Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Znakomity panel dyskusyjny, co prawda na początku są kłopoty z fonią, ale później jest OK. Pełne ekspresji wystąpienia, zwłaszcza Krzysztofa Wyszkowskiego, Andrzeja Gwiazdy - który upomniał się o prawdę o Smoleńsku, Andrzeja Kołodzieja i Piotra Semki - pokazujące do jakiego stopnia można popaść w amnezję polityczną.
15.09.2012r.


Wideo - cz. 1Wideo - cz. 2Zdjęcia:

Temu panu wydawało się że jest ze szkła - jego plecy pojawiają się kilkakrotnie na wideo:

Lech Kaczyński Człowiek Solidarności 8.09.2012 - cz.1, Otwarcie: K. Dośla i M. Łopiński - nasza foto i wideorelacja:

Link

Lech Kaczyński Człowiek Solidarności - 8.09.2012 - cz.2, Wystąpienia J. Kaczyńskiego i S. Cenckiewicza - nasza foto i wideorelacja:

Link

Lech Kaczyński Człowiek Solidarności - cz.3., Wykład A. Chmieleckiego, J. Śniadka i migawki z przerwy - nasza foto i wideorelacja:

Link

Zapis wideo całej konferencji i panelu:/Artur/


Komentarze
#1 | Stowarzyszenie ARKA dnia 11.09.2012
Są też efekty wystąpień oraz pracy Pana Artura:
"Stowarzyszenie Akcjonariuszy i Obrońców Stoczni Gdańskiej
„Arka”
Nowe Ogrody 35, 80-803 Gdańsk, www.stoczniagdanska.info
e-mail: arka@stoczniagdanska.info, tel. 695 506 315

L.dz. SG 040/12. Gdańsk, dnia 10 września 2012 r.


Szanowny Pan
Krzysztof Dośla
Przewodniczący
Zarząd Gdańskiego Regionu
w Gdańsku

Prosimy Pana jak również, za Pana pośrednictwem Piotra Dudę, Przewodniczącego Komisji Krajowej o realizację Pańskich słów z dnia 08.09.2012 r.: „Witając Państwa, mogę to śmiało powiedzieć, również w imieniu Piotra Dudy, Przewodniczącego NSZZ „Solidarność”, że „Solidarność zrobi wszystko, aby to co do nas pisał i mówił Lech Kaczyński, aby te jego ideały, którymi żył, które realizował były nadal realizowane. To jesteśmy Lechowi Kaczyńskiemu, człowiekowi „Solidarności” winni. I ten mówiony czy pisany testament będziemy realizować.”
Dla przypomnienia przywołujemy postawę Lecha Kaczyńskiego odnośnie Stoczni Gdańskiej z ostatniego pisma Kancelarii Prezydenta, z dnia 03.12.2009 r., adresowanego do nas: „(…) Lechowi Kaczyńskiemu, czego dowody składał wielokrotnie, ogromnie bliskie są sprawy zachowania narodowego charakteru gospodarki, zwłaszcza Stoczni Gdańskiej.”
To jest postawa Lecha Kaczyńskiego, jako głowy Państwa, jednak w przeszłości nie było inaczej, jako Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny, osobiście zlecił Prokuraturze wykonanie drugiej opinii biegłych, aby skutecznie skazać syndyka i notariusza za bezprawie, dokonane przy przejęciu za 0 zł większości majątku Stoczni Gdańskiej SA.
Rząd musiał go odwołać z funkcji, aby Prokuratura zrezygnowała z rozpoczętej procedury pozwu adhezyjnego w sprawie zwrotu ok. 43 milionów zł, nielegalnie przejętych
z kasy Stoczni Gdańskiej SA. Co z kolei spowodowało, że Sąd odrzucił opinie biegłych wskazujących na ewidentne bezprawie np. wspólne korzystanie z konta przez dwa różne podmioty gospodarcze. Przez co Sąd uniewinnił syndyka i notariusza za bezprawie, którego się dopuścili przy umożliwieniu przejęcia większości Stoczni Gdańskiej za 0 zł.
Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej w sprawie Rakowskiego na polecenie Kierownictwa AWS odrzuciła Kontrolę NIK sporządzoną za kadencji Prezesa NIK-u, Lecha Kaczyńskiego, aby nie ukarać Janusza Lewandowskiego, Leszka Balcerowicza i Andrzeja Olechowskiego.
To tyle odnośnie testamentu dotyczącego Stoczni Gdańskiej Lecha Kaczyńskiego pisanego dokumentami wysokich urzędów państwowych. Teraz przechodzimy do testamentu mówionego, naszym zdaniem, zawartego w ostatnim wywiadzie telewizyjnym
z dnia 20.10.2009 r., gdzie Prezydent na koniec stwierdza, że w Polsce nie ma demokracji. Potwierdza to stanowisko Sąd, przedstawiając przy ogłaszaniu wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku przeciwko Radiu Gdańsk w dniu 18.06.2012 r., „Poglądy Państwa służą obronie uzasadnionych interesów publicznych. Powinny być prezentowane w mediach publicznych.” Zatem brak przepisów, które to umożliwiają, świadczy o tym, że ustawa o radiofonii
i telewizji jest „bublem” prawnym a była warunkiem koniecznym przyjęcia Polski do Unii Europejskiej i nazwania Polski krajem demokratycznym.
Stocznia jest w dalszym ciągu w stanie upadłości dlatego prowadzimy sprawy przed Sądami:
1. O Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Stoczni Gdańskiej SA w upadłości.
2. O unieważnienie upadłości.
3. O wydanie akcji.
4. O pozbawienie Skarbu Państwa akcji Stoczni Gdańskiej SA w upadłości.
Zamierzamy wystąpić przeciwko Rządowi polskiemu, gdyż to on od 03.12.1996 r., nadzoruje upadłość Stoczni Gdańskiej SA. Wszelkie bezprawie, które się dokonało popełnili ministrowie polskiego rządu, działając wbrew polskiej racji stanu.
Zgodnie z deklaracją wyrażoną przez Pana, na wstępie prosimy Pana o wprowadzenie w czyn, przywołanych przez nas, Pańskich słów, w sprawach przez nas prowadzonych od 1997 r., jak też przez Prezydenta, Prokuratora Generalnego, Prezesa NIK, Człowieka „Solidarności” jakim był jeden z najwybitniejszych, z ludzi w historii Polski, Lech Kaczyński."
#2 | Artur dnia 11.09.2012
Zuzanna - dziekuję, pozdrawiam
#3 | Zuzanna dnia 10.09.2012
Niesamowita relacja! Zdjęcia - jakby się było. Można zobaczyć całą naszą elitę intelektualną, z radością przekonać się o dobrej kondycji p. Krzysztofa Wyszkowskiego, zajrzeć w twarz znanym polskim dziennikarzom i politykom. Przede wszystkim natomiast ich posłuchać - wszystko w pigułce, którą nam zafundował swoją mozolną pracą autor reportażu. Dzięki!
#4 | Artur dnia 10.09.2012
dziękuję, że chociaż ktoś... Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną