Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

22 miejsce zajmuje Polska wśród 28 unijnych krajów pod względem jakość życia - wynika z najnowszej edycji rankingu Polityki. Znaleźliśmy się wyżej m.in. od Rumunii, Bułgarii, Litwy i Łotwy, ale niżej od Węgier, Czech i pogrążonych w kryzysie państw południa Europy.
23.05.2014r.


     
„22 miejsce zajmuje Polska wśród 28 unijnych krajów pod względem jakość życia - wynika z najnowszej edycji rankingu "Polityki". Znaleźliśmy się wyżej m.in. od Rumunii, Bułgarii, Litwy i Łotwy, ale niżej od Węgier, Czech i pogrążonych w kryzysie państw południa Europy. Podstawą zestawienia jest opracowany przez tygodnik "Europejski Wskaźnik Rozwoju". Wśród 25 kryteriów znalazły się oprócz danych gospodarczych (PKB, inflacja, bezrobocie), także średnia długość życia, popularność Internetu i liczba samobójstw.

Trzy pierwsze miejsca w rankingu "Polityki" zajęły Holandia, Dania i Luksemburg. Jednym z największych wygranych są także Niemcy (miejsce siódme), które dzięki rekordowo niskiemu bezrobociu i stabilnemu rozwojowi stały się oazą dobrobytu Unii Europejskiej. Od czołówki odstają Francja i Wielka Brytania, choć nadal pozostają na wysokim poziomie rozwoju. (…)

Polska znalazła się w zestawieniu na 22 miejscu, dwa miejsca niżej od Grecji. Wśród niedostatków wymieniono m.in. niski poziom wydatków na badania i rozwój, rozwarstwienie dochodów, słabe wykorzystanie Internetu oraz mało przyjazne obywatelom państwo.”

Czy jest to powód, aby zmienić władzę w naszym państwie? A skąd! Dopóki w TVN nie ogłoszą, że jest źle, nadal będziemy rajem, miejscem samospełnienia się cudów i zieloną wyspą. I trzeba szybko znaleźć powód, dla którego byle leming zagłosuje znów na PO. I taki pomysł już jest! A czemuż wyborca jest wręcz skazany na popieranie rządu, który mu szkodzi?

Powód ujawnił Jerzy Fedorowicz, aktor i reżyser, a dziś poseł PO: „jeśliby po przejęciu przez PiS władzy w Polsce zmieniła się artystyczna interpretacja scenariusza tego filmu, [czyli filmu o Smoleńsku A. Krauzego], to "byłaby to najgorsza rzecz, jaka mogłaby spotkać sztukę". - Dlatego ani ja, ani żaden szanujący się twórca nie będzie głosował na PiS - podkreśla” ale jak uspokajająco stwierdza: „W mojej ocenie nie uda im się zebrać pieniędzy na film "Smoleńsk." Mamy, zatem ten powód! Tkwi w ciemności sal kinowych, które pozbawione filmu „Smoleńsk” spowodują dobrobyt.

Niedawno poseł Fedorowicz był przeciwny umieszczeniu TV „Trwam” na platformie cyfrowej, teraz nie podobają mu się plany filmowe jednego z czołowych polskich reżyserów, za moment uzna, że nieestetycznie jest gdy słońce wschodzie na wschodzie a zachodzi na zachodzie i rząd rozporządzeniem zmieni kierunek. Na szczęście jednak pewnych procesów nie da się powstrzymać.

/Ka/

22.05. 2014 r.

Link

Link


Komentarze
#1 | Ka dnia 23.05.2014
Arturze, cóż Fedorowicz to taki aktor jak u Barei - wspomniane przez Ciebie krzesła Sekuły z aluzją do kręconego filmu (czy konie mnie słyszą?) - i muszę po prostu wkleić kawałek "Ostatniej paróweczki hrabiego Barykenta" Smile

YouTube Video
#2 | Ka dnia 23.05.2014
Kaziu, jeśli chodzi o wyspy to Niemcy za greckie długi chętnie kilka by przyjęli, a u nas? oby film powstał i straszył peowców. Pozdrawiam
#3 | Artur dnia 23.05.2014
Fedorowicz reprezentuje poziom typowego partyjnego tłuka. Z powodzeniem zastąpiłby Sekułę: czy krzesła mnie słyszą? Smile. teraz już zrozumiałem hasło wyborcze PO (By żyło się lepiej), jak Polska byłaby w rankingu pierwsza nie miałoby ono sensuSmile. Stad ta walka by było gorzej.
#4 | Kazia dnia 23.05.2014
Jesteśmy za Grecją? Cóż, kiedyś i my i oni byliśmy jedynymi zielonymi wyspami w Europie. A skoro teraz Grecja nadal jest przed nami - utrzymaliśmy miejsce w rankingu Smile Film i tak zostanie nakręcony. Może dzięki temu paru peowców wybierze się na emigrację, przynajmniej wewnętrzna, i nie będą głupstw opowiadać.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną