Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Jako organizatorzy Konferencji mamy świadomość, jak poważne zagrożenie niesie za sobą ideologia „gender”, docierająca poprzez różnorodne przekazy do szkół i do uczniów, kształtująca postawy wrogie powszechnie dotychczas akceptowanej cywilizacji chrześcijańskiej. „Nie możemy pozostać obojętni wobec tego, co się dzieje, musimy wziąć ważne sprawy w swoje ręce.

10.09.2013r.


     
7 września 2013 roku (sobota) w auli Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego przy ul. Inżynierskiej w Zielonce k/Warszawy odbyła się konferencja W trosce o dobro dziecka, małżeństwa i rodziny. Szczegółowy program i cele tej konferencji można znaleźć tutaj (Link).

Jak podkreślali organizatorzy:

     
Celem Konferencji jest dotarcie do jak najszerszego grona dyrektorów szkół i placówek wychowawczych, nauczycieli i wychowawców, katechetów, pedagogów i psychologów szkolnych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, rodziców i młodzieży, a także do osób zainteresowanych dobrem dzieci.

Jako organizatorzy Konferencji mamy świadomość, jak poważne zagrożenie niesie za sobą ideologia „gender”, docierająca poprzez różnorodne przekazy do szkół i do uczniów, kształtująca postawy wrogie powszechnie dotychczas akceptowanej cywilizacji chrześcijańskiej. „Nie możemy pozostać obojętni wobec tego, co się dzieje, musimy wziąć ważne sprawy w swoje ręce. Powrót do tradycyjnego rozumienia pojęcia RODZINA powinien być obecnie naszym priorytetem, od tego bowiem zależy przyszłość naszych dzieci i całego polskiego społeczeństwa” – podkreśla Starosta Piotr Uściński.

Aby wspólnie zastanowić się nad możliwościami pozytywnego oddziaływania na młodych ludzi w kształtowaniu ich postaw zgodnych z prawem naturalnym i uświadomić, jak ważne jest zagwarantowanie dzieciom prawidłowego i stabilnego rozwoju, opartego na wartościach, podjęliśmy się zorganizowania tej ważnej Konferencji.

,,Tylko normalna rodzina, złożona z mamy, taty i dzieci może być fundamentem zdrowego społeczeństwa i źródłem szczęścia zarówno dla nas samych jak i dla całego narodu, a udane życie rodzinne gwarancją zadowolenia z życia” – mówi Katarzyna Krawczyk, psycholog i założyciel Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Animus”.
,,Integralny rozwój dziecka dokonuje się przede wszystkim w rodzinie, dlatego troska o dobro rodziny powinna przyświecać wszelkim projektom zmian w systemie oświaty" – dodaje Patrycja Cicha, pedagog-terapeuta i założyciel Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Animus”.
O kształtowaniu prawidłowych postaw w odniesieniu do seksualności człowieka i różnego rodzaju zagrożeniach, będą mówić wybitni specjaliści, wykładowcy uniwersytetów, praktycy poradnictwa rodzinnego, którzy również wezmą udział w panelu dyskusyjnym.


/BHO24h/Nasze blogi:

Komentarze
#1 | Kazia dnia 10.09.2013
Jeszcze całości nie odsłuchałam ale to co zaczęłam, jest bardzo ciekawe, warto posłuchać całości. pomysł jest bardzo dobry, oby nauczyciele wysłuchali tych wystąpień. W zasadzie oni powinni obowiązkowo
#2 | Artur dnia 10.09.2013
BHO24h - doskonała relacja, warto na prawdę zobaczyć, zwłaszcza wystąpienie pani profesor z UKSW, nowa terminologia jest powalająca. Dziękuję i pozdrawiam a panu staroście Uścińskiemu tylko gratulowac inicjatywy. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną