Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Min. Antoni Macierewicz streszcza dla naszego portalu obecny stan badań nad Tragedią Smoleńską. Twierdzi, że jesteśmy już w stanie zrekonstruować przybliżony przebieg wydarzeń. „Należy sądzić, że ustalenia dokonane przez Edmunda Klicha mówią, iż ośrodek dyspozycyjny w Moskwie przejął siłą kontrolę nad Tu-154 w ostatnich minutach lotu. Zakazano zarówno wskazania zapasowego lotniska, jak również zakazano zamknięcia lotniska - obie te czynności kontrolerzy lotu chcieli wykonać”- mówi minister.
24.09.2013r.


    Min. Antoni Macierewicz streszcza dla naszego portalu obecny stan badań nad Tragedią Smoleńską. Twierdzi, że jesteśmy już w stanie zrekonstruować przybliżony przebieg wydarzeń. Należy sądzić, że ustalenia dokonane przez Edmunda Klicha mówią, iż ośrodek dyspozycyjny w Moskwie przejął siłą kontrolę nad Tu-154 w ostatnich minutach lotu. Zakazano zarówno wskazania zapasowego lotniska, jak również zakazano zamknięcia lotniska - obie te czynności kontrolerzy lotu chcieli wykonać- mówi minister. Następnie pod presją decyzji moskiewskiej przekazywano fałszywe informacje co do kierunku lotu oraz wysokości. Wydano komendę "Horyzont", czyli "wyrównaj lot" i "odejdź na drugi krąg" dopiero wtedy, kiedy było oczywiste, że jest to manewr już po ludzku nie do wykonania - uzupełnia.

    Nasz rozmówca identyfikuje ciąg wydarzeń jako próbę ucieczki z pułapki, która zakończyła się eksplozją, kiedy samolot został rozerwany.

    Zapraszamy do zapoznania się z całością materiału.

A. Macierewicz - aktualny stan badań nad Tragedią Smoleńską, 21.09.2013 - nasz wywiad from pomniksmolensk.pl on Vimeo./Magdalena Warych/
Nasze kanały na Vimeo

Kanał Marka BałembyNowe materiały
Starsze materiały
Nasze blogi:Komentarze
#1 | Magda dnia 23.09.2013
Jacek, od wysokich obrotów preferuję te "ekonomiczne". Nie wzrasta zużycie paliwa i nie robi się hałasu. Jeśli jednak temperatura oleju rośnie, z chęcią się wkręcam na obroty. Byle nie do odcięcia.
Dzięki, uroczo mnie podpuszczasz Wink
#2 | Zuzanna dnia 22.09.2013
Dziękujemy Panie pośle za wyrazy uznania dla naszego portalu i naszej pracy! Jest to dla każdego wielka duma i radość!
#3 | Jacek Mruk dnia 22.09.2013
Jak widzę zaczęłaś po wakacjach wchodzić na wysokie obroty .
Wywiad z Panem Ministrem jest pewnie małym wstępem do tego co nas czeka.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwościąSmile
#4 | Kazia dnia 22.09.2013
Magda, świetny materiał, mamy w pigułce streszczenie najważniejszych ustaleń ZP - te zdania o pracy pilotów "Tutki" są wg mnie najważniejsze z dotychczasowych osiągnięć. I gratuluję Fotoamatorowi Smile good job Smile
Trzeba jednak zauważyć, że nasz portal cicho i skromnie "robiąc swoje" został zauważony, Oczywiście nie stałoby to się bez ciężkiej pracy całej Redakcji wraz z naszą Naczelną, ale przede wszystkim bez ogromnego zaangażowania Artura, naszego spiritus movens. Możemy zatem przybić piątki Smile a skoro Pan Poseł nas słucha i czyta - bardzo dziękuję za udzielone wyjaśnienia! i pozdrawiam.
#5 | fotoamator dnia 22.09.2013
Ja również serdecznie pozdrawiam Pana Antoniego Macierewicza. To wielki zaszczyt mieć swój mały wkład w dochodzeniu do prawdy w tak znakomitym gronie.
#6 | Magda dnia 22.09.2013
Pozdrawiam serdecznie naszego rozmówcę i Czytelników portalu, relacja ze spotkania już wkrótce.
W kontekście nocnej pory wywiadu, pozostaje mi zanucić: Lewa strona nigdy się nie budzi, prawa strona nigdy nie zasypia.
#7 | Artur dnia 22.09.2013
Znakomity wywiad, cieszę się że daliście radę. Szczególnie należy podziękować ministrowi, który znalazł czas mimo zmęczenia. Czekam na relację ze spotkania bo będzie na pewno ciekawe. No i miła sercu końcówka pozdrowienia dla Naczelnej i gratulacje dla Fotoamatora! Nic tak nie cieszy jak to że nasz portal do czegoś się przydajeSmile. Magda świetna robota! Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną