Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Belka to stary komunista. W okresie PRL działał w Zrzeszeniu Studentów Polskich, Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej i PZPR. Był sekretarzem komitetu uczelnianego PZPR na Uniwersytecie Łódzkim w Łodzi. Gdyby w Polsce była prawidłowa lustracja i PZPR oraz jej reklamówkowo - rublowych spadkobierców uznano za organizację przestępczą problemu Belki, pijanego Kwaśniewskiego chwiejącego się nad grobami w Charkowie, problemu sowieckich pomników, czy uwłaszczenia nomenklatury by nie było.
22.06.2014r.


     
To najgorszy szef banku centralnego w Europie - tak o Marku Belce, zamieszanym w aferę podsłuchową pisze amerykańska agencja Bloomberg.

"Jeśli sam nie zrezygnuje, władze powinny go zwolnić" - pisze Mark Gilbert z Bloomberga. Agencja podkreśla, że ujawnione nagrania z rozmów z szefem MSW Bartłomiejem Sienkiewiczem, "uwłaczają niezależności jego stanowiska i sprawiają, że pozycja Belki jest nie do obrony". Dalej Bloomberg zaznacza, że niedopuszczalnym jest oczernianie przez szefa NBP innych członków rządu - w tym przypadku Jacka Rostowskiego. Nieakceptowalne jest również to, że prezes banku centralnego faworyzuje tę czy inną partię - pisze Bloomberg.

No nareszcie ktoś się połapał. Bo u nas trwa antytuskowa kampania medialna i jakby niektórzy kompletnie stracili poczucie rozsądku. Nie tylko taśmy taśmy taśmy, ale może warto posłuchać z uwagą co na nich jest?

Belka to stary komunista. W okresie PRL działał w Zrzeszeniu Studentów Polskich, Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej i PZPR. Był sekretarzem komitetu uczelnianego PZPR na Uniwersytecie Łódzkim w Łodzi. Gdyby w Polsce była prawidłowa lustracja i PZPR oraz jej reklamówkowo - rublowych spadkobierców uznano za organizację przestępczą problemu Belki, pijanego Kwaśniewskiego chwiejącego się nad grobami w Charkowie, problemu sowieckich pomników, czy uwłaszczenia nomenklatury by nie było. A tak niestety, Marek Belka pozostał wierny ideom Marksa do końca. Bowiem to właśnie Marks powiedział, że:

"Komunizm to potężny ruch zmieniający zły stan obecny".

A złym stanem, może nie obecnym ale na pewno przyszłym, miałoby być zwycięstwo PiS w kolejnych wyborach. Tak ustalili z Sienkiewiczem i byli tutaj w pełni zgodni.

Mam nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy wobec reklamówkowo - dojczemarkowego PO unikniemy błędów tych popełnionych wobec PZPR. By żyło się lepiej! Tym razem na prawdę wszystkim.

Link

/Ka/

21.06. 2014 r.


Komentarze
#1 | Wincenty Koman dnia 22.06.2014
Ka!

Realizacja 22 postulatu o wolnych wyborach podczas strajków sierpniowych 1980 r. 22 postulat został uroczyście wniesiony na salę BHP Stoczni Gdańskiej w upadłości 18 maja 2014 r., musimy doprowadzić w Polsce do wolnych wyborów, bez progów partyjnych i to ludzie mają decydować kto jest na liście a nie liderzy partii politycznych. oczywiście musi istnieć możliwość odwołania posła przez wyborców. Tego nam brakuje jak powietrza!
#2 | Ka dnia 22.06.2014
Arturze- lustracja, to jest potrzebne - jak powietrze. Tak dokładnie jak piszesz - zakaz stanowisk dla kierownictwa PZPR, wszystko jedno jakiego, nieważne czy na szczeblu wiejskim czy wyższym. A co do wyborów to najpierw dymisja rządu i wybory z tym że z uczestnictwem obcych obserwatorów. Z wykluczeniem tych z ościennych państw. W zasadzie już sama nie wiem co zapewni nam wolne wybory - wolne od manipulacji i fałszerstw. Pozdrawiam
#3 | Ka dnia 22.06.2014
Jacku, lenie i interesowni złodzieje skubią nasz kraj, po kawałeczku. Szkoda, że Polacy jeszcze tego w większości nie widzą. Pozdrawiam
#4 | Ka dnia 22.06.2014
Kaziu, staram się jak potrafię. Ale utrafiłaś, te rozmowy są jak deja vie. jak z filmów Barei tylko mniej śmieszne.
Pozdrawiam
#5 | Artur dnia 22.06.2014
Ka masz całkowitą rację, byli członkowie PZPR powiedzmy od sekretarza komitetu, powinni mieć dożywotni zakaz piastowania jakichkolwiek funkcji. Ale jeste też coś innego, po dzisiejszych taśmach PO powinno zostać zdelegalizowane, i masz całkowitą rację, że w tym przypadku powinno się uniknąć zaniedbań popełnionych wobec PZPR. Pytanie tylko kto to zrobi.... Jeśli ci panowie mają nadzorować kolejne wybory to ja serdecznie dziękuję. Swoją drogą patrząc na to wszystko jakoś nie dziwi mnie ich zwycięstwo w poprzednich i wcześniejszych.... Pozdrawiam
#6 | Jacek Mruk dnia 22.06.2014
Nieroby i cwaniacy skubią Polskę bo sami swoi siedzą przy korytach. Dobrze że znalazł się ktoś kto obnażył ich całkowicie.
Pozdrawiam
#7 | Kazia dnia 22.06.2014
Szok, wymiatasz. Nareszcie można zrozumieć motywy Belki, i nie chodzi mi tylko o proponowany dodruk pieniądza. Chodzi mi o styl, słyszymy dialog nie tyle europejskich mężów stanu ale jakby pierwszego sekretarza i dyrektora miejscowego PGR, którzy znad schabowego w miejscowym GS dogadywali się co zrobić żeby zostać na swoich stołkach i pozwolić reszcie sitwy też zarobić. Stare metody, jak Lenin, wiecznie żywe.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną