Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Istotniejsze jest to, że chciałam w tym miejscu złożyć szczere wyrazy współczucia, i na prawdę głębokie wyrazy nie tylko rodzinie komendanta Policji w Katowicach i jemu samemu, ale też prokuratorom z Gliwic. Donald nierychliwy ale bardzo mściwy…
08.05.2014r.


      Kolejna osoba usłyszała zarzuty korupcyjne w związku z budową autostrady A-1. Łącznie w tej sprawie wręczono łapówki na blisko 400 tys. złotych. Śledczy zwalczający korupcję z KWP w Katowicach twierdzą, że to nie koniec zatrzymań w tej sprawie.

Policjanci z Wydziału do Walki z Korupcją katowickiej komendy wojewódzkiej, prowadzą pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gliwicach, śledztwo przeciwko osobom podejrzanym o udział w procederze korupcyjnym, mającym miejsce przy budowie odcinka Gorzyczki – Świerklany autostrady A-1.

Zatrzymanemu - osobie zajmującej kierownicze stanowisko z ramienia głównego wykonawcy budowy - zarzuca się przyjęcie co najmniej 71 tys. złotych. Na początku kwietnia prawie 30. zarzutów przedstawiono również innej osobie, zajmującej kierownicze stanowisko przy budowie autostrady A-1 na odcinku Gorzyczki - Świerklany.

Łącznie w tej sprawie gliwicka prokuratura okręgowa postawiła już 114 zarzutów kilkunastu podejrzanym, którzy brali udział we wręczaniu łapówek o wartości blisko 400 tys. złotych. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy potwierdza, że korupcyjny proceder występował przy realizacji tej inwestycji w latach 2008 – 2009 na dużą skalę i dotyczył szerokiego grona osób. W związku z tym sprawa nadal jest rozwojowa – nie wyklucza się zatrzymania kolejnych osób.

Powyższa informacja podana jest małym drukiem w dziale „Motoryzacja” prawie na samym dole strony portalu wp.pl. Gdyby to było za czasów rządu PiS to śmigałaby na żółtych paskach i eksponowana byłaby na tzw. „jedynkach”…

Kilka refleksji: Ryba psuje się od głowy – na razie jesteśmy na etapie ogona. Chciałoby się powiedzieć: czekamy na podobne działania dotyczące stadionów, orlików, łapówek i nepotyzmu w ministerstwach, nieprawidłowości przy podziale środków UE i tak dalej… Rozmarzyłam się.

Istotniejsze jest to, że chciałam w tym miejscu złożyć szczere wyrazy współczucia, i na prawdę głębokie wyrazy nie tylko rodzinie komendanta Policji w Katowicach i jemu samemu, ale też prokuratorom z Gliwic. Donald nierychliwy ale bardzo mściwy…

A swoją drogą tak myślę – 400 tysięcy złotych – chłopaki musieli zmienić technikę, bo w reklamówkach chyba ciężko im to było roznosić.
7.05. 2014 r.

/Ka/

Link

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Ka dnia 08.05.2014
Polityka miłości własnej najlepiej chłopakom wychodzi, Arturze. Można by wyliczyć jaką objętość zajęłoby 400 tys złotych. Sądzę że w dwóch sporych torbach z PoloMarket dałoby się upchnąć. A archiwizować trzeba koniecznie! To w końcu podstawowa działalność tego rządu - przelewy bezpośrednie. Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 08.05.2014
Kaziu, ja tylko otwieram internet a takie informacje same mnie zaskakują, i oby tak było jak piszesz.
Pozdrawiam
#3 | Jacek Mruk dnia 08.05.2014
Zastanawia mnie jakie będą wyroki, bo jak dotychczas to się tylko osłaniają uniemożliwiając w przyszłości wyegzekwować Prawdziwe Prawo w stosunku do złodziei i łapówkarzy.
Możliwość jest , ale wtedy trzeba by wszystko anulować i rozpatrywać od początku z osądzeniem sędziów i prokuratorów uczestniczących w mistyfikacji włącznie.
Pozdrawiam
#4 | Artur dnia 08.05.2014
Słusznie zauważyłaś - ukrywają wszystko jak mogą. Te newsy poza tym szybko znikają, fajnie że zarchiwizowałaś. Końcówka wpisu celnie podsumowuje politykę miłości... Pozdrawiam
#5 | Kazia dnia 08.05.2014
Ka, świetna robota, gdyby nie Ty - nikt by nie zwrócił uwagi na maczkiem pisaną, gdzieś na końcu strony informację. A tak - zdawkowo rzucona uwaga w eter została jednak wypunktowana.
Budowa dróg dostarczy w następnym etapie klientów prawnikom. Bo "gdy PiS dojdzie do władzy to mam nadzieję że rozliczy kogo trzeba z takich inwestycji. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną