Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Zachodzę w głowę po cholerę komuś latający samochód? Zdaje się, że jedynie Pan Samochodzik dysponował pływającym, ale jakoś do dziś nie pojawiły się lawinowo kolejne. Za to pojawiły się idiotyzmy typu aparaty fotograficzny w telefonach komórkowych, możliwości nagrywania filmów aparatami fotograficznymi, ba nawet w szczycie kreatywności ludzkość zdobyła się na wynalazek możliwości wyboru własnej płci, zwany gender. Dlaczego idiotyzmy?
22.04.2014r.


      Wchodzę na rp.pl a tutaj ekspert rynku lotniczego Eryk Kłopotowski zapowiada erę latających samochodów. Za 300 000 Euro będzie można sobie kupić coś co w zasadzie nie wiadomo czemu ma służyć. Ekspert, który podpisany jest na filmie jako „publicysta” (czy każdy ekspert jest publicystą a każdy publicysta ekspertem?) zapowiada, że tego typu wynalazki mogą zrewolucjonizować również polskie drogi.

      Zachodzę w głowę po cholerę komuś latający samochód? Zdaje się, że jedynie Pan Samochodzik dysponował pływającym, ale jakoś do dziś nie pojawiły się lawinowo kolejne. Za to pojawiły się idiotyzmy typu aparaty fotograficzny w telefonach komórkowych, możliwości nagrywania filmów aparatami fotograficznymi, ba nawet w szczycie kreatywności ludzkość zdobyła się na wynalazek możliwości wyboru własnej płci, zwany gender. Dlaczego idiotyzmy? Bowiem nigdy telefon komórkowy nie osiągnie jakości lustrzanki, nigdy film z aparatu nie będzie miał jakości filmu z kamery i nigdy mężczyzna przerobiony skalpelem i hormonami na kobietę nie będzie kobietą. Jeśli któryś z panów czytających ten tekst twierdzi inaczej, to niech zaprosi na kolację najlepiej ze śniadaniem posłankę Grodzką, na ten przykład.

      I gdy tak patrzę na to wszystko zastanawiam się kiedy mój samochód wyposażony zostanie nie tylko w zapowiadany przez Tuska (swoją drogą wynalazcę nierządzącego rządu) alkomat, ale i dodatkowo dla mojego zdrowia w opcję spacerową, kiedy chodziki dla dzieci będą miały montowane silniki spalinowe by można było uruchomić w nich wersję biegową (coś a la latający samochód) i kiedy poza piłką wodną i hokejem na trawie pojawią się równie pasjonujące dyscypliny sportu jak maraton w basenie, rzut nartami i biegi sprinterskie na lodowisku tudzież łyżwiarskie skoki w dal. Nic tylko westchnąć i zanucić pod nosem stary przebój:

Pokręciło mi się w głowie
Od wydarzeń i od dat
Niech mi wreszcie ktoś odpowie
Kto zwariował - ja czy świat?


No właśnie - kto?

21.04. 2014 r.

/Ka/

Link

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Artur dnia 22.04.2014
Świetnie! No ten grill mnie załamał, widziałem ogromny banner. Nędza nie z tej ziemi. Tekst dostałem dziękuję Smile mocny!
#2 | Ka dnia 22.04.2014
Arturze, ale dno! W sam raz dla lemingów, tylko - po co w takim razie wychodzić na dwór? To już lepiej uruchomić to cudo w domu, przed telewizorem, oglądając całą prawdę całą dobę. A może o to im chodzi? Ale zobacz, czy ONI nie dbają żebym codziennie miała o czym pisać? Tak się starają! Jestem pełna podziwu. Na jutro już coś przygotowałam i wyślę Ci. Pozdrawiam
#3 | Artur dnia 22.04.2014
Ka - dodam do Twojej kolekcji moje najnowsze odkrycie... Grill na gaz do ogrodu. Dasz wiarę?? Popatrz:

http://www.sklep....13_292.jpg

gdzie ta przyjemność rozpalania, ten zapach, dym od drzewa, kapiący tłuszcz... Szkoda gadać. Pozdrawiam
#4 | Ka dnia 22.04.2014
Jacku jeśli o mnie chodzi niech się pogrążają. Ich ryzyko i wolna wola. Dziękuję za wstrząsający komentarz
#5 | Ka dnia 22.04.2014
Dziękuję Arturze, ale bez przesady, w zasadzie samo się napisało. O to zadbali "eksperci" i dziennikarze, a co do osoby posła z dowodem na nazwisko Grodzka, to każdy z tego samego ugrupowania powinien przed wyborami zjeść z posłem kolację ze śniadaniem. Ręczę że szeregi partyjki stopniały by szybko, bo niewielu zdobyłoby się na taki ruch Smile Pozdrawiam
#6 | Ka dnia 22.04.2014
Kaziu, może to pomysł na dziury w jezdniach? zamiast je remontować każdy dostanie śmigło i jakoś to będzie. A co do zmian w kodeksie - cóż ja zastanawiam się jak będą wyglądały znaki drogowe. Pozdrawiam
#7 | Artur dnia 22.04.2014
Ludzka głupota nie zna granic. Pięknie wypunktowane, aż się chce przyklasnąć. Co do pani poseł masz całkowitą rację. Red Michalkiewicz pisze o niej "osoba legitymująca się dowodem tożsamości wystawionym na nazwisko Grodzka". Smile. Pozdrawiam i czekam na kolejny tekst. Takich krótkich merytorycznych tekstów było nam tutaj bardzo potrzeba.
#8 | Jacek Mruk dnia 22.04.2014
Nie przejmuj się, bo to ostatnie podrygi szatana. Oczyszczenie jest coraz bliżej i pozostaje nam Modlić się o nawrócenie zagubionych , lecz w bagnie jeszcze nie pogrążonych.
Pozdrawiam
#9 | Kazia dnia 22.04.2014
Latające? jeszcze to nam potrzebne na naszych szosach! A to będzie jeździć czy latać? Absurdów ciąg dalszy! Ka, zadziwiasz - lekko upiorna perspektywa. Już widzę zmiany w kodeksie drogowym... koszmar. Pozdrawiam
YouTube Video
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną