Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Sędziemu X pomyliły się epoki. Ktoś za pomocą czarodziejskiej różdżki (albo za pomocą prostszych metod) przeniósł go w czasy ewidentnych rządów SB i służb pokrewnych, gdzie diagnozę o chorobie psychicznej stawiano nie na podstawie objawów, a na podstawie zleceń
26.06.2011r.


/Zuzanna Kurtyka/

      Jakie silne środki nacisku muszą zadziałać, żeby sędzia sądu rejonowego (przepraszam, ale nie potrafię napisać tego dużymi literami) zrobił z siebie publicznie idiotę wydając postanowienie o zasięgnięciu opinii dwóch biegłych psychiatrów w sprawie oceny stanu zdrowia psychicznego Jarosława Kaczyńskiego?
I trzeba wreszcie zrozumieć, że to nie "sąd upokorzył Kaczyńskiego" jak pisze Wyborcza, ale sąd upokorzył się sam, publicznie, przed całą Polską wyznając, że nie ma pojęcia o tym co to są objawy psychiatryczne, jaką dziedziną wiedzy zajmują się psychiatrzy, jakiego rodzaju choroby diagnozują i leczą.

      Jak nazywa się ten sędzia, który nie dość, że sam nie posiada wiedzy studenta medycyny 6-go roku, to jeszcze nawet nie chciało mu się sięgnąć do możliwości które posiada i zapytać biegłego, którego ma do dyspozycji, o sens swojej decyzji?

      Sędziemu X pomyliły się epoki. Ktoś za pomocą czarodziejskiej różdżki (albo za pomocą prostszych metod) przeniósł go w czasy ewidentnych rządów SB i służb pokrewnych, gdzie diagnozę o chorobie psychicznej stawiano nie na podstawie objawów, a na podstawie zleceń. Rozpoznanie na zlecenie - czy nie pięknie to brzmi?

      Jako lekarz, mam nadzieję, że psychiatrzy staną na wysokości zadania i w ramach orzeczenia opublikują list z przeprosinami do Jarosława Kaczyńskiego, z przeprosinami za tych wszystkich kolegów, którzy za czasów PRL-u takie orzeczenia wydawali i dzięki którym, utrwalił się w głowie sędziego X schemat postępowania.

      Żeby było jeszcze ciekawiej (tzn. ciągłe deja vu) to sprawa została wytoczona przez Janusza Kaczmarka, który zapewne chętnie by do tamtych czasów wrócił. Pełna dokumentacja na jego temat znajduje się w IPN-nie. Założę się o karton papieru toaletowego, że sędzia X o tą dokumentację do IPN-u się nie zwrócił...

Z członkowskim pozdrowieniem do wszystkich towarzyszy - Zuzanna Kurtyka


Komentarze
#1 | Vitek Skonieczny dnia 27.06.2011
Dlatego nie rysuje nic na ten temat, poniewaz juz nic bardziej zalosnie smiesznego, niz decyzja sedziego X, nie mozna wymyslec.
#2 | Artur dnia 26.06.2011
Pan Kuczyński ucieleśnienie salonu: "Panie Sędzio, niech się Pan trzyma swego i nie zważa na kwasy i gromy w siebie wymierzone, nawet przez karnistów. Jak trzeba, to trzeba. Dodam i nawet mogę przysiąc, że nie oburzę się, jeżeli jakiś sędzia w jakiejś sprawie uzna, że właściwy wyrok wymaga by zbadany został czołowy polityk, którego lubię i popieram, choćby to był premier, czy prezydent" (link:http://wiadomosci...caid=1c8e2. Przeciwko pierwszemu rozpętano kampanię nienawiści, w zasadzie trwa ona nawet po jego śmierci. Robiono z niego alkoholika i wariata. Przyszła pora na drugiego. Salon nie spocznie zanim nie unicestwi Kaczyńskich. Niedługo wyjdzie na jaw że prezydentem o mało nie został...wariat.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną