Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Każdy z nas uważa listopad za miesiąc smutny, za czas zadumy, miesiąc poświęcony bliskim zmarłym. Jednak, kiedy zapomnielibyśmy o tym smutnym początku jesieni, jest to miesiąc całkiem piękny: złote liście, które tworzą pod naszymi stopami piękne dywany, promienie Słońca oplatające nasze przemęczone twarze, poranne mgły, które orzeźwiają ostatnią zieloną trawę
20.11.2013r.


     
„Młodość nieustannie wyrywa mi kartki z kalendarza życia... Jednak jesień zatrzymuje to, co w nim najpiękniejsze...”

      Każdy z nas uważa listopad za miesiąc smutny, za czas zadumy, miesiąc poświęcony bliskim zmarłym. Jednak, kiedy zapomnielibyśmy o tym smutnym początku jesieni, jest to miesiąc całkiem piękny: złote liście, które tworzą pod naszymi stopami piękne dywany, promienie Słońca oplatające nasze przemęczone twarze, poranne mgły, które orzeźwiają ostatnią zieloną trawę.

      Jestem typem podróżnika. Zawsze tam, gdzie jestem, mam ze sobą aparat, czy to zwykłą cyfrówkę, czy to aparat w telefonie. Chwytam chwile, które niestety przemijają zbyt szybko. Niedawno odwiedziłam mój kochany Gorzów. Jest to miejsce, gdzie się relaksuję, spotykam z najlepszymi przyjaciółmi. Do Gorzowa uciekam czasami od problemów życia codziennego. Oczywiście w tej wyprawie towarzyszył mi...aparat! Fotografowanie to jedno z moich hobby, które znajduje się między polityką a muzyką. Pstrykam wszystko, co wpadnie w mój obiektyw.

      Chciałam Państwa zaprosić do obejrzenia moich zdjęć. Niektórzy Gorzów opisują jako miejsce przeciętne, jako szare normalne miasto. A ja z tych betonowych bloków, tramwajów, zrobiłam miejsce magiczne, które cieszy oko.

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie i życzę miłego oglądania!

P.S.

Nie bójmy się mówić, że listopad jest piękny. Nauczmy się patrzeć na niego z innej perspektywy :)


/Ewa Piechocka/

Nasze blogi:

Komentarze
#1 | Ewmaiga dnia 22.11.2013
Dziękuję Kaziu...teraz zabieram się za dwudziestkę i mam nadzieję, że zdobędę ją nieco szybciej niż dychę Smile

Arturze, Tobie również dziękuję! Czy są to schody do nieba, to nie wiem...ale wiem jedno, jak po nich weszłam, to zobaczyłam przepiękny widok, właśnie ten, który jest na podobającym Ci się zdjęciu.

Niueste, tak, kasztan jest zrobiony w listopadzie Smile Dziękuję za bardzo bardzo bardzo miły komentarz Smile Postaram się spełni Twoją prośbę i...uwiecznić Gorzów zimą!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i przepraszam za zwłokę w odpowiedziach na komentarze. Nie mniej jednak pamiętam o Was i czuję, że jesteście! Smile

Dobrego piątku.
#2 | Niueste dnia 21.11.2013
Czy kasztan na pierwszej fotce na pewno zdjęty w listopadzie? U nas już w październiku ogołociły się z liści. A po 10 listopada tylko wyjąti mają liście, niektóre lipy, brzozy i te dęby, którym liście spadają wiosną, gdy mają rosnąć nowe.
Mnie najbardziej się podoba fotka z Krzyżem no i kaczusie. A swoją drogą jak tam pięknie zróżnicowany teren, a te kamieniczki..... Byłam w Gorzowie kilka razy, ale daaawno temu i zawsze latem. Proszę o Gorzów zimą....
#3 | Artur dnia 20.11.2013
No i dycha. Tempo na początku było duże później spadło. Ale jest dycha i gratulacje. To zdjęcie bardzo mi się podoba, obok innych najbardziej:
http://www.pomnik.../EPG_9.jpg. Ciekawe jest tez to ze schodami. Takie symboliczne. Schody do nieba? Pozdrawiam
#4 | Kazia dnia 20.11.2013
Gratuluję pierwszej 10, jako komentarz wstawiam muzykę, ta chyba pasuje najlepiej do spadających liści i widoków http://www.youtub...dOxnlgxWqU

Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną