Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Najnowsze filmy

Dlaczego Europa obserwuje wydarzenia w Polsce z niechęcią - Bronisław Wildstein w Toruniu, w klubie Nowa szewska Pasja cz. 1


Trybunał Konstytucyjny miał zablokować program 500+ - dr Janusz Szewczak


Najlepszy jest system prezydencki i proporcjonalny - Stanisław Michalkiewicz w Tuchowie o konstytucji dla Polski

Popularne filmy

Siostra Maria Ślipek o identyfikacjach zwłok w Smoleńsku - nasz wywiad


Red. Cezary Gmyz - Informacje o strzałach na miejscu katastrofy potwierdziło 4 świadków


Prof. Sławomir Cenckiewicz o pracy, zdjęciu Tuska i Putina, agenturze Wałęsy - nasz wywiad


Nieznany, niepublikowany film z miejsca Tragedii Smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r

Nasze wywiady

Nasze kanały na Vimeo

Nasze relacje

Warto przeczytać

Wykłady prof. W. Polaka

Posiedzenia Zespołu

Byliśmy w Smoleńsku

Smoleńsk Crash Reports
Filmy W. Komana

Radio Solidarność

Telewizja Nasza Historia
Nieznana Pierwsza Dama
Od administracji


Nasze Radio Logos - ramówka

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
--------------------------------------------------------
Rejestracja nowego użytkownika wymaga zatwierdzenia - czekaj na mail od administratora
--------------------------------------------------------
Bloguj na naszym portalu

Blog Andrzeja Kołakowskiego


Wydarzenia
Nasze filmy na Vimeo

Tadeusz Płużański: Rotmistrz Pilecki i jego oprawcy, cz. 1


Nie będzie bezpieczeństwa narodowego dopóki w Polsce nie będzie bomby atomowej - prof. Marek Chodakiewicz w Warszawie cz. 1

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:

Lubię to !


Goście i użytkownicy - online

Statystyki Google Analytics


Tagi

Nieznane filmy i zdjęcia z 10.04.2010

Nieznany wywiad z A. Walentynowicz

Pamięć - świadectwo rodzin

Klub Nowa Szewska Pasja

Wspierają nas

Aktualności
Kokos 26 dla pomniksmolensk.pl - Pozostała im już tylko brudna polityka
Po prostu do tej pory nigdy w demokratycznym świecie nie badano przyczyn katastrof w ruchu lotniczym z pominięciem czarnych skrzynek, wraku czy autopsji ciał ofiar, gdyż bez tych kluczowych dowodów niczego wyjaśnić się nie da. Co może oznaczać wybranie przez prokuraturę jednej z hipotez i wykluczenie jej na konferencji prasowej?

Czytaj więcej >>>

04.04.2011r.

Zuzanna Kurtyka - Tydzień Pamięci Narodowej: 2-10.04, Chicago - II - nagrania z nadania szkole im. św. Ferdynanda patronatu M.L. Kaczyńskich, audycja w TV Trwam Chicago i początek koncertu
Kolejne pliki nadesłane z Chicago przez Zuzannę Kurtykę. Tym razem nadanie szkole patronatu Marii i Lecha Kaczyńskich, audycja w TV Trwam Chicago z udziałem Beaty Gosiewskiej, Zuzanny Kurtyki i Pawła Kurtyki, oraz zapowiedź koncertu z prezentacją multimedialną.

Czytaj więcej >>>

03.04.2011r.

Ten wiersz mi się przyśnił - o wierszu "W katyńskim lesie" i jego autorze
Skromny, nieznany człowiek. Jakby zdumiony i zawstydzony powodzeniem swojego tekstu. Protestuje przeciw sformułowaniu „obok utworu Jarosława Marka Rymkiewicza”, którego użyłem w pierwszej wersji artykułu. Zapytany o to, czy nie miał pokusy, żeby w jakimś momencie powiedzieć „To moje”, odpowiada ze zdumieniem: „A po co?”

Czytaj więcej >>>

03.04.2011r.

Konrad dla pomniksmolensk.pl - W drodze do komisji międzynarodowej
Zbieg okoliczności sprawił, że prezentacja ta będzie zaprezentowana praktycznie w tym samym czasie zarówno w Chicago jak i Londynie. Jest ona krótkim zarysem tego co bardzo często jest przemilczane lub zagłuszane przez dezinformację, która wciąż na nowo pojawia się w wielu mediach.

Czytaj więcej >>>

03.04.2011r.

Zuzanna Kurtyka - Tydzień Pamięci Narodowej: 2-10.04, Chicago - I - nagrania z konferencji prasowej i radia
Przedstawiamy nagrania przesłane przez Zuzannę Kurtykę z konferencji prasowej i spotkania w radiu polonijnym Rozpoczął się Tydzień Pamięci Narodowej w Chicago, USA. W tym wątku zbierane będą wszystkie materiały i relacje związane z tym wydarzeniem.

Czytaj więcej >>>

03.04.2011r.

Rajmund Pollak dla pomniksmolensk.pl - Mamy zobowiązania wobec ofiar Katynia 1940 r i tragedii smoleńskiej z 10.04.2010 r
My, Polacy którzy pozostaliśmy przy życiu nie tylko nie możemy zapomnieć o ofiarach Katynia 1940 i Smoleńska 2010, ale mamy obowiązek dać z siebie dla Polski znacznie więcej niż dotychczas.

Czytaj więcej >>>

02.04.2011r.

Nowe grafiki użytkowniczki o niku "Zuzanna"
W galerii z grafikami Zuzanny dodaliśmy nowe pliki. Autorce serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Czytaj więcej >>>

02.04.2011r.

Kazia - Jan Paweł II o krzyżu
Dzisiaj mija sześć lat od śmierci papieża Jana Pawła II. Pamiętamy o naszym Rodaku, dla wielu nadal jest On autorytetem. Dlatego dla przypomnienia przywołujmy sobie jego słowa, tym razem o Krzyżu Świętym. Pamiętajmy o nich szczególnie gdy widzimy gorszące działania władz miasta Warszawy w stosunku do modlących się pod krzyżem przed Pałacem Namiestnikowskim.

Czytaj więcej >>>

02.04.2011r.

No i polecieli do Chicago - zdjęcia i wywiady
Wczoraj o godzinie 12:55 z Warszawy, oraz o tej samej godzinie z Krakowa, odlecieli do Chicago na zaproszenie Polonii: Beata Gosiewska z dziećmi, Zuzanna Kurtyka z synem, Ewa Stankiewicz i Jan Pospieszalski. Dzisiaj dostałem smsa - Dolecieliśmy wszystko OK, pozdrawiamy - Zuzanna. Przedstawiamy zdjęcia i wywiady z lotniska.

Czytaj więcej >>>

01.04.2011r.

Magdalena Merta i Andrzej Melak dla pomniksmolensk.pl m.in. o dokumentacji sekcyjnej oraz odpowiedzi na pytania internautów
Wywiady z Magdaleną Mertą i Andrzejem Melakiem dla naszego portalu zdają się potwierdzać, że dokumentacja sekcyjna dostarczona przez Rosję nie dotyczy ich bliskich.

Czytaj więcej >>>

31.03.2011r.

Janusz Uhma - Smoleńskie Zaduszki
Prezentujemy wiersz autorstwa Janusza Uhma pt. Smoleńskie Zaduszki. Autorowi dziękujemy, czekając na spełnienie obietnicy odnośnie 10.04. Pozdrawiamy.

Czytaj więcej >>>

31.03.2011r.

Cyranka - Każdy wyniesie z tego doświadczenia własne konkluzje
Wracając myślami do 10 kwietnia i do pogrzebów ofiar katastrofy, zadałam sobie kolejny raz jeszcze jedno pytanie, to samo, które pojawiło się już rok temu i przewijało się w moich rozmyślaniach: dlaczego nie wiedzieliśmy, my, zwykli obywatele, że mamy tak wspaniałych rodaków? Dlaczego nagle „odkryliśmy” tylu cudownych ludzi? Dlaczego, podczas gdy oni dwoili się i troili, żeby budować silną i piękną Rzeczpospolitą, my tak mało wiedzieliśmy o ich działalności?

Czytaj więcej >>>

31.03.2011r.

Wciąż widzę Przemka uśmiechniętego
Wywiad z Jadwigą Gosiewską opublikowany we wczorajszym albumie Pamiętamy Smoleńsk 10.04.2010 - Super Album, Super Expressu.

Czytaj więcej >>>

30.03.2011r.

Dwa mini albumy o katastrofie pod Smoleńskiem
Dzisiaj w salonikach prasowych do nabycia dwa mini albumy poświęcone katastrofie pod Smoleńskiem. W jednym z nich wywiad z Zuzanną Kurtyką, który publikujemy poniżej.

Czytaj więcej >>>

29.03.2011r.

Pomniksmolensk.pl ostro w górę w statystykach - dziękujemy!
W ciągu miesiąca nasza strona zwiększyła liczbę odwiedzin o 500 % - tak donoszą statystyki Alexa. Jednocześnie liczba podpisów poparcia przekroczyła 2000. I rośnie.

Czytaj więcej >>>

28.03.2011r.

Witold Kieżuń ps. Wypad - dokument o działalności nie tylko powstańczej
Przedstawiamy drugi z nadesłanych nam przez Backę filmów dokumentalnych. Oba filmy mają drobne mankamenty techniczne (nie ma problemu z oglądaniem) które zostaną wyeliminowanie po otrzymaniu płyt z oryginałami. Dziękujemy i zapraszamy do oglądania.

Czytaj więcej >>>

27.03.2011r.

Backa - Tablica w hołdzie Narodowi Węgierskiemu za pomoc w wojnie z bolszewikami
We wtorek, 22 marca 2011, w Warszawie, na Domu bez Kantów od strony Pl. Piłsudskiego, została odsłonięta bardzo ważna tablica pamiątkowa, oddająca hołd Narodowi Węgierskiemu za pomoc dla wojska (sprzęt, amunicja) w czasie wojny polsko-bolszewickiej w 1920 roku

Czytaj więcej >>>

26.03.2011r.

Barbara Gancarczyk ps. Pająk - film o sanitariuszce z Powstania
Użytkowniczka Backa nadesłała nam dwa interesujące filmy. Dzisiaj prezentujemy pierwszy z nich, dziękując za niezwykle ciekawy materiał.

Czytaj więcej >>>

25.03.2011r.

Plakietki niepodległościowe użytkowniczki o niku "Zuzanna"
Zapraszamy do odwiedzenia galerii plakietek niepodległościowych zaprojektowanych przez użytkowniczkę o niku Zuzanna.

Czytaj więcej >>>

24.03.2011r.