Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Spałowanie człowieka? To jest nic. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym? Pestka! Kierowanie grupą przestępcza o charakterze zbrojnym? Pikuś. Są gorsze przestępstwa. Oto sąd wydał werdykt w majestacie III RP: „8 miesięcy ograniczenia wolności - to wyrok stołecznego sądu wobec Zygmunta M., który w 2013 r. rzucił tortem w sędzię od sprawy Czesława Kiszczaka.
19.07.2014r.


     
Spałowanie człowieka? To jest nic. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym? Pestka! Kierowanie grupą przestępcza o charakterze zbrojnym? Pikuś. Są gorsze przestępstwa. Oto sąd wydał werdykt w majestacie III RP: „8 miesięcy ograniczenia wolności - to wyrok stołecznego sądu wobec Zygmunta M., który w 2013 r. rzucił tortem w sędzię od sprawy Czesława Kiszczaka - poinformowała warszawska prokuratura. W czerwcu 2013 r. w Sądzie Okręgowym w Warszawie przesłuchiwano dwoje psychiatrów, którzy uznali, że zdrowie 88-letniego b. szefa MSW z lat PRL nie pozwala na sądzenie go po raz piąty za przyczynienie się do śmierci dziewięciu górników kopalni "Wujek" w 1981 r. Gdy sędzia Anna Wielgolewska ogłosiła, że przesłuchanie biegłych odbędzie się przy drzwiach zamkniętych, obecna w sali jako publiczność grupa osób z Adamem Słomką na czele zaprotestowała, głośno wyrażając niepochlebne dla sądu opinie. Wtedy sędzia ogłosiła przerwę w posiedzeniu. Gdy wychodziła z sali, jeden z mężczyzn rzucił w nią tortem z bitą śmietaną. Sędzia została trafiona w tył głowy”.Śmietaną? Sędziego w głowę? Niedopuszczalne! Sprawca zamachu już po kilku dniach usłyszał zarzut „naruszenia nietykalności oraz znieważenia funkcjonariusza publicznego w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych”. I machina państwowa poszła w ruch! „Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola akt oskarżenia skierowała do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli. Jak powiedział w piątek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Przemysław Nowak, jeszcze w czerwcu (o czym wtedy nie informowano) sąd ten skazał M. na 8 miesięcy ograniczenia wolności, polegającego na obowiązku nieodpłatnych prac społecznych w wymiarze 20 godzin miesięcznie”.

Oczywiście to nie koniec, po tak potwornej zbrodni „sąd zaostrzył środki bezpieczeństwa, ustalając m.in., że do gmachu wolno wnosić tylko rzeczy "niezbędne w postępowaniu sądowym". Obrońcy praw człowieka wyrażali obawy, czy to nie utrudni dostępu do sądu. Atak na sędzię stanowczo potępiła Krajowa Rada Sądownictwa. Kierownictwo sądu okręgowego wyraziło "głębokie poruszenie" incydentem”.

I tak ma zostać. W końcu należy przykładnie i surowo karać przestępców. Bo inaczej rozzuchwalą się i kto wie, do czego jeszcze mogłoby dojść. Następnym razem w kierunku sędziego poleciałaby – kto wie – beza, sernik, albo – o zgrozo! - szarlotka! Trafiony sędzia mógłby zapomnieć zupełnie po co zasiada za stołem sędziowskim. I wypuścić niejednego gangstera, szczególnie takiego, który stał na czele gangu czyli grupy przestępczej o charakterze zbrojnym.

Link

/Ka/

18.07. 2014 r.


Komentarze
#1 | Jeden z bandy dnia 21.07.2014
@ Ka
"... na pewno nie jest tak zadłużona jak Polska".
Tak!,ale to dzieki kolonializmie.
http://www.youtub...o7IxdzywXk
(Aby lepiej zrozumiec to o czym mowie polecam ogladnac:
http://www.amazon...+du+secret
#2 | Ka dnia 20.07.2014
Z pustego i Salomon nie naleje? Francja chyba nie ma co narzekać, na pewno nie jest tak zadłużona jak Polska. Właśnie we Francji ludzie lubią wybierać skrajności, takie mam wrażenie, na topie jest albo efektowny krzykacz albo niedojda. Nic pośrodku Smile
Dzięki za kołysankę. Pozdrawiam
#3 | Jeden z bandy dnia 20.07.2014
@ Ka.
Czy sie tym przejal?Ja tez mysle ,ze nie ,ale cos w tym jest,bo kilka dni po-zapowiedzial,ze obnizy podatki.Ha!,ha!...Oczywiscie nie powiedzial:komu?,kiedy? i o ile? Obiecanki,cacanki,a glupiemu radosc.
Jedno wie,ze juz za kilka lat moze! podzielic "stanowisko" Sarkoziego.Wiekszosc Francuzow glosowala na niego z tego wzgl.bo nie chciala Sarkoziego.Trzeba bylo wybierac miedzy dwoma zlami,albo prezydenta bogatych,albo cieple kluski.
Oczywiscie obietnice jakie robil to inna sprawa.(jak kazdy...!)
Teraz zapytasz byc moze,czy jest lepiej?
Odpowiem:nigdy nikt nikomu nie dal nic za darmo(mam na mysli panstwo),a z pustego to i nawet Salomon nie naleje.
Pozdrawiam.
#4 | Jeden z bandy dnia 19.07.2014
A ja was piosenka "zalatwie":

YouTube Video
#5 | Ka dnia 19.07.2014
Sama przyznasz, że skutki rzucenia tortem zostały szybciej wyegzekwowane niż zabicie ponad setki osób, Kaziu. A i w 1089 r. jeszcze zabijano. Niedawno minęła rocznica śmierci ks. Sylwestra Zycha. Temida jest nie tylko w Polsce ślepa ale i głucha. Głosu sumienia nie słyszy. Pozdrawiam
#6 | Ka dnia 19.07.2014
Jeden z Bandy - uważasz że szkoda dobrego tortu? Też tak myślę. Holland wygwizdany, i to na całej trasie. Sądzisz, że się tym przejął? wątpię... Pozdrawiam
#7 | Ka dnia 19.07.2014
Arturze, dokładnie, opadają zupełnie. Pozdrawiam
#8 | Kazia dnia 19.07.2014
Zamach tortem gorszy niż użycie czołgu. I tak wygląda demokracja. że oni mogą wszystko, a my niewiele, tylko to, na co przyzwolą. Sędzia powinna spalić się ze wstydu. Pozdrawiam.
#9 | Jeden z bandy dnia 19.07.2014
Oj! tak! Rece opadaja.
Co kraj to "obyczaj".W dzien "wolnosci" za wygwizdanie prezydenta Hollande tajniacy zgarneli z tlumu ponad 31 osob.Oczywiscie ,ze tych najwazniejszych,ktorzy juz w ubieglym roku protestowali swoje niezadowolenie podobnie.
Na razie cisza w "eterze" i nic sie juz o tych zatrzymaniach nie mowi.
http://www.youtub...RfFx1OrReY
http://www.youtub...rsqVf7aYic
Tak!Taki dobry tort.
Trzeba robic podobnie jak oni...przeciez to "pani sedzia" rzucila w siebie tortem.

Ci Panowie walcza za Nas i dla Nas.Takich Nam potrzeba! Jeszcze raz pokazuja nam bezkarnosc za zbrodnie i morderstwa.
W POlsce dalej to samo co za PRL-u tylko ,ze teraz w innych kolorach i wydaniu.
I tak spokojnie dozywaja swoich dni niektorzy...pierdzac w fotel i biegajac za pieskiem.

Nie "o take" POlske walczyli.
#10 | Artur dnia 19.07.2014
To jest ważny wpis bo dokumentuje że w sprawie stanu wojennego jednak zapadają wyroki skazujące... Po prostu ręce opadają. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną