Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Amfetamina, kokaina i ekstazy - to narkotyki, które można znaleźć w ściekach. Badania przeprowadził Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Samorząd województwa wielkopolskiego kupił uczelni za milion złotych urządzenie do badania zawartości narkotyków w ściekach. Wyniki badań właśnie opublikowano.
26.04.2014r.


      Od 7 lat wszyscy – w kraju a jeszcze bardziej poza jego granicami głowią się – co też – nie stwierdzę robi, bo przecież właśnie nic nie robi – co sprawia, że rządy Platformy są popierane przez ogół Polaków. Masowa amnezja? Grupowa psychoza? Ciepło, ciepło… A może atak zbiorowej hipnozy??? Całkiem gorąco, bo oto nieoceniona prasa podała:

Narkotyki w miejskich ściekach w Wielkopolsce:

      Amfetamina, kokaina i ekstazy - to narkotyki, które można znaleźć w ściekach. Badania przeprowadził Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Samorząd województwa wielkopolskiego kupił uczelni za milion złotych urządzenie do badania zawartości narkotyków w ściekach. Wyniki badań właśnie opublikowano. Jak dotąd przebadano 7 miast - mówi Leszek Sobieski z departamentu zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Okazuje się, że wyniki badań wskazują na dosyć duże zużycie różnych środków psychotropowych. Nawet w mniejszych miejscowościach stężenie substancji wskazujących na spożywanie narkotyków są wyższe niż w większych ośrodkach. (…) Z mniejszych miast największe stężenie było w Wągrowcu, a z dużych - w Pile. Narkotyków w ściekach najwięcej wykryto w niedzielę, czyli po weekendowych imprezach. Wyjątkowo dobrze wypada Kalisz - mówi rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak. Kalisz jest aktywnie wspierane przez CBŚ w zwalczaniu handlu narkotykami”

      Szkoda, że nie przebadano ścieków w całej Polsce. Psychotropy w wodociągach? A czemu i nie! Skoro pomoc oferują tak niestabilne ugrupowania jak LPR? Maciej Giertych przecież jasno stwierdził w udzielanym wywiadzie, że „My w Lidze Polskich Rodzin robimy wszystko, by wesprzeć Platformę Obywatelską i żeby Prawo i Sprawiedliwość nie wygrało.” Po takiej deklaracji właśnie owo „wszystko” jest bardzo prawdopodobne... Niemniej teza o tym, że mieszkańcy Polski głosują pod wpływem środków odurzających jest w jakiś tam sposób też i optymistyczna, przynajmniej nie godzi w dobre imię Polaków. Gorzej byłoby przypuszczać, że Polacy z własnej woli, świadomie, wybierają ugrupowanie, które im szkodzi.

25.04. 2014 r.

/Ka/

Link

Link

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Ka dnia 28.04.2014
Jacku, chyba znalazłeś ciekawy trop, może powinno się przebadać obecnego szefa rządu na obecność?? Bo faktycznie, decyzje są dośc dziwaczne. I to zachowanei prezentowane podczas piosenki "Hej Jude" a także skoki nastrojów, slynne "wściekania się". Warto może aby politycy opozycji zadbali o wyjaśnienie tej kwestii. Pozdrawiam
#2 | Jacek Mruk dnia 26.04.2014
Dryblas bez mózgu ma swoich zwolenników, bo na imieniny chadzają Wolski i Ziemkiewicz , więc nie dziwią wypowiedzi tego ostatniego wywołujące odruch wymiotny.
Co do narkotyków to szef nierządu specjalista od malowania kominów , też ćpał, więc mogło to mu pozostać i stąd jego dziwne zachowania.
Pozdrawiam
#3 | Ka dnia 26.04.2014
Dobre pytanie Ossalo, owszem, żyją, co więcej są dyspozycyjni. PO je wytrzepie, może wesprze sojuszem z Biłgorajem i ujdzie!
Pozdrawiam
#4 | Ka dnia 26.04.2014
Arturze dziękuję, w zasadzie samo wyszło... nie było to moim zamiarem. Pozdrawiam
#5 | ossala dnia 26.04.2014
Ka, LPR? A co to takiego? To jeszcze (od)dycha?
Tak mi się kołatnął taki cytat z filmu "Sami swoi", w którym na pewno Pawlak do Kargula (ze względu na wzrost właśnie) fuknął: "Wielki do nieba, a głupi jak trzeba".
#6 | Artur dnia 26.04.2014
Jednak z pesymistycznej wiadomości można uczynić optymistyczną. Ka - powinnaś zatrudnić się jako PR-owiec. Ostachowicz mógłby Ci buty czyścic. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną