Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Wydawałoby się że to sukcesy. Ale czy na pewno? Popatrzmy czym kończy się dla nas 25 lat tzw. wolności. Stajemy się montownią. Surowce, myśl technologiczna, kadra inżynieryjna, i co najważniejsze zysk ze sprzedaży marki i produktu płyną gdzie indziej. My jesteśmy sprowadzeni do roli niewolników którzy powinni cieszyć się że za przysłowiową miskę ryżu odwalają czarną robotę.
15.06.2014r.


     
Z wczoraj rana, dwa newsy portalu głównego nurtu:

Koncern Nexteer Automotive wybuduje nową fabrykę w Tychach

Koncern Nexteer Automotive podjął decyzję o budowie nowego zakładu elektrycznych układów kierowniczych w Tychach - poinformował w piątek PAP rzecznik koncernu Piotr Dembiński. Budowa nowej fabryki rozpocznie się w drugiej połowie tego roku.

"Na decyzję umiejscowienia nowych inwestycji w Polsce miała przede wszystkim wpływ doskonała jakość produktów wytwarzanych w naszych polskich fabrykach, jak i korzystne warunki ekonomiczne, jakie daje obecność w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Bardzo istotne jest dla nas także to, że nowe inwestycje pozwolą nie tylko na utrzymanie dotychczasowych miejsc pracy, ale także stworzenie nowych stanowisk" - poinformował koncern Nexteer Automotive.

VW dostał zezwolenie na działalność w wałbrzyskiej SSE

Koncern Volkswagen otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (WSSE) „Invest-Park”. Zezwolenie dotyczy budowy fabryki we Wrześni (Wielkopolska), w której zatrudnionych zostanie 2,3 tys. osób.

Wydawałoby się że to sukcesy. Ale czy na pewno? Popatrzmy czym kończy się dla nas 25 lat tzw. wolności. Stajemy się montownią. Surowce, myśl technologiczna, kadra inżynieryjna, i co najważniejsze zysk ze sprzedaży marki i produktu płyną gdzie indziej. My jesteśmy sprowadzeni do roli niewolników którzy powinni cieszyć się że za przysłowiową miskę ryżu odwalają czarną robotę.

A nasza młodzież? Ta młodzież właśnie zwiewa z Polski Tuska a choćby do Niemiec żeby w koncernach takich jak Volkswagen projektować to co nasi niewolnicy będą tutaj składać.

To ja za taką wolność serdecznie dziękuję.


Link

Link

/Ka/

14.06. 2014 r.


Komentarze
#1 | Jacek Mruk dnia 16.06.2014
Ka
To najlepsza informacja z tych które mogą coś zmienić.
Innej metody na zbudzenie zahipnotyzowanych nie widzę.
Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 15.06.2014
Jacku - czy informacja o przeniesieniu produkcji to aby dobra informacja? Wiem że chodzi Ci o to, że fabryki zachodnich koncernów będą otwierane tam gdzie taniej, jednak stoczyliśmy się tak nisko, że jak je przeniosą na Ukrainę, to mnóstwo ludzi będzie bez pracy. W Polsce.
Pozdrawiam
#3 | Ka dnia 15.06.2014
Kaziu - nie mamy. Naszą marką jesteśmy tylko my sami. Sami Polacy mają opinię "dobrej marki" - są solidnymi dobrymi robotnikami. Też dobrze, ale chciałoby się więcej.
Pozdrawiam
#4 | Jacek Mruk dnia 15.06.2014
Niestety niemiec i spółka takie dostali zadanie , zniszczenia Polskiego Przemysłu. Na pocieszenie dodam że jesteśmy tylko etapem , bo za kilka lat przeniosą produkcje na Ukrainę.
Tania siła robocza to jedyne motywy , a wciskanie kłamstw w rodzaju że są dobrze wykonane to slogany by podpuszczać naiwnych .
Pozdrawiam
#5 | Kazia dnia 15.06.2014
Nie mamy żadnej poważnej marki, nic nie produkujemy ani samochodów, ani statków. Nic. nawet Rumunia utrzymała swoja Dacie, a Czechy Skodę. A u nas? wysprzedaliśmy wszystko a resztę zniszczono. Staliśmy się tanią siłą roboczą, jak w zamierzeniach Hitlera. No i kto wygrał wojnę? Pytanie retoryczne... Ka, świetnie wypunktowane. Z faktami się nie dyskutuje. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną