Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Stanisław Ciosek, były, czołowy aparatczyk PZPR i były ambasador PRL w Moskwie zapewne nie oglądał ostatniego filmu Anity Gargas, ale pewnie dowiedział się wcześniej od swoich wschodnich przyjaciół, że jego życzenie powoli, lecz sukcesywnie jest realizowane. Cóż, do realizacji tego celu nie jest potrzebna jakaś wielka huta. Wystarczy rodzima, smoleńska składnica złomu, kilku przekupionych sowieckich żołdaków, lub funkcjonariuszy FSB, albo nawet nie przekupionych, tylko wykonujących posłusznie rozkazy swoich przełożonych i wrak stopniowo zmniejsza swoje gabaryty, by za jakiś czas nie trzeba było już wynajmować specjalistycznego transportu.
01.02.2013r.


/fotoamator/

Nasze blogi:


Komentarze
#1 | fotoamator dnia 01.02.2013
@Wojciech Franciszek D
Mam dokładnie takie samo zdanie. Nie możemy milczeć. Powinniśmy być niczym wyrzut sumienia i jak najczęściej mówić i pisać o każdym kłamstwie, bo to przynosi skutek. Nawet jeśli się powtarzamy w tym co mówimy.

Serdecznie pozdrawiam !
#2 | Wojciech Franciszek D dnia 31.01.2013
Kazia , ja nie wierzę w tą metodę . Myślę ,że przy takim ogłoszeniu to kilka sztuk TU by uzbierali.

| fotoamator , bardzo ciekawy tekst , trzeba cały czas przypominać te brednie którymi ludzie są karmieni od prawie 3 lat . Z wrakiem to chyba jest dosyć łatwo przekonywać niedowiarków.
Wystarczy polecić Discovery itp o wypadkach lotniczych i dochodzeniach , które większość ludzi oglądała i zapytać : czemu z naszym tak się nie stało ?
Dlaczego nie zbudowano hangaru i część po części nie dokonywano rekonstrukcji ?
Od lat nas karmiono , że to elementarz .
Pozdrawiam autora.
#3 | Kazia dnia 31.01.2013
Jak rozniosą wrak jest tylko jeden sposób - odkupić go. Ręczę, że jakby ogłoszono ofertę kupna szczątków wraku rychło okazałoby się, że można by wykonać z nich następny Tupolew. Ale przy okazji powróciłyby wszystkie elementy zabrane z placu i wyzbierano by resztki z całej okolicy. W ten sposób odzyskuje się archeologiczne "skarby", to sprawdzona metoda.
#4 | Artur dnia 31.01.2013
fotoamator - ja sądze że wraku niedługo wcale nie będzie. Wszystko rozniosą. Pozdrawiam
#5 | fotoamator dnia 31.01.2013
@Artur
Bardzo ciekawie brzmi wypowiedź jednego z profesorów na filmie, odnosząca się do Ramzesa. Możliwości nauki są na prawdę bardzo duże i ja wierzę, że jeśli tylko będziemy mieli dostęp do wraku, to nie pomoże żadne czyszczenie, a nawet przemalowanie elementów. Ale może być inne matactwo - część newralgicznych elementów konstrukcji mogła zostać podmieniona przez sowietów - wyniki badań mogą być więc potem niemiarodajne. Mogą też zrobić inaczej np w trakcie transportu dojdzie do wybuchu przejeżdzającej z naprzeciwka ciężarówki jadącej na poligon i wiozącej trotyl, albo dojdzie do innego "nieoczekiwanego" zdarzenia, które doprowadzi do skażenia wraku cząstkami wysokoenergetycznymi - np jakiś szaleniec podłoży bombę pod wrak targany takimi samymi emocjami jak Ciosek - możliwości jest wiele.
#6 | fotoamator dnia 31.01.2013
@Kazia
Nie wszystko stracone, pod warunkiem, że przynajmniej kilka procent z wraku wróci do Polski i zostanie przebadane - lecz nie przez tych, którzy wcześniej jedynie dokonali "oględzin" - bo oni są już całkowicie zdyskredytowani. A do likwidacji niektórych śladów trzeba fizycznie zniszczyć elementy na których się zachowały. Nauka poszła tak do przodu, że sowieci nie są w stanie zniszczyć wszystkiego. Nawet manipulacje przy taśmie magnetycznej rejestratorów są możliwe do identyfikacji. Te gierki na czas będą trwały, ale my jesteśmy cierpliwi...
#7 | fotoamator dnia 31.01.2013
@Jacek Mruk
Artur dobrze napisał. Lewactwo to z definicji antypolacy. Geneza komunizmu i jego założenia wyraźnie na to wskazują - a czerwony, choćby nie wiem jak sie starał przemalować, zawsze czerwonym będzie

pozdrawiam
#8 | Artur dnia 31.01.2013
Fotoamator - bardzo dziękuję. Tak zdaje się że od sprawy śladów trotylu mamy ekspres, jeśli już porównywać do pociągu. A co do emisji filmu p. Gargas - proszę zauważyć, że TV na razie ogłosiła że się zastanawia... Rosjanie też zastanawiają się czy nam oddać wrak.

Jacek Mruk - cała lewizna to kacapy gwoli ścisłości, z czego POłowa to ruskie a druga POłowa niemieckie. Pozdrawiam
#9 | Kazia dnia 31.01.2013
"Się walneło i urwało" - ta narracja już nie wytrzymuje naporu faktów, a te przytoczone przez Ciebie i owego blogera, który zwrócił Ci uwagę na te zdjęcia wskazuje, że ci którzy potrafią jeszcze myśleć sami dochodzą do niezgodnych z "linią i ścieżką" wniosków. Szkoda tylko że tych odłamków nikt nie przebadał chemicznie, aż prosi się o to, nawet prof. Cierpisz na konferencji mówił, że jeszcze tego nie wykonał. A teraz? czy po tak długim okresie wyniki badań będą miarodajne? przecież wrak był przenoszony i narażony na warunki atmosferyczne, a próbek nie zabezpieczono odpowiednio. Naprawdę - doskonała notka, pozdrawiam.
#10 | Jacek Mruk dnia 31.01.2013
Ciosek to kacap czystej krwi i choć nie znam jego pochodzenia, to po jego mowie i zachowaniach widać to typowy Wania.
Miejsce dla takich trzeba szykować w kopalni, by odrobił choć część tego zła które wyrządził.
Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną