Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Zachęcam do wysłuchania rozmowy z Panią Zuzanną Kurtyką. Materiał ten miał być wyemitowany w jednej z internetowych rozgłośni radiowych, ale kierujący tą instytucją uznali audycję za nadającą się do sporej cenzury. Jak stwierdzono, założeniem jest to, że nie mówimy o polityce, o partiach itp., co jednak nie przeszkodziło im kilka dni później zaprosić do studia jednego z krakowskich polityków Platformy Obywatelskiej.
08.12.2012r.


      Zachęcam do wysłuchania rozmowy z Panią Zuzanną Kurtyką. Materiał ten miał być wyemitowany w jednej z internetowych rozgłośni radiowych, ale kierujący tą instytucją uznali audycję za nadającą się do sporej cenzury. Jak stwierdzono, "Założeniem jest to, że nie mówimy o polityce, o partiach itp.", co jednak nie przeszkodziło im kilka dni później zaprosić do studia jednego z krakowskich polityków Platformy Obywatelskiej.

/Kajetan Rajski/


Komentarze
#1 | Jeden z bandy dnia 13.12.2012
Prawda obroni sie sama.

Wysluchalem calego nagrania.
Co tam takiego jest? To tylko prawda!
Teraz tylko zalezy od tego ,czy sie jej wyslucha i przyjmnie taka jaka jest.
W Polsce rzadzili i dalej rzadza ruscy.

Jetem pod wrazeniem.
Dzielna ta Pani Zuzka (dwa granaty w torebce).
Wielu sie teraz tylko zastanawia,gdzie ta bron i granaty sa?

Nie jest latwo wracac ciagle do tego samego...
Wspaniale slucha sie takich nagran!
Brawo,brawo brawo!
#2 | Artur dnia 07.12.2012
Sławek witamy u nas i zapraszamy do komentowania i nadsyłania materiałów - jeden zdaje się od Ciebie za pośrednictwem Zuzanny już mieliśmy. Pozdrawiam
#3 | Slawek dnia 07.12.2012
Pozdrawiam Zuzannę z Warszawy wspaniałą i niezłomną redaktorkę, dzięki, której poznałem ten piękny portal, stale tu zaglądam od wiosny 2011r.
#4 | Slawek dnia 07.12.2012
Dla Pani Zuzanny ogromny szacunek i uznanie, jesteśmy (diecezja radomska) z Panią i z wszystkimi rodzinami smoleńskimi, wspieramy Was w docieraniu do prawdy. Wiemy, jak powiedział dziś AM że zamordowano tak wspaniałych Polaków kochających Polskę, żeby zawładnąć, zawłaszczyć suwerenną państwowość. Pan Kajetan Rajski choć jest młodym redaktorem to tylko wiekiem bo to bardzo dojrzały dziennikarz z dużym dorobkiem. Serce się raduję, że są tacy ludzie jak Pan Kajetan o dobrze ukształtowanym systemie Wartości i odważnie głoszą, piszą na ten temat. Ogromne też uznanie i podziękowanie dla twórców tego portalu, docierających do prawdy i głoszących prawdę. Spełniacie testament bł. Jana Pawła II, wielokrotnie przypominał nam o tym, że najważniejsze zdanie w Piśmie Świętym brzmi: „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli’ (J8,32). Najważniejszą dla każdego człowieka prawdą jest prawda o tym, w jaki sposób tenże człowiek postępuje. Papież z Polski wołał o ludzi sumienia, którzy odważnie i bezbłędnie odróżniają dobro od zła i prawdę od fałszu. Tylko człowiek sumienia potrafi postępować w twardej rzeczywistości w sposób godny własnej godności, czyli w sposób święty.
Czy w dzisiejszym PRLu bis a w zasadzie to PRL maxi są też bardzo aktualne słowa bł. ks. Jerzego " Musimy się nauczyć odróżniać kłamstwo od prawdy. Nie jest to łatwe w czasach, w których żyjemy. Nie jest łatwe w czasach, o których powiedział współczesny poeta, nigdy jeszcze tak okrutnie nie chłostano grzbietów naszych batem kłamstwa i obłudy. Nie jet łatwiej dzisiaj, gdy cenzura wykreśla [...] słowa prawdziwe i myśli odważne. Obowiązek chrześcijanina to stać przy prawdzie, choćby miała ona wiele kosztować. Bo za prawdę się płaci, tylko plewy nic nie kosztują. Za pszeniczne ziarno prawdy trzeba czasami zapłacić."
Pozdrawiam i życzę dużo siły
Sławek
#5 | 573 dnia 06.12.2012
Dziękuję za powyższe komentarze. Pozdrawiam serdecznie!
#6 | Kazia dnia 06.12.2012
t_chr zgadzam się z Tobą! najlepiej ignorować totalnie osobników przez Ciebie wymienionych, wyrzucać ich z przestrzeni publicznej, a na takie postawy reagować najlepiej milczeniem, poza miejscami w których dyscyplinuje się niegodne zachowania.
#7 | t_chr dnia 06.12.2012
W mojej opinii wywiad jest DOBRY, ale jest jedna rysa. To pytanie red. Rajskiego o zachowanie pana N. (pod koniec wywiadu). Za to odpowiedź pani Kurtyki świetna.
Uważam, że o zachowaniu i ogólnie o osobach pana N. i pana P. nie powinno się mówić w przestrzeni publicznej/medialnej. Osobiście staram się ich traktować jak powietrze. O ich zachowaniu można rozmawiać na sali sądowej, przed komisją dyscyplinarną, komisją etyki itp. miejscach.
Pozdrawiam
#8 | Andrzej Brzezik dnia 06.12.2012
Szanowna pani Zuzanno. PO kontynuuje politykę komunistów w kwestii kłamstwa i dezinformacji. Proszę sobie wyobrazić, że na zajęciach z wosu jakie miałem w Warszawie dnia 2 grudnia kandydaci na maturzystów stwierdzili, że Anna Walentynowicz i Maciej Płażyński w dzisiejszej Polsce pełnią funkcje publiczne. Byli ogromie zdziwieni gdy im powiedziałem, że nie żyją bo zginęli w zamachu pod Smoleńskiem.
#9 | Andrzej Brzezik dnia 06.12.2012
Nie bać się to już bardzo dużo mawiał Józef Mackiewicz. Ten wywiad jest tego najczystszym przykładem. Cały jest genialny ale szczególnie wszystko co zostało tu powiedziane od 22 minuty
#10 | Andrzej Brzezik dnia 06.12.2012
Po prostu mistrzostwo świata. Pozdrowienia dla pani pani Zuzanno. Węgrów zawsze do siebie panią zaprasza kiedykolwiek pani sobie tylko zażyczy.
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną