe wydarzenie - podkreślił prezydent.(…) Prezydent ocenił też, że doszło do "agresji Rosji przeciw Ukrainie", co - jak mówił - potwierdzają "łatwe przemiany 'zielonych ludzików' w żołnierzy armii rosyjskiej".

Tak, zdecydowanie stała rzecz najgorsza. Podczas gdy nasi przyjaciele w Moskwy spali, obca, wroga cywilizacja „zielonych ludzików” podstępem dokonała przemiany i upodobniła się do żołnierzy armii rosyjskiej. Prezydent sam tego nie wymyślił (z tym byłby zresztą problem) a bazuje na informacji pochodzącej od swego doradcy. Już 14 kwietnia tego roku prof. Tomasz Nałęcz stwierdził kategorycznie, że „nie sądzi, żeby "zielone ludziki" na Krym weszły, a potem wyszły.” I najprawdopodobniej nie wyszły. One po prostu odleciały. Podobnie jak doradcy i wszyscy ludzie Prezydenta wraz z nim…

Link

Link

Link

/Ka/

21.07. 2014 r.


Komentarze
#1 | Kazia dnia 22.07.2014
UFO już widzą... prędzej uwierzą w atak Marsjan niż w zamach spowodowany przez Rosjan. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną