Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Około rok temu otrzymałem od zaprzyjaźnionego niepodległościowca link do portalu Youtube z filmem para-dokumentalnym z serii Battle of Britain o wymownym tytule : Bloody Foreigners (Cholerni cudzoziemcy) wyprodukowanego dla Channel 4 .

23.05.2013r.


Około rok temu otrzymałem od zaprzyjaźnionego "niepodległościowca" link do portalu Youtube z filmem para-dokumentalnym z serii Battle of Britain o wymownym tytule : Bloody Foreigners (Cholerni cudzoziemcy) wyprodukowanego dla Channel 4 . Do linku dołączony był komentarz nadawcy o cenzurze tego filmu w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii , Walii , Szkocji i Irlandii Północnej . Obejrzałem film i stwierdziłem ,że faktyczne , zawiera on elementy które mogą być uznane w UK za niepoprawnie polityczne . Przesłałem link do znanych mi osób żyjących w wymienionym królestwie/państwie i otrzymałem potwierdzenie , nie można odtworzyć . Wiec ocenzurowano i już , myślę . Trzeba promować , więc płyty nagrywanie , wysyłanie a także rozsyłanie linków Film z napisami pl - niemożliwe odtwarzanie w UK Film + lektor pl + utwór grupy Sabaton + info o zablokowaniu Jako ,że niedawno była inauguracja wielkiego narodowego grilowania i ja , otrzymując zaproszenie do Great Britain , udałem się tam na świętowanie majowe . Ucieszyłem się , że będę mógł sprawdzić powyższe zarzuty . Zacząłem od Northolt w Londynie niedaleko obecnej bazy RAF : Następnie ambasada RP w Londynie przy Portland Place : I tak sobie pomyślałem , że może by tak kwiatki jakieś lub świeczkę zapalić pod pomnikiem polskich żołnierzy-lotników ? walczących na wielu frontach w czasie II wojny światowej , ginących , tułających się , miast wieszać na naszej ambasadzie flagę jewropejskiego sojuza ? He ? nawet jak bloody są . Ale cóż , to kwestia priorytetów i szacunku dla zmarłych bohaterów . Gdy tymczasem w kraju świętowano czekoladowego ptaka . Nie walczyliby nasi za takiego stwora , Mr President oj nie ! Niech sam zobaczy . Zostało jeszcze sprawdzenie o możliwości wyświetlania wspominanego filmu . Okazało się ,że można . W wersji angielskiej tylko bez polskich napisów i lektora - wszak chyba Anglicy znają angielski ? ( wersja z polskimi napisami faktycznie jest zablokowana ) Jest jeszcze do weryfikacji inna ewentualność : film zablokowano w British TV tylko a możliwy jest do wyświetlenia z internetu . Następnym razem chyba a może ktoś pomoże ?

2013 maj
/Wojciech Franciszek D./

Nasze blogi:
Komentarze
#1 | Kazia dnia 25.05.2013
WFD, może oglądałeś tę króciutka relację? Pasuje wyjątkowo do Twojego wpisu http://www.pomnik...dmore=3632 jeśli nie to posłuchaj Smile
#2 | Wojciech Franciszek D dnia 24.05.2013
Wlader , w2itam i dzięki raz jeszcze za linki .
Pozdrawiam
#3 | Kazia dnia 23.05.2013
Dziękuję, szybka akcja Smile na pewno wiele osób skorzysta.
#4 | Artur dnia 23.05.2013
Wlader miło powitać Cię na portalu, codziennie mamy nowe rejestracje co cieszy. Zachęcam do komentowania i wszelkiego typu działalności. Pozdrawiam
#5 | Kazia dnia 23.05.2013
Hej, Wlader Smile Świetny pomysł. Może warto żebyś poszukał? Dobrze mieć taki film gdzieś w domu na płytce. A może i czytającym nas nauczycielom historii przydałby się jako ilustrację lekcji? Dziękuję za pomysł, oczywiście nie pali się, jak znajdziesz to wklej link po prostu w komentarz. Pozdrawiam.
#6 | Wojciech Franciszek D dnia 22.05.2013
Artur , racja zapomniałem o Vimeo .
Co do You Tuba to zgoda , śmieci tam niemiara.

Większość zdjęć pomnika na Northolt można znaleźć w internecie.
Ale to ze stokrotką jest wymowne Smile
To moje kwiaty złożone pod pomnikiem naszych wspaniałych bohaterów Smile
Cześć Ich pamięci !
Choć jak ktoś (też pozdrawiam) zauważył , "We will remember them" , jest głębsze .
Pozdrawiam
#7 | Wojciech Franciszek D dnia 22.05.2013
Kazia ,co do orła z margaryny pełna zgoda.
Ja jestem przekonany że natura sobie z nim poradzi .
Ostatnio dużo robactwa się pojawiło Smile

Pozdrawiam serdecznie
i też dziękuję Wladerowi za link na vimeo.
Zauważyłem podczas mojej nieobecności nowe kwadraciki coraz bardziej kolorowe.
#8 | Wojciech Franciszek D dnia 22.05.2013
Amelia a pewnie że ciocia może być cool .
To chyba nie ostatnie moje refleksje po angielskiej majówce.
Coś jeszcze dołożę za czas jakiś.
Pozdrawiam serdecznie
#9 | Artur dnia 22.05.2013
WFD - nie doceniłeś Vimeo. A to błąd. Nie wiem czy wiesz, ale obecnie tam się przenosimy. YT jest zbyt masowe. Mam nadzieję, że na trzecią rocznicę powstania portalu cały nasz kanał YT będzie już na Vimeo. Pracujemy nad tym z Kazią od soboty. Dziękuję za notkę i znakomite zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie.
#10 | Kazia dnia 22.05.2013
Witaj Wlader, miło Cię widzieć na naszym portalu. Dziękuję za linka do filmu poleconego przez WDF i to z polskim lektorem. Pozwolisz że wstawię Twój link jako klikalny aby zapewnić wygodę naszym czytelnikom: https://vimeo.com...
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną