Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Jednym słowem mamy tutaj plusa dodatniego, który szybko zmienia się w plusa ujemnego. Lemingi są zadowolone, i w ten sposób Tusk zyskuje 100 % ich głosów. Bowiem ci którzy dawno chcieli Euro dostają na tacy winnych którzy tak zapisali w konstytucji że teraz niestety trzeba ją zmienić aby wprowadzić wymarzoną walutę. Natomiast ta grupa lemingów która jest przeciwko Euro cieszy się z drugiej wypowiedzi, że jest znakomicie więc nie ma sensu niczego przyspieszać.
22.05.2014r.


     
Zastanawiam się za kogo trzeba mieć swojego potencjalnego wyborcę żeby powiedzieć coś takiego:

Tusk o wejściu do strefy euro: niczego bym na siłę nie przyspieszał


Zestawmy dwie wypowiedzi Tuska z tej samej konferencji:

Ponadto - zaznaczył premier - przyjęcie euro wiąże się z koniecznością zmiany konstytucji. "Nie chcę już tutaj przypominać, kto w konstytucji zapisał w taki sposób kwestie naszej waluty, że dziś wejście do strefy euro wymaga zmiany konstytucji" - dodał.

Za to po chwili:

"Ale też nie ukrywam, że po tym kryzysie finansowym, kiedy widać wyraźnie, że Polska lepiej sobie radzi z kryzysem niż państwa strefy euro, ja bym tutaj niczego na siłę nie przyspieszał" - powiedział premier.

Jednym słowem mamy tutaj plusa dodatniego, który szybko zmienia się w plusa ujemnego. Lemingi są zadowolone, i w ten sposób Tusk zyskuje 100 % ich głosów. Bowiem ci którzy dawno chcieli Euro dostają na tacy winnych którzy tak zapisali w konstytucji że teraz niestety trzeba ją zmienić aby wprowadzić wymarzoną walutę. Natomiast ta grupa lemingów która jest przeciwko Euro cieszy się z drugiej wypowiedzi, że jest znakomicie więc nie ma sensu niczego przyspieszać.

Zastanawiam się czy złość Tuska na twórców konstytucji nie ma innego podłoża. Przecież nie użył on określenia Polski Złoty tylko powiedział „naszej waluty”. Czy nie myśli on sobie, że wredni twórcy konstytucji powinni od razu umieścić w niej zapis o obowiązującej w Polsce Niemieckiej Marce jako walucie? Odebrałoby to argument tym wszystkim którzy teraz krytykują Kongres Liberalno - Demokratyczny i jego następczynię PO, ze powstały za obcą niemiecką kasę. Przynajmniej KLD gdy brali w reklamówkach, braliby nasze nie cudze!

P.S.

Zagadką pozostaje dlaczego wypowiedź Tuska o konstytucji została usunięta z notatki na Onecie. O 10:00 była, tam ją czytałam. O 16:50, kiedy piszę ten tekst już jej nie ma. Ale tytuł pozostał, choć w tekście o Euro już nie ma nic. Igor kazał wywalić?

/Ka/

Link

Link

21.05. 2014 r.

Komentarze
#1 | Ka dnia 23.05.2014
Kaziu, Arturze, jasne że oni nie dbają nie tylko o konstytucję ale nawet o elementarną przyzwoitość. Gdyby było inaczej ws śledztwa smoleńskiego Tusk zachowałby postawę stanowczą a nie przybijałby żółwiki. Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 23.05.2014
Arturze, Jak na razie ci z PO odkrywają w sobie wszelkie stworzenia oprócz chłopa. Tchórzofretkę, leniwca, hienę i parę innych puchatych zwierzątek. I to w każdym miejscu, nawet Watykanie. Pozdrawiam
#3 | Ka dnia 23.05.2014
Carcharodon - nawet pocałkowany Donek będzie się zachowywał w każdym kawałku inaczej. Jak to ryba z wałkiem.
#4 | Artur dnia 22.05.2014
Kazia - jak wszystko i wszystkich poza własnymi biznesami
#5 | Kazia dnia 22.05.2014
Sprawa jednak jest poważna, bo skoro onet wyciął kawałek tekstu to wprowadzanie euro jest toku i kto wie co ogłoszą dzień po wyborach. Oby nie nagle - wprowadzamy euro. Bo akurat konstytucję to mają w głębokim poważaniu.
#6 | Artur dnia 22.05.2014
Ka - bardzo dobrze wychwyciłaś coś co od dawna chodzi mi po głowie. Uświadomiłem sobie to podczas wizyty naszej elity w Watykanie na uroczystości kanonizacji JPII. Większość pasuje do powiedzenia: modli się pod figurą itd. To staje się modne, jest to oczywiście pokazywanie że nie ma się poglądów ale zapewnia wzrost poparcia. Przecież tak kiedyś mówiono o PO że są w niej frakcje i to jest jej mocną stroną. Taka papka ideologiczne, liberał okazuje się pseudoliberałem po to żeby oświadczyć że jest socjaldemokratą. Szkoda że PSL nie ma większego poparcia bo zapewne socjaldemokrata odkryłby w sobie chłopa. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną