Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

I pomyśleć że jeszcze niedawno Sikorski oddał kabinę antypodsłuchową do Muzeum… I to za pośrednictwem Rostowskiego. W „Bydgoszczu” powinni ją wystawić na głównym placu, jako najważniejszą atrakcję turystyczną - symbol miasta - przekazaną od tego jedynego, któremu wydawało się, że nikt go nie podsłucha.
23.06.2014r.


     
”Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział w wywiadzie telewizyjnym, że w nocy na wschodzie Ukrainy ponownie doszło do starć z użyciem artylerii. Putin zaapelował do władz w Kijowie o zaprzestanie walk i dialog z separatystami”.

a zarazem Putin stwierdził, że :

„- Musimy doprowadzić do zakończenia wszystkich działań zbrojnych - zaapelował Putin do władz w Kijowie. Prezydent Rosji ponowił również swoją pozytywną ocenę dla planu pokojowego przedstawionego przez ukraińskiego prezydenta Petra Poroszenkę i jego decyzji o zwieszeniu broni.”

Na Ukrainie trwa bombardowanie. Symetrycznie w Polsce też trwa bombardowanie. Mentalne. Trafieni zostali: Sienkiewicz, Nowak, Rostowski, Sikorski, Belka, Cytrycki, Graś, Krawiec, Owsiak, Gawlik, Karpiński. Na celowniku cały czas jest Tusk. Komorowski jest schowany poza linią strzału. Na celowniku w tle za wszystkimi pozostaje Macierewicz, Kaczyński i cały PiS.

Co łączy tych wszystkich? Premier. Wszyscy krążą wokół niego jak planety wokół słońca. Oczywiście są tacy co twierdzą, że i Komorowski może oberwać, bo Nowak i Graś to już jego otoczenie, ale przecież dostał tych dwóch w prezencie od Donalda. Na dobrą sprawę on pozostaje nieskazitelny z dala obserwujący znad łopaty, znad kolejnej sadzonki dębu kłopoty lidera swojej formacji. Bo nie słyszałam aby Bronisław zeszedł z Platformy.

Kto następny? Wszyscy czekają na kolejne występy. Sztuka jest tak udana, że trwają poszukiwania producenta, reżysera i scenarzysty. Owacjom nie ma końca. Może jest na wschodzie, tam gdzie są bogate tradycje jeszcze od Czechowa i Gogola, a może to rodzimy talent? Wkrótce się okaże. Na razie sztuka co i rusz zmienia gatunek. Był thriller polityczny, dramat obyczajowo-społeczny, groteska a teraz chyba czas na telenowelę, za sprawą niezastąpionego Radka. Z podziwu godną bystrością zauważył, że taśmy nie mogą być prawdziwe, bo on nie chadza „do Sowy”. Riposta był mocna, ale przed nią - siedem minut wcześniej - przyszła inna, pokazująca, że jego dialogi nagrano w zupełnie nowym locum.


     
I pomyśleć że jeszcze niedawno Sikorski oddał kabinę antypodsłuchową do Muzeum… I to za pośrednictwem Rostowskiego. W „Bydgoszczu” powinni ją wystawić na głównym placu, jako najważniejszą atrakcję turystyczną – symbol miasta – przekazaną od tego jedynego, któremu wydawało się, że nikt go nie podsłucha.

Link

/Ka/

21.06. 2014 r.


Komentarze
#1 | Kazia dnia 23.06.2014
Dno. Nie wiem jak premier tego rządu ma czelność stać wyprostowany i patrzeć do kamery. Ze wstydu powinien zapaść się pod ziemię.
Pozdrawiam Autorkę.
#2 | Jacek Mruk dnia 23.06.2014
Bagno wypuszcza bąble ,skutek fermentacji. Ciekawe jak długo będą zasłaniać nieudolność tego nierządu podobnymi serialami. Czyżby do nowych planowanych wyborów?
#3 | Artur dnia 23.06.2014
Racja z tą kabiną - w pewien sposób Sikorski wykrakał.. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną