Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Kilka newsów które przemknęły przez Internet z prędkością światła. Były? Były. Jest demokracja i jawność informacji? Jest! A że pojawiają się i znikają, a te niewygodne dla rządu i akolitów szybciej niż inne, to już sprawa drugorzędna, trzeba umieć szybko czytać. A jak nie - zapisać się na kurs.
30.05.2014r.


     
Kilka newsów które przemknęły przez Internet z prędkością światła. Były? Były. Jest demokracja i jawność informacji? Jest! A że pojawiają się i znikają, a te niewygodne dla rządu i akolitów szybciej niż inne, to już sprawa drugorzędna, trzeba umieć szybko czytać. A jak nie - zapisać się na kurs.

Biegli o zegarkach Nowaka

Zdaniem jednego z biegłych, zegarmistrza i rzeczoznawcy jubilerskiego z Warszawy, zegarek szwajcarskiej marki Ulysse Nardin był wart 10-12 tys. zł. Biegły objaśnił, że choć jest to zegarek "klasy wyższej", to jego aktualną wartość należało pomniejszyć o marżę sklepu (30 proc.) i uwzględnić, ze każdy zegarek - jeśli nie jest rarytasem z serii limitowanej do kilku, maksymalnie kilkuset egzemplarzy - tanieje średnio 7 proc. rocznie.

Ponadto - powiedział biegły - zegarek Nowaka był "sponiewierany" - miał skrócony pasek, koperta i szkiełko były porysowane. Rzeczoznawca zdziwił się, że inny biegły wycenił zegarek na 17 tys. zł.

Oczywiście, kolejny biegły powołany przez sąd uzna, że Nowak musiał do zegarka jeszcze dopłacić. Przypomina mi to rozmowę mojego ojca z bratem o tym którego z nich samochód mniej pali. Pod koniec rozmowy obaj zgodnie twierdzą że kiedy jadą na stację benzynową to nie po to żeby tankować, tylko wręcz wylewać paliwo z baków.

Tusk znowu dostał kosza

Licealistka z Gorzowa Wielkopolskiego, która przed wyborami do PE nazwała premiera zdrajcą, teraz nie przyjęła od Donalda Tuska kwiatów. - Jak mogłam przyjąć kwiaty od zdrajcy? - pytała 17-letnia dziewczyna po spotkaniu z szefem rządu. - Nie od każdego mężczyzny kobiety przyjmują kwiaty - skomentował zachowanie dziewczyny premier.

Jak widać Tusk zachował się standardowo. Dostał raz między oczy więc jak to czynią kolesie z PO starał się dziewczynę przekupić - tutaj akurat wolnego zegarka może pod ręką nikt z jego ludzi nie miał, więc przekupowanie odbyło się kwiatami. A tu znowu kosz. Zgodnie ze schematem działania POwców, skoro dziewczyny nie udało się przekupić to teraz pora podważyć jej wiarygodność. Wszystko jeszcze przed nami.

Swoją drogą premier pokazał dając dziewczynie kwiaty które przedtem dostał od uczniów, że doskonale zna się na zasadach savoir vivre które mówią o niewydawaniu prezentów. Nikt jakoś do tej pory nie okrzyknął Tuska chamem./Ka/

29.05. 2014 r.

Link

Link


Komentarze
#1 | Ka dnia 30.05.2014
Arturze - dziękuję, a co do kramu to towar przeceniony, nie wart uwagi. Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 30.05.2014
Kaziu - może i tak być. Ale wyłom się stał, Nowak musi się tłumaczyć a i Tusk spuścił z tonu i próbuje przekupić nastolatkę. Dzieje się, pozdrawiam
#3 | Artur dnia 30.05.2014
Ka - tekst o paliwie przedni Smile. A co do Tuska... no cóż, jaki pan taki kram. Uśmiałem się. Pozdrawiam
#4 | Kazia dnia 30.05.2014
Zegarek Nowaka za chwilę stanie się całkiem bez wartości. A potem Nowak wystąpi o duże odszkodowanie za straty moralne i otrzyma je. Po czym Marysia z Gorzowa, po zakrojonej w mediach akcji będzie musiała zmienić szkołę i jeszcze nie wiadomo co będzie z jej maturą... a jej rodzice otrzymają dozór kuratorski, na szczęście jest prawie pełnoletnia więc utrata praw rodzicielskich tu nie grozi. Smutny scenariusz? W naszym kraju teraz wszystko jest możliwe. Ale tekst doskonały. Rewelacja.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną