Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Najnowsze filmy

Dlaczego Europa obserwuje wydarzenia w Polsce z niechęcią - Bronisław Wildstein w Toruniu, w klubie Nowa szewska Pasja cz. 1


Trybunał Konstytucyjny miał zablokować program 500+ - dr Janusz Szewczak


Najlepszy jest system prezydencki i proporcjonalny - Stanisław Michalkiewicz w Tuchowie o konstytucji dla Polski

Popularne filmy

Siostra Maria Ślipek o identyfikacjach zwłok w Smoleńsku - nasz wywiad


Red. Cezary Gmyz - Informacje o strzałach na miejscu katastrofy potwierdziło 4 świadków


Prof. Sławomir Cenckiewicz o pracy, zdjęciu Tuska i Putina, agenturze Wałęsy - nasz wywiad


Nieznany, niepublikowany film z miejsca Tragedii Smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r

Nasze wywiady

Nasze kanały na Vimeo

Nasze relacje

Warto przeczytać

Wykłady prof. W. Polaka

Posiedzenia Zespołu

Byliśmy w Smoleńsku

Smoleńsk Crash Reports
Filmy W. Komana

Radio Solidarność

Telewizja Nasza Historia
Nieznana Pierwsza Dama
Od administracji


Nasze Radio Logos - ramówka

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
--------------------------------------------------------
Rejestracja nowego użytkownika wymaga zatwierdzenia - czekaj na mail od administratora
--------------------------------------------------------
Bloguj na naszym portalu

Blog Andrzeja Kołakowskiego


Wydarzenia
Nasze filmy na Vimeo

Tadeusz Płużański: Rotmistrz Pilecki i jego oprawcy, cz. 1


Nie będzie bezpieczeństwa narodowego dopóki w Polsce nie będzie bomby atomowej - prof. Marek Chodakiewicz w Warszawie cz. 1

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:

Lubię to !


Goście i użytkownicy - online

Statystyki Google Analytics


Tagi

Nieznane filmy i zdjęcia z 10.04.2010

Nieznany wywiad z A. Walentynowicz

Pamięć - świadectwo rodzin

Klub Nowa Szewska Pasja

Wspierają nas

Aktualności
Kalejdoskop - Hanna Gronkiewicz - Waltz o zamachu smoleńskim
Często język wyprzedza myśli, powiedział Sokrates... Tak tak proszę państwa, kolejne przejęzyczenie czołowego polityka PO. Hanna Gronkiewicz - Waltz we wczorajszym programie „Fakty po Faktach” pytana o kwestię apelu smoleńskiego podczas uroczystości związanych z rocznicą Powstania Warszawskiego powiedziała (10:39):

Czytaj więcej >>>

25.07.2016r.

Międzynarodowy koncert muzyki Piotra Rubika w Warszawie, inauguracja Światowych Dni Młodzieży
Międzynarodowy koncert muzyki Piotra Rubika w dniu 20 lipca 2016 r. na pl. Piłsudskiego w Warszawie, który zainaugurował obchody Dni Młodzieży w diecezjach nosił tytuł „Warszawa miastem miłosierdzia”. Obok Zbigniewa Wodeckiego, którego z wiadomych powodów niekoniecznie warto promować, można było wysłuchać właśnie utworów Piotra Rubika.

Czytaj więcej >>>

24.07.2016r.

Dlaczego Brytyjczycy uciekli z Unii Europejskiej - nasz wywiad z Prof. Tadeuszem Marczakiem
Po Brexicie i tragicznych atakach terrorystycznych w Europie panuje chaos. Trudno znaleźć w tym co się dzieje sens, uchwycić prawidłowości. Dlatego zapytaliśmy znanego geopolityka prof. Tadeusza Marczaka o jego wnioski dotyczące spraw bieżących.

Czytaj więcej >>>

24.07.2016r.

Wystawa „Sacrum Poloniae Jubileum 966 - 2016” skarby kultury polskiej dla pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży
W ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Zamku Królewskim oraz w namiocie ustawionym pod Domem Polonii można kontemplować niezwykle wymowną historię świętego Wojciecha ukazaną na romańskich Drzwiach Gnieźnieńskich pamiętających czasy Mieszka Starego. Wystawa Sacrum Poloniae Jubileum 966 - 2016 oraz Jan Paweł II.

Czytaj więcej >>>

24.07.2016r.

Ks. Wiesław Multan - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
Znaczenie przymiotnika epiousios, „powszedniego” który modyfikuje słowo „chleba”, nie jest nigdzie indziej poświadczone i dlatego jest wysoce kontrowersyjne. Przymiotnik ten interpretowany z perspektywy Łukaszowego tematu żywności odnosi się z jednej strony do żywności, która jest potrzebna do podtrzymania życia i stanowi dar łaskawego Boga.

Czytaj więcej >>>

24.07.2016r.

Zaproszenie na odsłonięcie pomników generałów Kazimierza Gilarskiego, Tadeusza Buka i admirała Andrzeja Karwety w Panteonie Pamięci w Ossowie
W wigilię rocznicy Bitwy warszawskiej oraz w święta Wojska Polskiego czyli 14 sierpnia 2016 r. inicjatorzy Budowy Panteonu Bohaterów w Ossowie, Ks. Dziekan Jan Andrzejewski i Pan Ryszard Walczak, prezes Ogólnopolskiego Komitetu Pamięci Ks. Jerzego Popiełuszki i Kapituły Medalu „Zło Dobrem Zwyciężaj” oraz rodziny uhonorowanych żołnierzy zapraszają na odsłonięcie pomników, które staną sie częścią Panteonu. O szczegółach informuje zamieszczony poniżej druk zaproszenia.

Czytaj więcej >>>

23.07.2016r.

Co dzieje się w Parlamencie Europejskim (22) - Konferencja prasowa przewodniczącego grupy EFDD Nigela Farage'a
Po udanym Brexicie Nigel Farage stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnym politykiem brytyjskim. Nic zatem dziwnego, że jego konferencja prasowa jaka miała miejsce 4 lipca 2016 r. w gmachu Paramentu Europejskiego przyciągnęła tłumy europosłów i dziennikarzy. Posłuchajmy jednego z pytań dotyczącego przeznaczenia 350 mln euro na opiekę zdrowotną, które to zagadnienie według euroentuzjastów przeważyło o decyzji referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.

Czytaj więcej >>>

23.07.2016r.

Skarga na bezprawne naruszenie nietykalności osobistej przez Straż Marszałkowską
Składam oficjalną skargę na bezprawne zaatakowanie mnie i naruszenie mojej nietykalności osobistej przez agresywnych funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej w dniu 20 lipca 2016 roku na korytarzu Sejmu RP. Funkcjonariusze zachowali się podczas incydentu tak jak kiedyś zachowywało się ZOMO, ORMO i SB.

Czytaj więcej >>>

23.07.2016r.

Zmarł Porucznik Henryk Kołodyński, żołnierz Armii Andersa
Serdeczne wyrazy współczucia i żalu z powodu odejścia na wieczny spoczynek zacnego i zasłużonego polskiego Patrioty niezapomnianego bohatera wydarzeń historycznych dziękując Opatrzności, że dała Polsce takich synów. „Wartość walki nie tkwi w szansach zwycięstwa sprawy, w imię której się ją podjęło, ale w wartościach tej sprawy”- napisał Henryk Elzenberg.

Czytaj więcej >>>

22.07.2016r.

Motylki dla Rozalki - Zbieramy na leczenie i rehabilitację Rozalki
Rozalka jest dziewczynką bardzo wesołą, inteligentną i ciekawą świata. Staramy się zapewnić jej wszystko żeby mogła jak najlepiej się rozwijać i bacznie obserwujemy co najbardziej lubi robić żeby pomagać jej w tych kierunkach. Chcemy pomóc Rozalce stać się samodzielną i szczęśliwą osobą gdy dorośnie, dlatego tak ważne jest by teraz zapewnić jej dobre leczenie, badania, rehabilitację i suplementację.

Czytaj więcej >>>

22.07.2016r.

Na kozetkach u Jacka - rozmowy w Tłoku. Odcinek 29 - I tu było kilka takich płaszczyzn. Skierowanych i do wewnątrz i do zewnątrz
Bohaterscy bojownicy wyruszyli w miasto celem poszukiwania czegoś taniego i smacznego, no i co najważniejsze - dającego ostrego kopa. Ale trudno, przecież jak śpiewał jeden z idoli wolności i postępu „show must go on”, zatem dziś nieobecnych zastępują znane i lubiane lekarka dr Ania i dziennikarka z biuletynu Komsomołu - Renata Kim-Ir-Sen. Damy wzmocnione zostaną w dalszej części przez redaktorkę Agnieszkę z postępowej Krytyki Lewatycznej, gazety poświęconej krytyce metod medycyny tradycyjnej na rzecz zabiegów znachorstwa i medycyny alternatywnej.

Czytaj więcej >>>

22.07.2016r.

Uroczystości 50 rocznicy koronacji Pani Sianowskiej
W niedzielę 17 lipca 2016 r. odbyły się główne uroczystości odpustowe w Sianowie, w sanktuarium Matki Boskiej Królowej Kaszub. Na mszę świętą celebrowaną pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Ryszarda Kasyny oraz nuncjusza apostolskiego Celestino Migliore przybyło kilka tysięcy pielgrzymów. Uroczystości jednak będą trwały cały tydzień, aż do poniedziałku 25 lipca.

Czytaj więcej >>>

21.07.2016r.

Faras, skarb wydarty pustyni, prezentacja wystawy 3D w Muzeum Narodowym w Warszawie
Galeria Faras jest jedyną w Europie wystawą chrześcijańskiej sztuki nubijskiej. Do muzeum narodowego ekspozycja trafiła w latach 60-tych dzięki odkryciu jej przez polskich archeologów pod przewodnictwem prof. Kazimierza Michałowskiego. W Faras na granicy sudańsko-egipskiej odkryto dobrze zachowane ruiny katedry z VIII wieku, średniowieczne nubijskie malowidła ścienne VIII–XIV.

Czytaj więcej >>>

21.07.2016r.

Powstaje pomnik admirała Andrzeja Karwety
W pracowni Magdaleny Karłowicz trwają prace nad pomnikiem admirała Andrzeja Karwety, który zginął w Tragedii Smoleńskiej. Powstające popiersie przeznaczone jest do „Panteonu Bohaterów” w Sanktuarium Narodowym, w dolince 96 Dębów Smoleńskich w Ossowie. Forma pomnika jest ściśle określona, bo docelowo w Ossowie mają stanąć podobizny wszystkich uczestników lotu z dnia 10 kwietnia 2010 r.

Czytaj więcej >>>

21.07.2016r.

Konferencja prasowa w Sejmie: Przekręt stulecia. Jak oddano polską fabrykę samochodów za złotówkę Włochom
Zapraszamy do Sejmu (sala konferencyjna) w dniu 20.07.2016 r., o godz. 12:00 na konferencję prasową ws prywatyzacji FSM. Oficjalne spotkanie z mediami organizuje poseł Kukiz’15 dr hab. prof. UP Kraków Józef Brynkus. - Polakom wmawiano przez lata, że oddanie FSM w ręce Fiata był to sukces, a w mojej opinii wyszedł największy przekręt prywatyzacyjny XX wieku.

Czytaj więcej >>>

20.07.2016r.

Kolejny etap powstawania pomnika gen. Tadeusza Buka - informacja z pracowni rzeźbiarskiej
Prezentujemy kolejne stadium powstającego popiersia generała Tadeusza Buka, dowódcy Wojsk Lądowych. Jest to model w gipsie, który posłuży już do wykonania odlewu podobizny generała. Rzeźba stanie szpalerze innych pomników tworzących „Panteon Bohaterów” w Sanktuarium Narodowym, w dolince 96 Dębów Smoleńskich w Ossowie.

Czytaj więcej >>>

20.07.2016r.

W Moskwie FSB zatrzymała szefa Komitetu Śledczego - czy to dalszy ciąg tureckich czystek?
W dniu 19 lipca Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa zatrzymała w południe Denisa Nikandrova zastępcę szefa centralnego zarządu moskiewskiego Komitetu Śledczego. Nikandrov został aresztowany w związku z podejrzeniem o dokonanie wykroczenia - tak oficjalnie akcję FSB tłumaczy Interfax. Od chwili zatrzymania trwają przeszukania kilku biur Departamentu Śledczego Komitetu Śledczego Rosji w Moskwie i zabezpieczane są tam dokumenty.

Czytaj więcej >>>

20.07.2016r.

Kalejdoskop - Przełom w polskiej polityce, poseł Niesiołowski chwali decyzję rządu PiS
To jeszcze raz: Poseł Stefan Niesiołowski chwali PiS. Nie, to nie jest pomyłka. Poseł dostrzegł w końcu dobrą zmianę. I potrafił się przełamać i pochwalić. Niech jego koledzy biorą z niego przykład! Okazuje się, że są sprawy, takie najważniejsze, ponad podziałami, które mogą przemówić do każdego polskiego parlamentarzysty. I tylko zatwardziały i ogarnięty kompletnym antysystemowym amokiem polityk nie dostrzeże takich pozytywnych stron!

Czytaj więcej >>>

20.07.2016r.

Nicea, Ankara, Erywań, Ałma-Ata - kawałki układanki ułożyły się w całość?
W dniu 15 lipca w Nicei szaleniec zabił kilkadziesiąt osób, następnego dnia nastąpił zamach stanu w Ankarze, 17 lipca przedstawiciele opozycji w Erywaniu ogłosili początek wojskowego puczu, który ograniczył się do zajęcia komisariatu w jednej z dzielnic miasta. Z kolei 18 lipca w Ałma-Acie w Kazachstanie władze pochwaliły się udaremnieniem ataku terrorystycznego i likwidacją jego autorów. Te rozmaite wydarzenia pozornie nie mają żadnego ze sobą związku, bo co może łączyć Ankarę z Ałma-Atą czy Erywaniem? Jednak data 18 lipca jest tu znacząca.

Czytaj więcej >>>

19.07.2016r.