Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Universal Avenue jest pierwszym i jedynym albumem projektu Schroedera. Muzycznie opisuje poszukiwania nowych światów i podróż przez nieskończone przestrzenie wszechświata. To fantastyczno-naukowa historia która rozpoczyna się kiedy życie naszej planety zdaje się dobiegać do końca.

09.09.2013r.


Double Fantasy: Universal Ave Innovative Communication: 1986, Producent: Robert Schroeder, Tracklista: Heartbreaker, Universal Avenue, Endless Running, Food For Fantasy, Lost Control, Children Of The Universe


      Double Fantasy został utworzony latem 1985 roku przez DREAMSTARA (aka Robert Schroeder). Ideą DOUBLE FANTASY było stworzenie relaksującej atmosfery podczas sesji studyjnych gdy muzycy tworzyli nowe brzmienia i melodie będące świeżą odmianą pięknej muzyki elektronicznej, obrazującej mijające chwile. Wynikiem jest ponadczasowa muzyka Fantasy przy której można się relaksować i oddać rozmyślaniom czy marzeniom. Universal Ave. jest pierwszym i jedynym albumem projektu Schroedera. Muzycznie opisuje poszukiwania nowych światów i podróż przez nieskończone przestrzenie wszechświata. To fantastyczno naukowa historia która rozpoczyna się kiedy życie naszej planety zdaje się dobiegać do końca.

Double Fantasy wytworzyli bardzo unikalne brzmienie i klimat na tej płycie. Odświeżyli brzmienie syntezatorów, które są jak muzyczna letnia bryza, przynosząca wizję plaży z palmami na odległym zbyt dalekim jeszcze do odkrycia brzegu. Słuchacz miękko wślizguje się do innego świata i jest w nim dzięki romantycznemu i nastrojowemu utworowi Heartbreaker, czy relaksującemu Endless Running. Ciepłe impresje dźwiękowe zmieszane z pięknym atmosferycznym brzmieniem gitar to świetne towarzystwo niekończącej się podróży w przestrzeni ale i do bardziej przyziemnych podróży do świata fantazji i medytacji. Album został nagrany, zremiksowany i wyprodukowany przez Roberta Schroedera który jako odnoszący sukcesy artysta solowy znany jest z kilkunastu innych płyt. Płyta Universal Avenue odniosła wielki sukces w bardzo krótkim czasie, także na amerykańskiej liście Billboard co zaowocowało sprzedaniem ponad 200 000 jej egzemplarzy.

Posłuchajmy nastrojowej muzyki w klimacie nadchodzącej jesiennej aury.


http://www.news-music.de/food4fanta_e/frames/prodinfo_universalave_e.htm
/Lamus/

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Kazia dnia 09.09.2013
Muzyka wyjątkowo nastrojowa... przyjemnie trochę uciec na muzyczną plażę. Podarowałeś nam wirtualne przedłużenie lata. Ciekawy opis do utworów, dużo można się dowiedzieć z Twoich notek. Dziękuję.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną