Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

1 czerwca każdy będzie mógł przyjść do Kancelarii Premiera na rodzinny piknik. Dzień Dziecka w siedzibie szefa rządu organizowany jest z resortami - każde ministerstwo przygotowało atrakcje dla dzieci i młodzieży. Jak połączyć naukę z zabawą pokaże Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Centrum Nauki Kopernik i Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.
01.06.2014r.


     
Informacja MNiSW:

1 czerwca każdy będzie mógł przyjść do Kancelarii Premiera na rodzinny piknik. Dzień Dziecka w siedzibie szefa rządu organizowany jest z resortami - każde ministerstwo przygotowało atrakcje dla dzieci i młodzieży. Jak połączyć naukę z zabawą pokaże Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Centrum Nauki Kopernik i Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. W strefie nauki dzieci będą mogły wcielić się w rolę prawdziwego naukowca. W fartuchach, ochronnych goglach i rękawiczkach mali badacze przeprowadzą doświadczenia. Wśród atrakcji naukowych przygotowano także strefę robotyczną. Do jej odwiedzenia namawiać będą postaci z Gwiezdnych Wojen. W tym roku Dzień Dziecka poprzedza jedno z najważniejszych wydarzeń 2014 roku – 25. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca. Dlatego będzie znakomitą okazją do wspólnego świętowania 25-lecia wolnej Polski. Piknik odbędzie się 1 czerwca (niedziela) w godz. 10.00-16.00 w ogrodach Kancelarii Premiera, wejście od Al. Ujazdowskich. Wstęp wolny.

Podobno wybranym dzieciom, zwłaszcza tym które bardzo wnikliwie wcielą się w rolę prawdziwych naukowców podczas tego kursu premier, odpowiedni ministrowie i partyjni koledzy z PO mają udzielić dodatkowego szkolenia. Szkolenie będzie składać się z etapów: kurs zapisu do PO, kurs bywania na naukowych salonach, kurs zostania prezesem jakiegoś towarzystwa naukowego, kurs obejmowania synekur związanych z dzieleniem pieniędzy na badania naukowe z UE np. przy PO-wskim marszałku województwa tak aby samemu sobie je przyznawać, kurs dojenia kasy z ustawianych grantów (ty recenzujesz mi ja recenzuję tobie, w razie czego eksperci przyznają i tak komu trzeba).

A wszystko jak zawsze w imię nieśmiertelnego: By żyło się lepiej!

/Ka/

31.05. 2014 r.

Link


Komentarze
#1 | Ka dnia 01.06.2014
Jacku, to się nazywa reklama i promocja. A potem okazuje się że towar jest wadliwy i nie podlega zwrotowi.

Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 01.06.2014
Arturze, też bym chciała aby jedną z pierwszych rzeczy po zmianach była lustracja sędziów, naukowców i przetrzepanie układów przez nowe, silne CBA.
Dziękuję z życzenia. Jak mi stuknie 50 będę miała wprawę w ich przyjmowaniu.
#3 | Ka dnia 01.06.2014
Skubią, skubią "Skumbrie w tomacie, chcieliście Polski, to to ją macie" ze zacytuję poetę. Kaziu, jak się patrzy na wyniki frekwencji to w zasadzie zastanawiam się czy społeczeństwu nie jest wygodnie tak jak ma. Bo patrz jak się toleruje wszędzie przekręty, nawet ci co to powinni być elitą, wzorem etycznym też potrafią stworzyć kliki.
Dziękuję za miłe pochwały. Też zaczynam dzień od obejrzenia mojego bloga, więc jesteśmy bardzo zgodnie Smile
pozdrawiam
#4 | Jacek Mruk dnia 01.06.2014
Ślepi lecą jak ćmy do świecy , bo nęci ich ciepło które jest pozorne. Wiadomo piekło ma swoje atrybuty w postaci magnesu przyciągającego, a potem wieczne potępienie i smażenie.
Pozdrawiam
#5 | Artur dnia 01.06.2014
Mocne. Szkoda że takie prawdziwe. Miejmy nadzieję, że po zmianie władzy odpowiedni udziałowcy takich ustawek zostaną rozliczeni. Pozdrawiam i gratuluję pięćdziesiątki.
#6 | Kazia dnia 01.06.2014
By żył się lepiej! Skubią już postaw sukna bez opamiętania. Szkoda że CBA nie działa. Aż się prosi żeby ktoś przetrzepał sprawę grantów. Gdy działało, przypominam sobie sprawę zleceń na badania archeologiczne przy autostradach - odpowiednio ustawieni profesorowie recenzowali wyniki eliminując niewygodne (spoza układu) ekipy badaczy. Wtedy się udało przetracić układ, teraz system działa jak zegarek Nowaka. Brawo - 50! Gratulacje, Ka, już wrosłaś w pomnik. Z czego się bardzo ciesze bo ranek rozpoczynam od lektury Twojego bloga. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną