Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Prezydent Stanów Ameryki Północnej dał nam gwarancje bezpieczeństwa. Oby ich wartość nie była taka jak ostatnich gwarancji dla nas w Jałcie. Wcześniej też były gwarancje, ale przecież kto by umierał w 1939 roku za Gdańsk. (…) Mało kto o tym wie, ale Ukraina miała już gwarancje bezpieczeństwa od USA, UK, Francji i Rosji z 1994. Oddała broń nuklearną w zamian za gwarancje bezpieczeństwa!!!
04.03.2014r.


No i jako Polacy możemy teraz spać spokojnie.

  Prezydent Stanów Ameryki Północnej dał nam gwarancje bezpieczeństwa. Oby ich wartość nie była taka jak ostatnich gwarancji dla nas w Jałcie. Wcześniej też były gwarancje, ale przecież kto by umierał w 1939 roku za Gdańsk. Teraz już będziemy wiedzieli dlaczego weźmiemy udział w zrzutce na Ukrainę. I nie  chodzi tu o pomoc humanitarną, w której na pewno należy wziąć udział.
Mało kto o tym wie, ale Ukraina miała już gwarancje bezpieczeństwa od USA, UK, Francji i Rosji z 1994. Oddała broń nuklearną w zamian za gwarancje bezpieczeństwa!!! To porozumienie nadal obowiązuje! Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/link/1887870/ukraina-ma-gwarancje-bezpieczenstwa-od-usa-z-1994-roku/ 
    Brakuje nam prawdziwych mężów stanu na miarę XXI wieku. W Europie mężem stanu jest Angela Merkel, która nie oglądając się na nic, konsekwentnie dba o Niemcy i ich obywateli. Okoliczne państwa traktuje jako te, które mają służyć interesom jej narodu. Do takich niestety zaliczona jest Polska.
   Do mężów stanów można zaliczyć Wiktora Orbana, Michaela Saakaszwili i śp. Lecha Kaczyńskiego. Rozumieli i rozumieją nadal, że tylko razem mogą przeciwstawić się hegemonii dużych państw i tylko w ten sposób mogą zadbać o interesy obywateli swoich krajów.
     Wiktor Orban wyśmiewany przez UE ma coraz większe osiągnięcia w swoim kraju i potrafił obciążyć kosztami kryzysu wielką finansjerę. Nie poddał się dyktatowi MFW i podziękował za kredyty na warunkach nie do przyjęcia.
Michael Saakaszwili obronił swoją ojczyznę przed okupacją Rosji większego terytorium niż już zajęte. Potrafił przybyć na pogrzeb Prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie zważając na wybuch wulkanu, co uniemożliwiło podobną taką wizytę Prezydentowi Obamie, najpotężniejszego państwa na świecie. Jako pierwszy odznaczył naszego prezydenta i powiedział - Wolność, odwaga, przyszłość jego kraju - a tym zależało mu najbardziej. Dla mnie był też osobiście jednym z najlepszych przyjaciół i przyjacielem Gruzji - powiedział w wywiadzie dla telewizji CNN Michael Saakaszwili. Prezydent Saakaszwili znalazł się teraz tam gdzie jak powiedział, byłby też Prezydent Lech Kaczyński, czyli w Kijowie. Warto zobaczyć:
Warto też zobaczyć jak zachował się Prezydent Lech Kaczyński podczas agresji Rosji na Gruzję w roku 2008:
Polskojęzyczne media drwiły z Prezydenta Lecha Kaczyńskiego niego, gdy powiedział: "My dziś świetnie wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie,  a później może już czas na mój kraj na Polskę. Zobacz: 

      Niektórzy politycy, którzy teraz są  przy władzy, wygodnie z kanapy też drwili wtedy z naszego charyzmatycznego przywódcy, jakim bez wątpienia był Prezydent Lech Kaczyński. Za taką postawę zapłacił najwyższą cenę.

Cześć jego pamięci.

    Teraz przywódcy USA i UE po wygenerowaniu odpowiedniej liczby apeli do Rosji, cieszą się, że Putin łaskawie zgodził się na powstanie grupy kontaktowej i rozpoczęcie rozmów. Agresja i aneksja, a teraz sobie porozmawiamy. Widać więc tylko  bezradność tych pseudo elit po raz kolejny ogrywanych przez Prezydenta Putina. Za łamanie umów nic nie spotka Rosji a innym pokaże: „uważajcie my możemy zrobić wszystko co chcemy”.
    To przypomina sytuację obrony integralności Polski przez   Zachód  przed 1939 i po 1945 roku mimo podpisanych z nami porozumień.  Dlatego mieliśmy miliony ofiar naszych obywateli. Oby to się nie powtórzyło.
Historia lubi się powtarzać.

Warszawa, 3.03.2014

/BHO24h/
Nasze blogi:

Komentarze
#1 | Kazia dnia 04.03.2014
BHO24, satysfakcja że Lech Kaczyński miał rację owszem, jest spora, ale czy wystarcza? Niestety to go nam nie wróci. Możemy tylko patrzeć na filmy z nim i przyznawać mu rację. I czekać na zmiany, na to aby wrócili do władzy ludzie których celem jest praca dla narodu a nie dla siebie. Niemniej warto przypominać, może nie tyle sobie - my na pomniku pamiętamy - ale innym. Ciekawy tekst, pisany "z ogniem". Pozdrawiam,
#2 | Jacek Mruk dnia 04.03.2014
Jedyne słowo jakie się ciśnie na usta do tych zdrajców to won.
Stosuję plagiat bo pierwszym, który wypowiedział te słowa był Cejrowski. Jednak to najbardziej łagodne podejście do tych zdrajców, bo w poprzednich wiekach byłaby latarnia.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną