Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

„Długo zastanawiałam się dlaczego poseł Niesiołowski mówi takie rzeczy publicznie, w sytuacji, gdy ekshumacja mojego męża była przeprowadzona wyraźnie wbrew mojej woli i woli całej rodziny. Decyzję taką podjęła Prokuratura Wojskowa z urzędu i zarówno ja jak i Prokuratura Wojskowa posiadamy w tej sprawie pełną dokumentację. Tego typu słowa odczuwamy jako podwójnie bolesne dla całej naszej rodziny” – mówi Zuzanna Kurtyka.
07.10.2012r.
Wywiad przeprowadzono 3.10.2012 o godzinie 20:20/Artur/Komentarze
#1 | Artur dnia 06.10.2012
Program jest dostępny na YouTube, nazywa się Nie ma żartów, dziennikarka próbuje na początku polemizować ale rozmówca żyje w swoim matriksie. Jednakże (2:29) pada wyraźnie zarzut a dziennikarka nie polemizuje. Wykazuje się brakiem profesjonalizmu - powinna ostro zareagować czego nie robi. Brak profesjonalizmu - to prokuratura decyduje nie rodziny. Na portalu publikowaliśmy oświadczenie Zuzanny Kurtyki w tej sprawie - nie chciała ekshumacji. Oczywiście później (4:30) rozmówca realizuje najnowsze wytyczne PO - nikt nie bronił otwierania trumien. Proponuję poczytać komentarze.
#2 | Vitek Skonieczny dnia 06.10.2012
No wreszcie KOBITKI - pogodzilyscie sie. Moj komentarz wczesniej byl po to zeby sytuacje troche rozladowac. Chyba sie udalo.Temat jest powazny i trzeba sie skupic zeby pomoc pani ZK. Sama Hiena (Stefan) dosyc rozrabia. Uklony.
#3 | Kazia dnia 05.10.2012
Magda - uffffff - buziaczki - no i kochajmy się... Smile
#4 | Magda dnia 05.10.2012
Kazia, nie chodzi o "walkę płci", bo akurat mężczyzn kocham jak mało kto Wink
ale o to, że w tym chorym świecie odwracania znaczeń, świadomego mylenia pojęć, relatywizowania rzeczy wydawałoby się oczywistych i czynienia wzorców z jednostek z moralnego marginesu, należy toczyć własną bitwę o zaistnienie w społecznej świadomości elit prawdziwych, a nie farbowanych. Definicji pasującej do desygnatu, a nie do niego przeciwnej. Kobiet wartościowych, a nie pomylonych, które pracę prostytutki stawiają wyżej nad pracą szwaczki (vide Kazia Sz.)
I dlatego siłę, odwagę i wartość kobiet, które straciły mężów w katastrofie smoleńskiej będę podnosić przy każdej okazji; to samo w przypadku kobiet "pomnikowych". Teraz poczułam mały zgrzyt, stąd drobne napomknięcie, że "kobieta" niekiedy brzmi dumnie. It's nothing personal, man.

PS. Zamiast "dziecka" chciałam pierwotnie przywołać przykład psa ze wścieklizną, którego spuszcza się z łańcucha. Dziś piątek, więc pal licho ostrożność procesową, nie boję się Dziurawego Stefana.

PS.II Na szczęście nie ma przymusu, żeby się ze mną zgadzać, więc możecie wszyscy z ulgą odetchnąć Wink

Pozdrawiam
#5 | Kazia dnia 05.10.2012
Vitku, dowiodłeś że postulat "aby Niesiołowski zachował się jak mężczyzna" jest słuszny. Bo na razie zachowuje sie faktycznie jak rozwydrzona teściowa.

Magda, chcę tylko skromnie zwrócić uwagę, że dzieci nawet w stadium bachora nie są bezpłciowe tylko dzielą się na chłopców i dziewczynki. I mam nadzieje że nie będziemy akurat tutaj toczyć walk płci, bo to nie miejsce i nie czas po temu... Ale Twoje spostrzeżenia są bardzo ciekawe, zatem namawiam Cię do notki...

Artur - tak, tu chodzi o sprawy kardynalne, właściwe dla naszej cywilizacji czyli o szacunek dla zmarłych i współczucie okazywane żywym.

I skoro wymądrzyłam się wystarczająco - mogę już tylko oddać się lekturze dalszych komentarzy. Pozdrawiam Cool
#6 | Artur dnia 05.10.2012
Vitek - masz rację, ja mam jedną ale starczy za dwie. Co do opisywanej sytuacji - chodzi o pewne fundamentalne sprawy, o szacunek dla bezpośrednio dotkniętych Tragedią. Tego niestety nie ma i jest to znak wyjątkowego zezwierzęcenia. A propos - miałem wtedy dużo "szczęścia" - koło windy która jest obok widziałem Libickiego... Pozdrawiam
#7 | Vitek Skonieczny dnia 05.10.2012
Nie zgadzam sie z Arturem! Gdyby Stefan zachowal sie jak kobieta.... Artur, ja mialem dwie tesciowe - Ty wiesz jak One sie zachowywaly???!!! Nie napisze bo jeszcze Stefan sie nauczy. A tak "powaznie" - byles tak blisko tego Idioty i pozwoliles mu przejsc bez..."potkniecia"?Wink
#8 | Magda dnia 04.10.2012
Co do wątku „kobiecego” i jego „bezsensowności” – ilość kobiet robiących doskonałą robotę tutaj na pomniku, oraz siła, wytrzymałość i odwaga kobiet, które zostały same po katastrofie smoleńskiej, a nie załamały się, nie oszalały w zetknięciu z patologicznym światem posmoleńskim, powoduje, że upada stereotyp bezradnej, kruchej i tchórzliwej kobietki. Stąd moja wzmianka na ten temat.
Siłę tej świadomej, dojrzałej i dzielnej Kobiecości (przez duże „K”) w moim odczuciu należy podkreślać na każdym kroku, chociażby dla przeciwwagi lansowania płytkich osobowości w rodzaju Kazi Sz. czy Madzi Ś. przez szeroko rozumiany mainstream. Dla mnie „kobiecość” to siła Zuzanny Kurtyki, czy odwaga Magdy Merty.
To prywatna opinia i mój „luz” lub jego brak niewiele ma tu do rzeczy.

Co do badań psychiatrycznych Stefana N. zmilczę, choć klasyfikacja ICD-10 sama się w kieszeni otwiera.
#9 | Artur dnia 04.10.2012
Fotoamator - szkoda pieniędzy, bez badań doskonale widać co i jak. Pozdrawiam serdecznie
#10 | fotoamator dnia 04.10.2012
Dodałbym do tego wniosek o przeprowadzenie badania psychiatrycznego u pozwanego - pisze to zupełnie na poważnie. Kto mieczem wojuje....
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną