Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Właśnie obejrzałem wywiad z guru liberałów prof. Ireneuszem Krzemińskim, który zaproszony został do TVP Polonia, by szerzyć jedynie słuszne i poprawne politycznie tezy o zagrożeniu polskiej demokracji przez środowiska narodowościowe. Narracja ta wywołała we mnie odruch wymiotny, bo pseudonaukowe wywody profesora – niedoszłego polityka i sympatyka PO – są kolejnym przykładem starej, sprawdzonej szkoły manipulacji i kłamstwa reżimowej telewizji.
23.11.2012r.


W celu powiększenia tekstu należy na obrazek kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać: pokaż obrazek. Następnie na tak otwarty obrazek kliknąć lewym klawiszem myszy.LINKI:

LINK 1 : Link

LINK 2 : Link

LINK 3: Link

LINK 4 : Link


Materiały z portalu mogą być przedrukowywane po uprzednim wyrażeniu zgody przez redakcję, w tym celu prosimy o kontakt mailowy.

Nasze blogi:


Komentarze
#1 | Kazia dnia 22.11.2012
Arturze on sam się nie kryje więc o zaglądaniu nie ma mowy. Raczej dziwi, że tak obrzydliwe skłonności wywleka na światło dzienne.
Fotoamatorze, przy animalsach okaże się że zwierzęta mają więcej praw, zatem zboczeńcom postawią tamę. My, ludzie, nie mamy tak dobrze, musimy znosić (tolerować) podobne wynaturzenia którymi niektórzy szczycą się jakby mieli czym... zamiast leczyć.
#2 | Artur dnia 22.11.2012
Fotoamator masz rację, ja nie jestem zwolennikiem zaglądania nikomu do alkowy. Najlepszy dowód, że o preferencjach naszego bohatera dowiedziałem się dzisiaj... Po prostu po kolejnym tekście postanowiłem sprawdzić. Wiele mi się wyklarowało. Co do powyższego całkowicie się z Tobą zgadzam. Pozdrawiam serdecznie
#3 | fotoamator dnia 22.11.2012
Artur. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Jak ktoś czuje się winny nic nie można poradzić, że słyszy oskarżenia względem swojej osoby. Pijak też nigdy się nie przyzna, że jest pijakiem, ba ! nawet jeśli ktoś mu powie że pił, to potraktuje to jako obrazę.
A w kwestii orientacji seksualnych nie chciałem pisać. Cóż, każdy ma jakieś hobby - jeden zbiera znaczki, a inny zdjęcia młodych chłopców. A zboczenie zawsze pozostanie zboczeniem, choćby nie wiem jakich żonglerek słownych wobec zboczeńców używano. Jak ktoś się chce tym chwalić - jego sprawa, ale jak ktoś chce równouprawnienia zboczeńca ze zdrowymi i jeszcze mówienia o tym, że zboczenie to normalność -to w tym miejscu Veto. Bo najpierw będą pederaści walczyć o równouprawnienie, a za chwilę podniosą głowy zoofile - co na to powiedzą środowiska animalsów ?
#4 | fotoamator dnia 22.11.2012
Kaziu, Czapiński wpisuje się w ten sam nurt narracji, ale jest przy tym większym pieniaczem i idiotą. W takim programie wystarczyłby magister chemii, aby z pana profesora zrobić wiatrak - co tam magister , ba , nawet technik chemik, albo zołniez zawodowy który słuzył w wojsku jako saper - to w kwestii merytorycznej. A poza tym - jak zwykle było dwóch na jednego - ale Zybertowicz równie dobrze mógłby swoja siła spokoju i merytoryką nawet wielu więcej takich pieniaczy ośmieszyć.
pozdrowienia !
#5 | Artur dnia 22.11.2012
Tutaj wystarczy się wczytać - fajny wywiad z profesorem znalazłem... http://www.innast...skim.phtml
#6 | Artur dnia 22.11.2012
Zacznijmy od podstaw - Kaczyński nikogo nie oskarżył, powiedział dosłownie: - Zamordowanie 96 osób, w tym prezydenta RP, innych wybitnych przedstawicieli życia publicznego, to jest po prostu niesłychana zbrodnia. Każdy, kto choćby tylko poprzez matactwo, czy poplecznictwo miał z nią cokolwiek wspólnego, musi ponieść tego konsekwencje, w tym kierunku będziemy działali. NIE MA TUTAJ ŻADNEGO OSKARŻENIA, natomiast znamienne jest, że odpowiednie kręgi tak to odebrały. Druga rzecz - zadziwiające jest oddanie z jakim profesor Krzemiński broni gejów. Pozwolę sobie nie rozwijać tej myśli. I w końcu po trzecie - cała ta operacja z zamachem na organy zdaje się być nieudolną akcją panów, tych samych którzy podsłuchują rodziny smoleńskie i osoby które to rodziny wspomagają.
Pozdrawiam serdecznie
#7 | Kazia dnia 22.11.2012
Fotoamatorze, doskonale wykazałeś niestrawność poglądów i oszołomstwo jakie cechuje tzw. "elity", które działają jak po praniu mózgów w sekcie. żadnej dyskusji, żadnego odrębnego zdania, niejeden guru byłby dumny z tak oddanych wyznawców. Ty wymieniłeś tych dwóch a jest ich jeszcze paru, którzy z braku argumentów gotowi są zakrzyczeć rozmówcę. Ostatnio przytrafiło się to prof. A. Zybertowiczowi, który wyciągnął w końcu dużą kartkę z napisem, kompletnie zagłuszany przez krzyczącego prof. J.Czaplińskiego http://www.pomnik...dmore=2666
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną