Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Wykład zatytułowany Zaklinanie Prawdy - Jaki właściwie samolot badali Rosjanie? stawia następującą tezę: Jest zupełne prawdopodobne, że raporty Komisji MAK-u oraz Komisji Millera dotyczą właściwie dwóch zupełnie różnych samolotów. Czy w ciągu czterech lat od Katastrofy Smoleńskiej nikt nie zauważył tego faktu? O tym dlaczego raporty przeczą sobie również i w tym punkcie, możemy dowiedzieć się z kolejnego felietonu dr. inż. Bogdana Gajewskiego.
02.06.2014r.


Na początku chcemy się przedstawić. Zamieszczamy zatem oświadczenie założycielskie:

 

W dniu 24 maja 2012 ze swojej siedziby w Ottawie, Ontario, Kanada, rozpoczęła działalność Internetowa Telewizja Niezależna Polonia. Zadaniem i celem tej prywatnej internetowej stacji telewizyjnej jest rzetelne informowanie Polonii na całym świecie o życiu Polonii, sprawach dla tej Polonii ważnych i istotnych oraz o organizowanych spotkaniach, imprezach czy innych ważniejszych wydarzeniach.

Innym zadaniem będzie przekazywanie bieżących informacji, zwłaszcza tych, które dotyczą rozsianej na całym świecie Polonii. Telewizja Niezależna Polonia służyć chce równie rzetelnym przekazem informacji o Polonii dla rodaków, mieszkających w Ojczyźnie. W swojej pracy będziemy wierni tradycyjnym, chrześcijańskim wartościom państwa i Narodu Polskiego, które najlepiej streścić można słowami: Bóg, Honor i Ojczyzna.

Jesteśmy prywatną, niezależną politycznie ani organizacyjnie, niezrzeszoną i samorządną internetowa stacją telewizyjną i naszym głównym ideałem jest włączenie Polonii do dziennikarskiej informacji o niej i dla niej, pod hasłem: “Nic o nas i dla nas, bez nas”.

Internetowa Telewizja Niezależna Polonia nawiązała już wstępną współpracę z polonijnymi ośrodkami w innych krajach świata i rozwijać będzie tą współpracę z ośrodkami, kierującymi się podobnymi ideałami moralnymi, lojalnością w stosunku do państwa i Narodu Polskiego oraz podobnymi wartościami etyki dziennikarskiej.

Internetowa Telewizja Niezależna Polonia dostępna będzie pod internetowym adresem: TVNiezależnaPolonia.org. Liczymy na wsparcie, pomoc i współpracę Rodaków, którym bliskie są podobne cele i ideały.

 

Ottawa, 25 maja 2012


Wacław Kujbida
Dyrektor Naczelny, Producent

 

Elżbieta Kujbida
Redaktor Naczelny, Producent

 

 

Skoro już dobrym obyczajom stało się zadość i mogliśmy przekazać czytelnikom naszego bloga i użytkownikom naszej telewizji garść informacji o nas, celach dla których powołaliśmy nasze dzieło, teraz przekazujemy też Państwu pierwszy z bieżących materiałów - kolejny felieton dr. inż. Bogdana Gajewskiego na temat następnych rozbieżności w raportach o katastrofie. Według nas jest to absolutna rewelacja:

Wykład zatytułowany "Zaklinanie Prawdy - Jaki właściwie samolot badali Rosjanie?" stawia następującą tezę: Jest zupełne prawdopodobne, że raporty Komisji MAK-u oraz Komisji Millera dotyczą właściwie dwóch zupełnie różnych samolotów. Czy w ciągu czterech lat od Katastrofy Smoleńskiej nikt nie zauważył tego faktu? O tym dlaczego raporty przeczą sobie również i w tym punkcie, możemy dowiedzieć się z kolejnego felietonu dr. inż. Bogdana Gajewskiego.

 


 

/TV NP/

Nasze blogi:

Komentarze
#1 | Ka dnia 01.06.2014
Na pytania Pana Doktora wątpię aby ktokolwiek ze śledczych odpowiedział cokolwiek. A już nie tak logicznie. Oni posługują się jedynie informacją przesłaną sms.
Nowy blog, i to telewizyjny, no no, pomnik się rozrasta i to w jakim stylu! Robi się coraz ciekawiej. Pozdrawiam Polonię!
#2 | Jacek Mruk dnia 01.06.2014
Podsumowanie niechlujstwa jakie z premedytacją zrobiły obie komisje.
Pozdrawiam
#3 | Artur dnia 01.06.2014
Witamy u nas i gratulujemy inicjatywy. Dr Gajewski miał referat na ostatniej Konferencji Smoleńskiej. Ciekawe spostrzeżenie, ale od niego do wyciągania daleko idących wniosków jeszcze długa droga. Może w którymś z dokumentów jest po prostu błąd? To też się zdarza. Pozdrawiam
#4 | Wincenty Koman dnia 01.06.2014
Brawo i szok!

Gratuluję Panu kilka prostych pytań i wniosków wynikających z badania raportów.

Kolejny dowód na to, że nie ma wyjścia zachodzi konieczność powrotu do "17sierpnia'80", link: http://stoczniagdanska.info/ruch-1708.html

Życzę powodzenia i sukcesów Redakcji.
#5 | Jeden z bandy dnia 01.06.2014
Łał! Shock
Az chce sie powiedziec!
Jeszcze Polska nie zginela ...!!!

Powodzenia!Wink
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną