Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Tak się zastanawiam i nie bardzo wiem jak znaleźć rozwiązanie. Chyba kroczę po na jakiejś wstędze Möbiusa czy co, idę idę idę i dojść nie mogę. Już wyjaśniam o co mi chodzi. Jestem Polką, ale nie byłam i nie jestem za wchodzeniem do UE. Uważam ten twór za biurokratyczny koszmar, stworzony po to aby drogą pokojową Polska została wcielona do Niemiec. W referendum akcesyjnym głosowałam przeciw.
05.05.2014r.


      Tak się zastanawiam i nie bardzo wiem jak znaleźć rozwiązanie. Chyba kroczę po na jakiejś wstędze Möbiusa czy co, idę idę idę i dojść nie mogę. Już wyjaśniam o co mi chodzi. Jestem Polką, ale nie byłam i nie jestem za wchodzeniem do UE. Uważam ten twór za biurokratyczny koszmar, stworzony po to aby drogą pokojową Polska została wcielona do Niemiec. W referendum akcesyjnym głosowałam przeciw.

      Teraz tak sobie myślę, jestem obywatelką, powinności obywatelskie wypełniam. Wywieszam flagę, pamiętam o świętach narodowych, czczę Żołnierzy Wyklętych, nawet udzielam się w inicjatywach patriotycznych. Powinnam, i zawsze biorę udział w wyborach – to mój obowiązek, los mojego państwa nie może być mi obcy. Nadchodzą Eurowybory. Jak powinnam się zachować??

Nie iść ? Ale losy Polski nie są mi obce!

Iść – ale na kogo zagłosować? Nie mogę przecież głosować skoro jestem przeciwko UE. PO, SLD i spółka odpadają. PiS popieram, ale akurat w kwestii UE bliżej mi do poglądów profesor Pawłowicz, że powinniśmy z niej wyjść i to im szybciej tym lepiej!

Zatem powinnam, poprzeć tych którzy chcą wyjścia z UE, ale jak mam ich popierać skoro wystawiają swoich kandydatów do Europarlamentu? Czy to nie szczyty hipokryzji?

Idę wiec po tej wstędze i idę idę…

4.05. 2014 r.

/Ka/

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Ka dnia 05.05.2014
Arturze, nie wiem, nie wiem... pewnie nie mam wyboru i zrobię tak jak Ty, może właśnie trzeba wybrać takie osoby które rozsadzą układ od środka? Amię Konradów Wallenrodów, tak jak chciał niedawno Jacek. Co to wejdą do PE i roz..walą wszystko prawnie i formalnie. To było piękne, taka ładna katastrofa UE.

Gdyby PiS wygrał u nas. To byłoby ciekawie. Na samą myśl co którym politykom pot cieknie.
Pozdrawiam
#2 | Ka dnia 05.05.2014
Kaziu, ależ ja chcę zmian, a takie nieważne głosowanie ich nie spowoduje. A co do fałszowania to mogą i tak zrobić z ważnego głosu dla nich niekorzystnego nieważny.
Pozdrawiam
#3 | Artur dnia 05.05.2014
Ka - mam to samo, ale postanowiłem iść i zagłosować na PiS. Patrzę na to z innej perspektywy. Otóż wydaje mi się, że zwycięstwo PiS w tych wyborach może mieć kluczowy wpływ na to co stanie się w kolejnych wyborach - parlamentarnych. Taki efekt psychologiczny, pokazujący że jednak mimo kilku klęsk z rzędu pora na zmiany. Że PiS potrafi wygrywać. też jestem przeciwny UE w obecnym kształcie ale niestety po prawej stronie nie widzę żadnej poważnej siły która byłaby w stanie cokolwiek zmienić. Najśmieszniejsi są ci atyeuropejczycy którzy startują w wyborach jak napisałaś. Także radzę Ci to samo. Idź i zagłosuj na PiS z zupełnie innego powodu - weź pod uwagę to co napisałem. Pozdrawiam
#4 | Kazia dnia 05.05.2014
Co robić? Zawsze można oddać głos nieważny aby nie dawać możliwości sfałszowania wyniku. Ale jest problem z gatunku właśnie jak to doskonale zobrazowałaś - niekończącego się cyklu dylematów
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną