Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Redakcja portalu Gazeta.pl zwróciła się do nas z prośbą o wykorzystanie filmu nakręconego podczas wizyty rodzin w Smoleńsku i Katyniu... Odpisaliśmy im sugerując bardziej korzystne rozwiązanie. W końcu mamy pełną świadomość, że są lepsze źródła niż nasze...
13.02.2013r.

Polecamy na podobny temat

Zuzanna Kurtyka: Sposób Gazety Wyborczej na niszczenie kandydatów

Link

Profesor Wojciech Polak o liście od Andrzeja Friszke i ataku w Gazecie Wyborczej po Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę

Link

Z życia "Strzelca": BEZPAŃSKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ŁASI SIĘ DO NÓG

Link

Z pamiętnika celebrytki - moje siedemdziesiąte urodziny

Link

Bartosz Węglarczyk nowym wicenaczelnym Rzeczpospolitej - przez Morze Czerwone w stronę czerwonych mediów

Link

Świat niewymownych autorytetów

Link

Jak dwa sowieckie pajacyki poszły na wojnę, czyli o duecie W-F

Link

Redaktor Wojciech C. dziennikarz „Wiodącego Tytułu” na służbie

Link


Komentarze
#1 | Wojciech Franciszek D dnia 12.02.2013
Brawo !
#2 | Artur dnia 12.02.2013
To nie jest takie proste. Wgrywając film na kanał wybiera się opcję - nasze materiały mają zawsze wybraną zgodę na udostępnianie na dowolnych stronach. Ponieważ jednak redakcja gazety zapytała, mieliśmy prawo odmówić. Postąpili po swojemu, natomiast nie podali źródła, co uważam za poważne uchybienie i brak rzetelności dziennikarskiej. Wzięli co chcieli ale zachowali się nieprofesjonalnie. Kontaktowałem się z naszą naczelną w tej sprawie - nie przewidujemy podejmowania żadnych działań. Pozdrawiam komentujących. Podsumowując powiem tak: jaka redakcja taki poziom abstrakcji w prośbie, jaka naczelna taki poziom odpowiedzi.
#3 | Wojciech Franciszek D dnia 12.02.2013
Moje zdanie jest takie , z chamami się nie rozmawiaSmile
Nie zrozumieją , szkoda czasu i zdrowia .
Kaską ich ,kaską , to dotrze z całą pewnością.

Co do brzozy fotoamatorze to racja , dobra jednak do palenia .
pali się nawet jak mokra Smile

Pozdrawiam autora z odwagę jednak Smile
#4 | fotoamator dnia 12.02.2013
Przemyśleń w tym temacie mam kilka. Pierwsze z nich to takie, że redaktorzy GW skwapliwie czytają i oglądają to co Pomnik Smoleńsk zamieszcza. Drugie , to fakt, że musza doskonale znać przedstawiane przez nas fakty i ich merytoryczne uzasadnienie - nie można więc usprawiedliwiać nierzetelności, kłamstw i manipulacji w artykułach GW na temat Smoleńska, oraz przedstawiania tylko jednej wersji wydarzeń - wszak mają doskonałą przeciwwagę w naszych materiałach i przy odrobinie dobrej woli dziennikarskiej zawsze można skonfrontować te informacje w ramach konkretnego artykułu na dany temat.
Trzecie przemyślenie jest takie, że szczytem chamstwa i bezczelności jest zamieszczenie autorskiego materiału bez zgody autora na portalu o charakterze komercyjnym, bez podania źródła. Nie można tego w żaden sposób porównać do np zamieszczania cytatów z podaniem źródła w naszych tekstach (sam przecież to robię) - tym bardziej że nasz portal działa na zasadzie non profit.
I ostanie przemyślenie - dlaczego z drewna brzozowego nie wykonuje się żadnych konstrukcji. Ano dlatego, że jest nietrwałe, posiada słabe właściwości mechaniczne, pęka w miejscach sęków i lubią je wszelkie robale.
I to ostatnie przemyślenie, którego dalej nie rozwijam, opiera się na wielopokoleniowej wiedzy mojej rodziny w zakresie ciesielstwa i stolarstwa i moim osobistym doświadczeniu w tym względzie na przestrzeni prawie całego mojego życia, czyli od wieku 4 lat, kiedy po raz pierwszy piłowałem z ojcem deski na kilkudziesięciometrowej długości płot, aż do teraz, gdy przez moje ręce przeszło tyle mebli, że nie jestem w stanie policzyć.
#5 | Kazia dnia 12.02.2013
Ciekawa analiza KonserwaTorze, bardzo fajne spostrzeżenia.
#6 | Kazia dnia 12.02.2013
Jeden - zgadzam się z Tobą, prawda zawsze wychodzi na jaw. Pozdrawiam.
#7 | Kazia dnia 12.02.2013
Amelio, Vitku, każda akcja musi być dobrze przygotowania, poczekajcie trochę, w wolnej chwili Artur opisze jak sprawy się mają. Musimy być dobrze przygotowani i nie działajmy pospiesznie.
#8 | Jeden z bandy dnia 12.02.2013
"Z ludzmi potrzeba jak z wrogiem na wojnie,
walczyc odwaznie ,lecz trzezwo,spokojnie".
Masz "szczescie",ze nie wykasowali prawej dolnej szachownicy i poczatkowej zapowiedzi.
Nie znam ,az tak tej gazety,ale powiem Ci:"prawda obroni sie sama".Wink
#9 | Artur dnia 12.02.2013
Powstrzymajcie emocje. Opisze wszystko później w wolnej chwili. Pozdrawiam
#10 | Vitek Skonieczny dnia 12.02.2013
To Scierwo tak ma. Napisalbym im pare slow ale nie chce sie tam rejestrowac. Moze zatelefonuje ?
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną