Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Część drugą zajęły pytania publiczności dotyczące rozmaitych spraw: od stosunku do Waldemara Łysiaka, po wyjazd Dziennikarza do Smoleńska i od sposobów pozyskania informacji o trotylu, po analizę osoby G. Hajdarowicza i jego powiązań w z Andrzejem Długoszem, który posiada olbrzymia wiedzę o rządzącej ekipie. Spośród wielu kwestii najczęściej poruszanymi były te o samą Tragedię Smoleńską. Gorąca atmosfera spotkania sprzyjała zadawaniu trudnych pytań i formułowaniu niezmiernie interesujących odpowiedzi.
27.12.2012r.


     W dniu 17 grudnia 2012 r. odbyło się spotkanie z redaktorem Cezarem Gmyzem w kawiarni „Bombaj” w Tarnowie. Organizatorem wizyty dziennikarza był poseł prof. Włodzimierz Bernacki.

     Pierwszą część wypełniła opowieść gościa o kulisach zwolnienia z Rzeczpospolitej, a także opis zachowania zespołu redakcyjnego po rozpętaniu burzy wywołanej publikacją o obecności materiałów wybuchowych na wraku Tupolewa w Smoleńsku, spośród których znakomita większość złożyła wymówienie solidaryzując się z red. Gmyzem, a Piotr Lisicki został usunięty ze stanowiska i to trzykrotnie.

     Potem dziennikarz ujawnił informacje dotyczące wydarzeń w pierwszych godzinach po przekazaniu wiadomości o treści skierowanego do druku materiału, z których spotkanie Grzegorza Hajdarowicza z Pawłem Grasiem stanowiło przestępstwo wedle prawa prasowego. Sam fakt spotkania właściciela niezależnej gazety z Rzecznikiem Rządu został skomentowany przez Gmyza krótko: „Hajdarowicz oszalał”. Natomiast reakcja prokuratury uprawniła Gmyza do konkluzji o konieczności poznania bilingów pomiędzy śledczymi a rzecznikiem rządu. W dalszej części wypowiedzi Redaktor opowiedział o planach powstania nowego tygodnika a nawet nowej telewizji. która będzie dostępna w sieci kablowej i satelitarnej

     Następną część zajęły pytania publiczności dotyczące rozmaitych spraw: od stosunku do Waldemara Łysiaka, po wyjazd Dziennikarza do Smoleńska i od sposobów pozyskania informacji o trotylu, po analizę osoby G. Hajdarowicza i jego powiązań w z Andrzejem Długoszem, który posiada olbrzymia wiedzę o rządzącej ekipie. Spośród wielu kwestii najczęściej poruszanymi były te o samą Tragedię Smoleńską. Gorąca atmosfera spotkania sprzyjała zadawaniu trudnych pytań i formułowaniu niezmiernie interesujących odpowiedzi.

/Redakcja/

/Zdjęcia i wideo: Jacek Orłowski/

Wideo:Zdjęcia:
Nasz wywiad z red. Gmyzem:
Komentarze
#1 | Wojciech Franciszek D dnia 23.12.2012
Bardzo ciekawe . Dowiadujemy się coraz to nowych rzeczy .
#2 | Kazia dnia 22.12.2012
Mnóstwo informacji podanych w bezpretensjonalny rzeczowy sposób, świetne spotkanie. Jacku, fajnie że je nagrałeś.
#3 | Artur dnia 22.12.2012
Czarek ma zawsze coś interesującego do powiedzenia. To niewątpliwie jeden z najważniejszych dziennikarzy śledczych w Polsce. Dziękuję za relacje Jacku i pozdrawiam serdecznie
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną