Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Bielecki tłumacząc treść rozmów uznał, że Marek Belka zrobił wykład młodemu ministrowi Bartłomiejowi Sienkiewiczowi o mechanizmach gospodarczych. - Sienkiewicz pyta, co będzie, jeśli sytuacja będzie się pogarszać. Profesor Belka tłumaczy mu, jakie jest pole manewru - mówi.
17.06.2014r.


     

Bielecki - doradca Tuska:

Bielecki tłumacząc treść rozmów uznał, że Marek Belka zrobił wykład młodemu ministrowi Bartłomiejowi Sienkiewiczowi o mechanizmach gospodarczych. - Sienkiewicz pyta, co będzie, jeśli sytuacja będzie się pogarszać. Profesor Belka tłumaczy mu, jakie jest pole manewru - mówi.

Parafianowicz też uczył Nowaka:

Sławomir Nowak

I chcą ją trzepać. Cały 2012 rok. Chcą najpierw wziąć rachunek bankowy. (…) Mam nadzieję, że to dotyczy tylko jej działalności, a nie będą chcieli crossować tego z moim rachunkiem. (…) Bo ona jedzie od paru lat na stracie, potężnej.

Andrzej Parafianowicz

Ja to wszystko wiem... ale... bo ja z urzędu kontroli skarbowej, to już odkryliśmy bardzo dawno. UKS komputery wyrzuciły (…) Zablokowałem to...

Sławomir Nowak

A powiedz, co w najgorszym wariancie mi grozi za takie rzeczy?

Andrzej Parafianowicz

To zależy, co znajdą...


A finał jest taki, że pęd do wiedzy to zaleta, i co ważniejsze NIC SIĘ NIE STAŁO. W końcu w Smoleńsku nic się nie stało to takie nagrania to pikuś. Ja tylko zastanawiam się kim jest Sienkiewicz w państwie które istnieje tylko formalnie… ważne że Tusk mu ufa i Sienkiewicz zostaje na stanowisku w formalnie istniejącym państwie.

W końcu minister spraw wewnętrznych który dał się nagrać to godny zaufania urzędnik…

By żyło się lepiej!

Link

Link

/Ka/

16.06. 2014 r.


Komentarze
#1 | Kazia dnia 18.06.2014
Jeden fajnie poprawiłeś Smile
#2 | Jeden z bandy dnia 18.06.2014
Smile
Juz poprawiam.
#3 | Artur dnia 18.06.2014
Jeden z Bandy - Mnie kompletnie tan pan nie interesuje, obojętnie czy ma rację czy nie ma czy w ogóle cokolwiek innego. Szczerze wolałbym żeby w takim miejscu jak nasz portal to nazwisko się nie pojawiało, ze względu na szacunek do osób jakim jest poświęcony. Pozdrawiam
#4 | Jeden z bandy dnia 17.06.2014
Tym razem pewien facet... ma chyba racje ?(choc powinien myslec tez o sobie),ze:"rzygac sie chce".

"...Widzę aspekt próby zamachu stanu, obalenia rzadu poprzez nielegalne działania..."
Jaki zamach stanu?Ktos po prostu ryzykujac jeszcze raz swoje zycie chce pokazac POlakom jacy sa politycy i kto nimi rzadzi.Ten ktos,kto probuje otworzyc wam/nam oczy,przebudzic zasluguje na nagrode Nobla ,a "wy" i tak zrobicie z niego bandyte i przestepce.
( przypominaja mi sie tutaj wyczyny Zolnierzy Wykletych,...((polecam film: "Zloto WSI",ktory juz dawno zniknal z Youtube)).
Prawda sama wychodzi z ust,a niektorzy i tak dalej tego nie slysza.
Tak wyglada typowe dzialanie organow w Polsce.Zamiast lapac zlodzieja ,zwalczac korupcje, lapie i szuka sie tego ktory ujawnil zlodzieja i korupcje.
Chce sie powiedziec: POlsko dokad idziesz?
"państwo polskie istnieje tylko w teorii"
To wszystko dziala na opak.
Takie afery byly i beda.Ludzie sa po prostu zmeczeni tym wszystkim...
Chca mormalnego zycia,poszanowania,rzetelnej informacji i troski ze strony panstwa o wlasnych obywateli ,ktorzy placa podatki.

Ps.
"Podsłuch w długopisie czy biodegradowalny?Jak podsłuchiwano szefa MSW?"- tytul z onet-u.
Ha!ha!
Dlugopisy,zapalniczki,zegarki,krzyze,... do podsluchiwania i filmowania:
Na amazon.fr - wystarczy wpisac tylko : "espion","espion-on-line",...
(Proponuje szybko kupowac,najlepiej na kilogramy i nagrywac !)

a!

@ /Ka/ -" I znowu Trybunal tym razem ws radarow".
Tzw.pomoc przy jezdzie,nie! anty-radar i wszystko legalne 100 % :
wpisac: "assistant d'aide à la conduite".
(co do anty-radarow mozna je kupic legalnie w Hiszapnii i Anglii.cena-roznie,ok.200-800 euro,technologia mysliwcow F16,wykrywa z przodu,tylu,boku i gory,a po namierzeniu daje znac i wylacza sie aby nie zostac namierzonym.Wielkosc jednego lub dwoch pudelek papierosow z wlasnym zasilaniem.
Wystarczy wpisac:"détecteur de radar".
#5 | Ka dnia 17.06.2014
Ukręcono, Arturze, ale odrośnie, w sprzyjających warunkach jak w micie o Kadmosie: ze smoczych zębów wzrosną żołnierze zemsty. Pozdrawiam
#6 | Ka dnia 17.06.2014
Jacku jako trupy będą milczeć. I na szczęście Polska to nie oni, to także my. Pozdrawiam
#7 | Ka dnia 17.06.2014
Kaziu, niestety chyba nie ma innego wyjścia pozostaje tylko ironia albo i sarkazm.
#8 | Artur dnia 17.06.2014
Masz rację, po Smoleńsku i jak sprawie ukręcono głowę nic nie dziwi! Pozdrawiam
#9 | Jacek Mruk dnia 17.06.2014
Polska stała się Krajem specjalizującym w tłumaczeniu wszelkich przekrętów. Ciekawe czy jako trupy będą też tłumaczyć swoje przekręty?
#10 | Kazia dnia 17.06.2014
Wicku, mylisz się pisząc "my" bo ja nie pozwalam.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną