Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Nasze Radio Logos - ramówka

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:


Polecane artykuły
Najnowsze artykuły

Tagi

Aktualności

  

Apeluje z tego miejsca w Tarnowie „Cofnijcie się z drogi cenzury, przemocy, strachu i przymusu. ... Jeżeli pan Donald Tusk sądzi, że nas jako naród zastraszy, że ja lub ktokolwiek inny przestanie dochodzić do prawdy, tylko dlatego, że jego rzecznik prasowy lub ktokolwiek inny powie, że stawi mnie przed prokuratorem, to się głęboko myli. Silniejsi niż on nas straszyli i póki co się nie udało” – powiedział Antoni Macierewicz
24.04.2012r.


CZWARTEK 19.04.2012 TARNÓW


      W dniu 19 kwietnia 2012 na zaproszenie posła Włodzimierza Bernackiego przebywał w Tarnowie Minister Antoni Macierewicz. Mieszkańcy Tarnowa licznie stawili się na spotkanie mające przybliżyć wszystkim szczegóły śledztwa prowadzonego przez zespół parlamentarny pana Macierewicza.

      Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem „Sto lat” dla Ministra Macierewicza na co prelegent odpowiedział, że jest pod wrażeniem jak mocno i głęboko biją w Tarnowie polskie serca.

      „Apeluje z tego miejsca w Tarnowie „Cofnijcie się z drogi cenzury, przemocy, strachu i przymusu. ... Jeżeli pan Donald Tusk sądzi, że nas jako naród zastraszy, że ja lub ktokolwiek inny przestanie dochodzić do prawdy, tylko dlatego, że jego rzecznik prasowy lub ktokolwiek inny powie, że stawi mnie przed prokuratorem, to się głęboko myli. Silniejsi niż on nas straszyli i póki co się nie udało” – powiedział Antoni Macierewicz …..

      W swoim wystąpieniu zaatakował m.in. Macieja Laska, obecnego szefa Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, który był w składzie komisji Jerzego Millera. O intencjach komisji Milera - zdaniem posła PiS - najlepiej świadczy list z 2 lutego 2011 r. do ministra transportu, w którym "M. Lasek i 14 ekspertów zajmujących się tym badaniem wraz z Edmundem Klichem podpisało się pod stwierdzeniem, że w ogóle nie badali wraku, bo im pan Edmund Klich to uniemożliwił. W ogóle go nie badali ! - podkreślał Antoni Macierewicz.

      Na pytanie z sali „Jakie są szanse na pomoc międzynarodowych instytucji na wyjaśnienie przyczyn katastrofy?” Minister Macierewicz odpowiedział „moim zdaniem duże” . Wiązał to z faktem tegorocznych wyborów prezydenckich w USA , a Polonia amerykańska domaga się powstania międzynarodowej komisji badającej przyczyny katastrofy

      Dużo gorzkich słów padło pod adresem Ministra Spraw Zagranicznych Sikorskiego i Ministra Obrony Klicha i komisji rządowe Jerzego Milera, Edmunda Klicha

Spotkanie zakończyło się odśpiewaniem Hymnu Narodowego

/Pełna relacja: Jacek Orłowski/


Wideo:
Zdjęcia:


Komentarze
#1 | Kazia dnia 21.04.2012
powoli po wielu naciskach i wielkiej pracy ZP pod kierunkiem A. Macierewicza, zabiegach rodzin i wielu zwykłych ludzi możliwe, że w końcu dojdzie do rzetelnego śledztwa w sprawie katastrofy. Gdy słucha się odważnych wypowiedzi A.Macierewicza, ten moment wydaje się bardzo bliski.
Świetne nagranie Panie Jacku, doskonałe. Przyłaczam się tu do podziękowań zamieszczonych już przez t_chr. Pozdrawiam.
#2 | Artur dnia 21.04.2012
T_chr słuszna uwaga, dzięki - co do prośby o poprzednie prezentacje niestety nie mam, jestem po utracie danych z dysku przenośnego. Mogę zapytać bezpośrednio autora co uczynię. Pozdrawiam
#3 | t_chr dnia 21.04.2012
Drobiazg, ale moze razic
Maciej Lasek, nie Marek Lasek
#4 | Artur dnia 21.04.2012
Pełen profesjonalizm - znakomite spotkanie, świetne wideo, zdjęcia i nawet streszczenie. Gratulacje i podziękowania Jacku. Myślę, że należy też przekazać wielkie podziękowania profesorowi Bernackiemu za inicjatywę. Pana profesora również serdecznie pozdrawiam imieniu całej redakcji portalu!
Dodaj komentarz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

ZALOGUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

ZAREJESTRUJ SIĘ aby móc dodać komentarz.

Powrót na stronę główną