Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Przypomnę, że Prezes Kaczyński pożyczył ponad dwa lata temu 200 tys. zł od osoby prywatnej, które zaciągnął na leczenie matki. Nie podał w oficjalnym oświadczeniu danych wierzyciela, bo nie wiedział czy on by sobie tego życzył. I od razu znalazł się jakiś „obywatel”, który doniósł o tym niesłychanym „przestępstwie”. Oto są właśnie te „zbrodnie IV RP!” Wymieńmy tylko te największe: informacja rzetelna o pożyczce nawet od osoby prywatnej, porcja dorsza za około 8 złotych i reklamówka wręczona mężowi przez żonę.
27.06.2014r.


     
„Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. domniemanego zatajenia przez Jarosława Kaczyńskiego prawdy w oświadczeniach majątkowych z lat 2011-2014 przez nieumieszczenie w nich informacji o danych pozwalających na identyfikację wierzyciela wskazanych tam pożyczek. W uzasadnieniu prokurator wskazał, iż oświadczenia majątkowe Kaczyńskiego były zgodne z prawdą, w szczególności wskazane zostały w nim wszystkie zobowiązania pieniężne powyżej 10 tys. zł, ich wysokość oraz okoliczność czy były to pożyczki prywatne, czy bankowe. (…) Ustawa o wykonywaniu mandatu posła i senatora zobowiązuje do wskazania w oświadczeniach majątkowych "zobowiązań pieniężnych o wartości powyżej 10 tys. zł, w tym zaciągniętych kredytach i pożyczkach oraz warunkach, na jakich zostały udzielone". Ale: „Z przepisu tego nie wynika w sposób jasny obowiązek podawania konkretnych danych wierzyciela”. Dlatego prokurator uznał, iż oświadczenia nie były niezgodne z prawdą, a fakt posiadania zobowiązań, rodzaj zobowiązań i ich wysokość zostały wskazane”.

Przypomnę, że Prezes Kaczyński pożyczył ponad dwa lata temu 200 tys. zł od osoby prywatnej, które zaciągnął na leczenie matki. Nie podał w oficjalnym oświadczeniu danych wierzyciela, bo nie wiedział czy on by sobie tego życzył. I od razu znalazł się jakiś „obywatel”, który doniósł o tym niesłychanym „przestępstwie”. Oto są właśnie te „zbrodnie IV RP!” Wymieńmy tylko te największe: informacja rzetelna o pożyczce nawet od osoby prywatnej, porcja dorsza za około 8 złotych i reklamówka wręczona mężowi przez żonę (niby z kanapkami). Z drugiej strony mamy miliardowe afery, drogie zegarki za prawie ćwierć miliona złotych, cygara kubańskie i ośmiorniczki w cenie niejednej pensji. I żaden prokurator wnikliwie się nie zagłębił w te sprawy, jak miało to miejsce z pożyczką Premiera Kaczyńskiego, żaden sąd tak ochoczo nie podjął się rozsądzania czy aby nie doszło do przestępstwa, żaden dziennikarz oficjalnych mediów z takim zaangażowaniem nie drążył tematu. Wiadomo, wszystko po to, by żyło się lepiej... Wszystkim!!

Link

/Ka/

26.06. 2014 r.


Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną