Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Widzimy na nim po kolei - sceny z pogrzebu Dowódcy Sił Powietrznych wraz z mową Bogdana Klicha MON, w której zapewniał, że będzie stał na straży dobrego imienia Generała, a po niej rozpoczyna się festiwal oszczerstw (…). Na koniec przytoczono wstrząsające informacje przekazane przez śp. gen Sławomira Petelickiego, który oskarżył Donalda Tuska o rezygnację a wręcz zakaz wystąpienia MON do NATO o pomoc w śledztwie, jako drugiego winnego Tragedii Smoleńskiej Petelicki wskazał Tomasza Arabskiego.
23.03.2014r.


Film przesłany nam przez naszego blogera to krótki przegląd kłamstw na temat poległego dowódcy lotnictwa. Materiał jak zmontował BHO24 został zebrany z internetu, z kanału You Tube JanKaroFelix.

Widzimy na nim po kolei – sceny z pogrzebu Dowódcy Sił Powietrznych wraz z mową Bogdana Klicha MON, w której zapewniał, że będzie stał na straży dobrego imienia Generała, a po niej rozpoczyna się festiwal oszczerstw serwowanych przez TVN i rozmaitych dziennikarzy oraz czołowych polityków – łącznie z urzędującym Prezydentem. Zderzają się z tymi opiniami świadectwa najbliższych współpracowników gen. Błasika oraz pilotów, którzy pracowali pod jego kierownictwem.

Autor nagrania przytoczył także dokumenty w sprawie zakulisowych działań skierowanych przeciwko Generałowi jeszcze w 2009 i 2010 r. mających podważyć jego kompetencje oraz zmniejszyć poziom finansowania sił powietrznych RP.

Na koniec przytoczono wstrząsające informacje przekazane przez śp. gen Sławomira Petelickiego, który oskarżył Donalda Tuska o rezygnację a wręcz zakaz wystąpienia MON do NATO o pomoc w śledztwie, jako drugiego winnego Tragedii Smoleńskiej Petelicki wskazał Tomasza Arabskiego.

/Redakcja/

 

 

 


Nasze blogi:

Komentarze
#1 | Kazia dnia 23.03.2014
Tak, należałoby wytoczyć proces o zniesławienie wszystkim osobom które publicznie kłamały i obrażały generała Błasika. W końcu nie tylko obrażano osobę ale też Polskiego Generała a więc nasze wojsko.
Doskonale zmontowany dokument. Pozdrawiam
#2 | Artur dnia 23.03.2014
Klich nigdy nie wykonywał zawodu psychiatry ma tylko taką specjalność. A co do całej sprawy - Xylen proszę o kontakt na maila lub PW jestem zainteresowany historią, być może ktoś Cię zlekceważył - zajmę się tym.

Natomiast głosy płynące z PiS i opozycji, że należą się przeprosiny za przesądzanie sprawy uważam za niepoważne. Żadne przeprosiny - po prostu sprawy sądowe i wyroki. Mec. Kownacki powinien zacząć działać w tej sprawie. Kilku panów mówiących o pijanym Prezydencie i generale powinno słono zapłacić. Dla takich śmieci nie powinno być litości.
#3 | Jacek Mruk dnia 23.03.2014
Ciekawe co dzisiaj Bogdan Klich ma do powiedzenia na swoje słowa rzucone jak widać jakby splunął, bo nie dotrzymał słowa.
Na pohybel zdrajcom !!
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną