Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Jednak na koniec pojawia się najważniejsza informacja i najprawdopodobniej zostaje ujawniona tajemnica pobytu polskiego QAR-ATM.
18.06.2011r.


/Ndb2010/

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news/polscy-eksperci-
juz-wiedza-czy-manipulowano-przy-czarnych,1656146,6911

      Można by dużo pisać i analizować każdą część tekstu ale w skrócie wypunktuje najważniejsze uwagi do niego:

Podwójna moralność tuskoli i michnikoli.

- w godzinach popołudniowych informacja była podawana na podstawie informacji od tajemniczych dziennikarzy RMF FM. Czyżby prokuratorzy w Moskwie podawali informację ze śledztwa dziennikarzom i nikt z obrońców praworządności z strony rządowej, WSI24 i GW nie alarmuje o złamaniu tajemnicy śledztwa? Czemu RMF FM? Michnik był zajęty a może doskwierają straty finansowe i doszli do wniosku, że czas aby w nowej akcji "debeściaki" wykazali się, inni towarzysze.

Badań brak pozwolono pooglądać.


- Polska strona składała wnioski o badanie oryginałów czarnych skrzynek a dostała pozwolenie na oględziny czarnych skrzynek. Jaka jest różnica pomiędzy badaniem a oględzinami? Myślę, że najlepiej obrazuje to wskazanie różnicy pomiędzy sekcjami zwłok a oględzinami zwłok. Dopiero później wychodzą takie cuda, że w dokumentach jest analiza części ciała, które zostały kilka lat temu operacyjnie wycięte albo, że dane co do wzrostu są o 25 cm większe niż być powinno.

Kto za to poręczy?


(...)- Taśma czarnej skrzynki w stu procentach zgodna z kopią

      - Rezultaty oględzin i badania oryginalnych nośników z zapisem parametrycznej i dźwiękowej informacji z rejestratorów pokładowych polskiego samolotu zostały szczegółowo opisane w odpowiednich dokumentach procesowych. Zostały one podpisane w trybie dwustronnym - poinformował Komitet Śledczy FR(...)(Interia)

      Widać więc, że informacja została uwiarygodniona tylko przez komitet śledczy FR. Wiarygodność komitetu Federacji Rosyjskiej nie wiele się zmieniła od czasu wiarygodności komisji Burdenki. Wystarczy tylko poczytać o śledztwach dotyczących zabójstw dziennikarzy, zamachach w Moskwie czy procesach przeciw krytykom płk.KGB W.Putina.
Dodatkowo można napisać, że sprawą tragedii smoleńskiej zajmuje się specjalna komórka
śledcza podległa bezpośrednio płk.KGB W.Putinowi.

Oględziny bez wzroku i słuchu.


(...)Rzecznik prasowy Naczelnej Prokuratury Wojskowej, płk Zbigniew Rzepa poinformował, że "czynności badawcze obejmowały m.in. oględziny zewnętrzne rejestratora oraz oryginału nośnika powiązane z pomiarami taśmy magnetycznej; biegli dokonali również analizy stanu namagnesowania oryginalnego nośnika tego rejestratora(...)

      Widać więc, że oględziny zwane czynnościami badawczymi (ach ta nowomowa, lata treningu się przydają) polegały na:

- oględzinach zewnętrznych

- pomiarach taśmy

- badaniu stanu namagnesowania

      Pozostaje nieodparte pytanie w jaki sposób mieli pewność, że oglądają zewnętrznie TĄ czarną skrzynkę skoro nie słuchali odczytu a nawet tabliczka znamieniowa z numerem seryjnym podobno się zapodziała jak stwierdza raport MAK?

Jaką mają pewność, że mierzyli TĄ taśmę, skoro na taśmie nie ma numeru seryjnego a i nie słychać tych 38 minut zaszumionych głosów ze znikającymi naciskami.

Czy stan namagnesowania sprawdzali aby stwierdzić ile jeszcze taśma wytrzyma w kremlowskich sejfach?

      Jednak na koniec pojawia się najważniejsza informacja i najprawdopodobniej zostaje ujawniona tajemnica pobytu polskiego QAR-ATM.

Naczelna Prokuratura Wojskowa ujawniła gdzie jest polska czarna skrzynka QAR-ATM

      (...)Podczas pobytu biegłych w stolicy Rosji, jak poinformowała NPW, dokonano również oględzin obu rejestratorów parametrycznych - jednego produkcji rosyjskiej i drugiego, tzw. szybkiego dostępu, który wyprodukowano w Polsce(...)

      A rząd Tuska przekonywał rodziny pasażerów Tu-154m na konferencji prasowej, że polska własność, oryginał polskiego QAR (Quick Access Recorder) firmy ATM jest w Polsce.

Widać więc, że nie mamy żadnych najważniejszych dowodów w śledztwie.

Wszystkie cztery czarne skrzynki są w Moskwie. Cały wrak samolotu jest w Smoleńsku.

Trumny zalutowane pomimo tego, że oględziny i sekcje zwłok są sfałszowane.

      Polska strona nie ma żadnych wyników badań części samolotu, nie ma żadnych ekspertyz pirotechnicznych i balistycznych, nie ma nawet pistoletów, które mieli oficerowie BOR na pokładzie. Nie ma wyników oblotu urządzeń i infrastruktury lotniska.

Czy ktoś chce opublikować jakiś raport? Na podstawie czego?

....Instrukcji z Moskwy?

Pozdrawiam

Ndb2010

Zdjęcie: Link


Komentarze
#1 | 159 dnia 18.06.2011
"Badania wykonywane były jedynie z udziałem polskich ekspertów, którzy niejako asystowali rosyjskim biegłym, którzy de facto wykonywali ekspertyzy." przypomina dzisiejszy ND.

I to własciwie wszystko.

pozdrowienia.
#2 | Artur dnia 18.06.2011
Dobrze, że są ludzie którzy zauważają absurdy doniesień prasowych. Ciekawe czy ktoś z mainstreamu to podchwyci? Pozdrawiam autora.
#3 | Stefania Pak dnia 18.06.2011
Nalezaloby fachowo zinwentaryzowac kolejne "komunikaty", dokonac porownan i opublikowac rachunek strat. Z klamstwami tzw. "expertow" wlacznie. Podejrzewam, ze oni sami nie sa juz w stanie spolaryzowac, co nieprawdziwe, a co absolutnie....nieprawdziwe! W tym kontekscie uzycie slowa "prawda"jest niedopuszczalne.
Tej wartosci raporty dezawuuja ich autorow.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną