Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Relacja foto i audio Zuzanny z posiedzenia zespołu.
14.07.2012r.


      Dzień po wspomnieniu tragedii smoleńskiej, zebrała się Komisja ds Zbadania Katastrofy Smoleńskiej. Komisję otworzył pos. Antoni Macierewicz. Na wstępie określił tematykę spotkania: czy dopełniono obowiązki ws katastrofy, czy w ogóle starano się to uczynić? Czy dopuszczalne było ogłoszenie zgonu wszystkich członków załogi natychmiast po rozbiciu samolotu? Do tej pory nie zbadano jakie znaczenie dla katastrofy miał remont maszyny TU154M, dokonany przez Rosjan. Kuriozalne jest umorzenie śledztwa jeszcze bardziej - uzasadnienie tego werdyktu.

      Materiał przygotowany na dzisiejsze posiedzenie obejmuje czas przygotowania do lotu TU154M, pod kątem genezy, przebiegu oraz odpowiedzialności poszczególnych osób za niego. Jest to wyłącznie materiał pochodzący z polskiej (nie rosyjskiej ) prokuratury. Ciekawy wydaje się wątek rozmowy między Bogdanem a Edmundem Klichem, która z obawy o własne zabezpieczenie, została nagrana przez obu panów. De facto to zabezpieczyła w ten sposób dowody winy ze strony Rosji. To Rosjanie są winni tragedii - takie zdanie podpisał Edmund Klich, a odczytał - Bogdan. I ten drugi ponosi winę za ukrycie dowodów.

      Po pokazie wszyscy otrzymali do wglądu dokument zawiadamiający o popełnieniu przestępstwa ze strony prem. Tuska, Bogdana Klicha, Jerzego Millera, Radosława Sikorskiego i Tomasza Arabskiego. Taki wniosek jest konieczny, jeśli chcemy budować i stać na straży praworządnego państwa - podsumował pos. Macierewicz.

      Oficjalnie zaproszeni na dzisiejsze obrady - m.in. Radosław Sikorski, Bogdan i Jerzy Klich, Tomasz Arabski czyli wszyscy, których dotyczy dzisiejszy temat, w większości nie raczyli odpowiedzieć na zaproszenie, pozostali wytłumaczyli swą nieobecność brakiem merytorycznych i formalno-prawnych podstaw do stawienia się w sejmie.

/Zuzanna/

Audio:Slajdy z prezentacji:Zdjęcia:

Komentarze
#1 | Artur dnia 12.07.2012
Zuzanna - cieszę się że mimo drobnych problemów technicznych udało się. Slajdy mogłyby być lepszej jakości bo zdjęcia wyszły jak wyszły, niebieskie tło już z zasady słabo nadaje się do prezentacji. Pozostawię to bez dalszego komentarza. Dziękuję za tę i pozostałe relacje które pieczołowicie przygotowujesz. Pozdrawiam
#2 | Kazia dnia 12.07.2012
@Zuzanno, wysłuchałam Twojej relacji z obrad ZP, pracowicie i dokładnie przygotowanej.
Mimo, że tym razem spotkanie zespołu było krótkie, jednak okazało się bardzo potrzebne, porządkujące wiele wątków i spraw. A dzięki Tobie możemy sami się z nim zapoznać i nie poprzestawać tylko na opisach obrad, lecz wraz z innymi czytelnikami naszego portalu budować właściwą "opinię publiczną", domagając się ustalenia prawdy o katastrofie.
#3 | Stowarzyszenie ARKA dnia 12.07.2012
No wreszcie widać jednoznacznie, że w zamachu nad Smoleńskiem ewidentnie występuje podległość polskiego rządu Rosji. Co jest konsekwencją zdrady 30.08.1980 r.
"Proszę Państwa!
Jak długo jeszcze będziemy zezwalać na niszczenie Polski i Polaków? 30.08.1980 zostaliśmy zdradzeni przez Lecha Wałęsę i jego doradców, podczas strajku sierpniowego, na rzecz kierowniczej roli PZPR i sojuszy ze Związkiem Radzieckim co trawa do dzisiaj. Prokuratura służy przestępcom co udowodniliśmy w sprawie postawy Prokuratury przy sprawach Stoczni Gdańskiej i Premiera Tuska, Prokuratura nie wystąpiła przeciwko niemu za kłamstwo w sprawie samolotu do Smoleńska: woskowy lot wmawiał społeczeństwu, że jest cywilny.
Nasz wniosek jest jeden, nauczeni historią "umiesz liczyć licz na siebie", musimy jako społeczeństwo dokończyć sierpień 1980 r. Dlatego też organizujemy obchody 14 i 17 sierpnia a nie 31 sierpnia, gdyż ten dzień 31.08. traktujemy jako dzień zdrady narodowej. Dzień zdrad nie należy obchodzić uroczyście. Trzeba się umieć publicznie przyznać, że skutecznie daliśmy się oszukać, jeżeli sami się nie wyzwolimy z niewoli agentury Rosji oraz innych krajów, to nikt nam nie pomoże, co wyraźnie i jednoznacznie przekazuje nam historia."
#4 | kayan dnia 12.07.2012
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną