Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Od kilku miesięcy, co najmniej od lutego, na niektórych portalach czytałam, że nasz rząd podjął grę z p. Kulczykiem. I niedawno dziennikarze zastanawiali się , czy pan Kulczyk tę rękawicę przyjmie. Ja się na giełdach i akcjach nie znam, ale kilka dno temu czytałam taką zapowiedź że rząd przeciwstawia się Kulczykowi i zobaczymy co na to nasz multimilioner.
29.04.2014r.


      Pamiętacie na pewno balonik z dzieciństwa, taki na patyku czy druciku. Jak się ten balonik nadusiło z jednej strony to on się wybrzuszał z drugiej. Jak na środku to on po obu, a w końcu jak za mocno to pękał.

      Jest taka teoria która mówi, że jak na jednaj półkuli Ziemi prowadzi się na przykład jakieś wybuchy jądrowe, to na drugiej owocuje to trzęsieniami a jak tam się trzęsie to z kolei na innym kontynencie mogą powstać sztormy – i tak dalej. Ziemia jest jak balonik.

      Piszę o tym bo nasza polityka też jest takim balonem i jak z jednej strony ktoś coś to z drugiej dla równowago ktoś inny też coś. Newton mówił na to: każdej akcji towarzyszy reakcja, co dość dobrze zamyka wszystkie powyższe przykłady w jednym prostym prawie fizycznym.

      Od kilku miesięcy, co najmniej od lutego, na niektórych portalach czytałam o tym, że nasz rząd podjął grę z p. Kulczykiem. I niedawno dziennikarze zastanawiali się , czy pan Kulczyk tę rękawicę przyjmie. Ja się na giełdach i akcjach nie znam, ale kilka dni temu czytałam taką zapowiedź że rząd przeciwstawia się Kulczykowi i zobaczymy co na to nasz multimilioner.

Zestawię tutaj tytuły dwóch newsów, oba z wczoraj:

Tajna kasa partii Tuska.

Kulczyk podjął grę.

A co do Newtona to inni mówią, że coś się kończy by zacząć mogło się coś…

28.04. 2014 r.

/Ka/

Link

Link

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Ka dnia 29.04.2014
Chyba mleko się wylało. Na pewno będą chcieli przetrzymać do wyborów bez procesu w trybie wyborczym a potem zamieść sprawę pod dywan, może dlatego aby więcej nie było takich niespodzianek padają propozycje nadzoru nad prokuraturą, mam zamiar o tym trochę napisać. W najbliższym czasie. Masz wyjątkowe dobre, analityczne skojarzenia Arturze, czytałam kilka Twoich komentarzy zawsze są bardzo merytoryczne i prezentują oryginalne opinie. To że nie oglądasz telewizji widać zaostrza inteligencję. Wiem co piszę, bo też wyobraź sobie że nie oglądam! Pozdrawiam
#2 | Artur dnia 29.04.2014
Tusk i ludzie z PO już mają instrukcje co mówić. Na przykład premier dziś oświadczył, że nie brał żadnej pożyczki z CDU.. A to wcale nie była pożyczka, Halicki z kolei coś ściemniał o początkach kontaktów z CDU że nie taka data... Obejrzałem na sieci (bo TV nie oglądam) kilka wypowiedzi polityków PO w tej sprawie. Przekaz jest jasny: podważyć wiarygodność Piskorskiego, mówić żeby mówić a nie żeby powiedzieć, zamieść sprawę pod dywan. Pozdrawiam
#3 | Ka dnia 29.04.2014
Tusk nikogo w tej sprawie nie rozwałkuje, Arturze. Bo wie, że Piskorski musi mieć mocne kwity. Ciekawe co zostanie jeszcze odpalone. Czyżby nastąpi zmiana premiera? Piskorski jest dziwnie pewny siebie coś tam jeszcze może trzyma.
Pozdrawiam
#4 | Ka dnia 29.04.2014
A dusi, dusi. Pomyśl Kaziu co będzie gdy pęknie. Jaki nastąpi huk. Mam taką nadzieję, Pozdrawiam
#5 | Artur dnia 29.04.2014
Nie wiem kto nadusił, skojarzenia ciekawe. Bardzo interesującym wątkiem to się wydaje, w końcu Piskorski był w pobliżu Tuska, zajmował się też finansami. Ma dokumenty. Ciekawe co teraz mówią wszyscy ci wyśmiewający stwierdzenie Kaczyńskiego że jesteśmy kondominium rosyjsko - niemieckim? Natomiast ci którzy mówią że to kampania wyborcza, powinni zwrócić na to właśnie uwagę, ze w kampanii wyborczej sprawa sądowa rozważana jest w 24 godziny!! Tusk gdyby chciał rozwałkowałby Piskorskiego. Ale tego nie robi.

P.S. W tonie humoru: ciekawe czy reklamówki w których wozili kasę z Moskwy były z tej samej firmy w których wozili z Bonn?? Jak myślisz? Pozdrawiam
#6 | Kazia dnia 29.04.2014
Doskonałe porównanie i wpis - mnie przypomniało się od razu, że Tusk niedawno widział się z Merkel i dziwnie smutny był po tej wizycie... Może ona też dusi ten balonik???

Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną