Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

LOT przygotował specjalną ofertę dla homoseksualistów. Na swojej stronie internetowej promuje przeloty do miejsc przyjaznych gejom i lesbijkom. Friendly Travel - tak nazywa się nowa propozycja PLL LOT. Linie lotnicze w specjalnej zakładce na swojej stronie internetowej promują przeloty do m.in. Londynu, który jest uważany za europejską stolicę LGBT czy Chicago, które opisano jako miejsce gdzie można poczuć prawdziwą wolność.
10.05.2014r.


      Świat stał się tęczowy i kompletnie zwariował. Co otworzę nasze okno na ten właśnie świat, czyli internet, mam ochotę zamknąć je zaraz z trzaskiem aż serwery wylecą! Oto co znalazłam:

LOT przygotował specjalną ofertę dla homoseksualistów. Na swojej stronie internetowej promuje przeloty do miejsc przyjaznych gejom i lesbijkom.

Friendly Travel - tak nazywa się nowa propozycja PLL LOT. Linie lotnicze w specjalnej zakładce na swojej stronie internetowej promują przeloty do m.in. Londynu, który jest uważany za europejską stolicę LGBT czy Chicago, które opisano jako miejsce gdzie można poczuć prawdziwą wolność.

Największy polski przewoźnik lotniczy dodaje, że zachęcając gejów i lesbijki do latania właśnie pod swoimi skrzydłami, chce się otwierać na wszystkich klientów.

- Staramy się rozbudowywać naszą stronę i przygotowywać propozycje dla wszystkich potencjalnych pasażerów - podaje linia.

LOT nie podaje żadnych informacji o ewentualnych zniżkach dla środowiska LGBT. W podobny sposób co oferta Friendly Travel skonstruowane są też promocje dla osób lecących na zagraniczne zakupy czy chcących posmakować orientalnej kuchni. Wszystkie inspiracje lotnicze mają być promowane w najbliższy weekend podczas łódzkiego Fashion Week Poland, którego LOT jest oficjalnym przewoźnikiem.

Firma kierując ofertę dla gejów i lesbijek na pewno przełamuje tabu. Dotąd nie było tak dużej polskiej firmy, nie mówiąc już o państwowej, która tak otwarcie skierowałaby swoją ofertę do tego środowiska.

- Chcemy zachęcać do latania wszystkich pasażerów - niczym mantrę powtarzają pracownicy biura prasowego LOT. Odmówiono nam natomiast odpowiedzi na pytanie czy przed wprowadzeniem oferty przeprowadzono badania wskazujące, że ta grupa społeczna rzeczywiście potrzebuje specjalnych zachęt do latania.

Wszystkich - zatem kogo jeszcze? Pedofili? Zoofili? Nie wiem, kogo tam jeszcze, moja wiedza w tej dziedzinie jest mizerna. Ale proponuję – niech LOT pójdzie na całość – można by przewozić ze zniżką członków Al-Kaidy, wszelkich mafii (już widzę te reklamy „Leć z nami – LOT z mnóstwem wybuchowych atrakcji”), a poza tym wszelkiej maści dewiantów („Każdy dewiant trzyma wolant – LOT-em leci dewiant trzeci”) i osoby z zaburzeniami osobowości, może niech mają złotą kartę i co trzeci lot za darmo, wśród nich – specjalne siedzenia dla członków zarządu i komisarzy UE.

I pomyśleć, jeszcze nie tak dawno LOT szczycił się, że przewoził papieża Jana Pawła II. Czemu przewoźnik, podobno narodowy, nie dba tak o zwykłego szarego, przeciętnego Polaka, jak zabiega o zagranicznych normalnych inaczej? A przy okazji – warto będzie obejrzeć listy pasażerów, korzystających z oferty Friendly Travel. Każdy kto tam się znajdzie, jednocześnie ogłosi manifestacyjnie swoje preferencje seksualne, a udział w locie polityka to jak pocałunek Almanzora. Ja na pewno na niego nie zagłosuję. Ani moja rodzina. Ani znajomi bliżsi, ani dalsi, ani ktokolwiek do kogo się przyznaję, że go znam.


9.05. 2014 r.

/Ka/

Link

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Ka dnia 10.05.2014
Arturze - a jednak zaczynają się ukrywać. Chyba tym razem chwyt był za mocny Grin
Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 10.05.2014
Kaziu - te pomysły to są już - jak niektórzy piszą - straszne PO-mysły. Koszmar goni koszmar, kiedyś czytałam, że w radzie nadzorczej trzymają różne przetrwalniki z nadania rządu, takie posadki dla swoich. jedną z nich kiedyś dostał W. Bartoszewski. Niewiele wniósł na obrady bo podobno w ich trakcie zdarzało mu się nie raz i dwa - zasnąć. Tacy to specjalistów mamy od latania. Pozdrawiam
#3 | Artur dnia 10.05.2014
LOT na skraju bankructwa chwyta się czego może SmileSmile. A może liczy na poparcie dość wpływowego w UE lobby? Straszne. Pozdrawiam
#4 | Kazia dnia 10.05.2014
I jeszcze informuję że LOT utajnił już swoją kampanię: http://wiadomosci...omosc.html cytat: Po niecałej dobie LOT zmienił stronę. Jest teraz bardziej zawoalowana, ale została tęczowa flaga.
#5 | Kazia dnia 10.05.2014
Wytropiłaś tęczę w głowach zarządu LOT-u, widać że przewoźnik faktycznie leci...
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną