Nasze Radio Logos nadaje. Program na 24.08.2016: Prof. T. Marczak: Przemówienie pod Konsulatem Niemiec - godz. 1:00, 10:00, 19:00, 24:00. Janusz Dobrosz: Polityczno prawne aspekty układu poczdamskiego - godz. 1:30, 10:30, 19:30. Prof. M. Dyżewski: Muzyczny ogród Panny Maryi - godz. 2:00, 11:00, 20:00. Prof. R. Szeremietiew: Geocywilizacyjne zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, cz. 1 - godz. 3:00, 12:00, 21:00. Prof. T. Marczak: Perspektywy rozwoju kwestii ukraińskiej, cz. 1 - godz. 3:30, 12:30, 21:30. Prof. T. Marczak, cz. 2 - godz. 4:35, 13:35, 22:35. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 1 - godz. 6:00, 15:00. L. Żebrowski: Zdrajcy i Bohaterowie, cz. 2 - godz. 7:15, 16:15. Dr S. Krajski: Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu, cz. 1 - godz. 8:00, 17:00. Dr S. Krajski, cz. 2 - godz. 9:30, 18:30. Między audycjami muzyka.
Najnowsze filmy

Dlaczego Europa obserwuje wydarzenia w Polsce z niechęcią - Bronisław Wildstein w Toruniu, w klubie Nowa szewska Pasja cz. 1


Trybunał Konstytucyjny miał zablokować program 500+ - dr Janusz Szewczak


Najlepszy jest system prezydencki i proporcjonalny - Stanisław Michalkiewicz w Tuchowie o konstytucji dla Polski

Popularne filmy

Siostra Maria Ślipek o identyfikacjach zwłok w Smoleńsku - nasz wywiad


Red. Cezary Gmyz - Informacje o strzałach na miejscu katastrofy potwierdziło 4 świadków


Prof. Sławomir Cenckiewicz o pracy, zdjęciu Tuska i Putina, agenturze Wałęsy - nasz wywiad


Nieznany, niepublikowany film z miejsca Tragedii Smoleńskiej z 10 kwietnia 2010 r

Nasze wywiady

Nasze kanały na Vimeo

Nasze relacje

Warto przeczytać

Wykłady prof. W. Polaka

Posiedzenia Zespołu

Byliśmy w Smoleńsku

Smoleńsk Crash Reports
Filmy W. Komana

Radio Solidarność

Telewizja Nasza Historia
Nieznana Pierwsza Dama
Od administracji


Nasze Radio Logos - ramówka

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
--------------------------------------------------------
Rejestracja nowego użytkownika wymaga zatwierdzenia - czekaj na mail od administratora
--------------------------------------------------------
Bloguj na naszym portalu

Blog Andrzeja Kołakowskiego


Wydarzenia
Nasze filmy na Vimeo

Tadeusz Płużański: Rotmistrz Pilecki i jego oprawcy, cz. 1


Nie będzie bezpieczeństwa narodowego dopóki w Polsce nie będzie bomby atomowej - prof. Marek Chodakiewicz w Warszawie cz. 1

Ostatnie komentarze
Z działu "Aktualności":
oraz z pozostałych stron:

Lubię to !


Goście i użytkownicy - online

Statystyki Google Analytics


Tagi

Nieznane filmy i zdjęcia z 10.04.2010

Nieznany wywiad z A. Walentynowicz

Pamięć - świadectwo rodzin

Klub Nowa Szewska Pasja

Wspierają nas

Aktualności
Film „Nasze matki, nasi ojcowie” przed sądem w Krakowie
Film „Nasze matki, nasi ojcowie” przed sądem w Krakowie, Kraków, 18 lipca 2016 r. - Sąd Rejonowy Konferencja Prasowa „Reduty Dobrego Imienia”, (zdjęcia i wideo - Józef Wieczorek)

Czytaj więcej >>>

19.07.2016r.

Chłopi Niezłomni
Odkryta, trochę przypadkowo, w archiwum Instytutu Pamięci Narodowej teczka pod tytułem Meldunki specjalne dotyczące skupu zboża. Rok 1953 KPMO w Pułtusku nie zapowiadała ciekawych i odkrywczych materiałów. Tymczasem każdy zgromadzony tam dokument okazał się żywym aktem oskarżenia wobec komunistycznego państwa. Pod chłodnym, służbowym językiem milicyjnych meldunków, przepełnionych propagandowym, grafomańskim żargonem, ukrywa się dramat ludzi, których stalinowski system uznał za wyjętych.

Czytaj więcej >>>

18.07.2016r.

Hoplici. O sztuce wojennej starożytnej Grecji
Wystawa w Muzeum Narodowym w warszawie, prezentuje antyczne uzbrojenie z kolekcji Axela Guttmanna. Unikalny hełm późnogeometryczny wykuty w czasach Homera, tarcza hoplity pamiętająca czasy króla Leonidasa z VI/V w. i Spartan poległych pod Termopilami (480 r. przed Chr.). Prezentacji towarzyszy recytacja elegii bojowych Tyrtajosa i wspaniała animacja „Hoplites! Greeks at War”.

Czytaj więcej >>>

18.07.2016r.

Kalejdoskop - Politycy Zjednoczonej Prawicy pora zmądrzeć i zbojkotować lewackie media
Czy to na prawdę jest taki trudny do wykrycia mechanizm? Czy naprawdę trzeba być posłem, ministrem, politykiem, żeby tego nie dostrzegać? Przecież to tak oczywiste, że aż śmieszne. Dlatego apel do władz Zjednoczonej Prawicy - zabrońcie swoim politykom chodzenia do TVN, Radia TOK FM itd. Dlaczego?

Czytaj więcej >>>

18.07.2016r.

To były zwykłe czystki, a pucz w Turcji, to dopiero będzie!
Gdyby to był prawdziwy zamach, to telewizja centralna nie zaprzestałaby nadawać programu zaraz po wyemitowaniu deklaracji rzekomych puczystów! We wszystkich puczach telewizja odgrywa rolę strategiczną w strategii i propagandzie przejmujących władzę! Poza tym co to za zamach stanu, który nie ma przywódcy?

Czytaj więcej >>>

18.07.2016r.

Kalejdoskop - Kanclerz Merkel wygwizdana
Warto przypomnieć wypowiedzi Angeli Merkel na temat uchodźców. Warto je przytoczyć, bo zazwyczaj w naszej telewizji widzimy Kanclerz Niemiec tylko jako tło do rozważań spikera, spacerującą po czerwonym dywanie lub przemawiającej w PE lub w innym miejscu. Wszystkie pochodzą z tego samego miejsca, z w Heidenau w Saksonii, z ośrodka dla imigrantów, przeciwko któremu były organizowane tam marsze i protesty

Czytaj więcej >>>

17.07.2016r.

Zamachy w Turcji od 1960 do 2016 roku
Na wiosnę 1960 roku w Ankarze, tysiące ludzi wyszło na proteście, potem kraj zaczął pogrążać w chaosie. Pod koniec maja armia aresztowała członków rządzącej Partii Demokratycznej. We wrześniu 1961 r. po szybkim procesie obalony premier Adnan Menderes został skazany na karę śmierci i powieszony. Wraz z nim stracono ministra finansów Hassan Polatkana i ministra spraw zagranicznych Zorlu Fatina Ryushtu.

Czytaj więcej >>>

17.07.2016r.

Ks. Wiesław Multan - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
Przypominam sobie bardzo dobrze czas, gdy nasza Ojczyzna przystępowała do europejskiej wspólnoty. Wielu przestrzegało przed błędnym rozumieniem idei zjednoczenia. Ale owe przestrogi na nic się nie zdały. Instrumentalnie wykorzystywano nawet wypowiedzi, dziś już Świętego, Jana Pawła II. Nigdy, przenigdy nie był On zwolennikiem Unii w dzisiejszym jej kształcie i rozumieniu.

Czytaj więcej >>>

17.07.2016r.

Grzegorz Braun, prof. Jerzy Robert Nowak i Dariusz Walusiak - Pogrom kielecki, fakty, historia i kłamstwa cz. 3
Po konferencji na temat pogromu kieleckiego zorganizowanej w dniu 29 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ul. Foksal w Warszawie rozpoczęła się burzliwa dyskusja, która wcześniej tak się nie zapowiadała. Najpierw jednak głos zabrała Małgorzata Sołtysik, która podziękowała przybyłym prelegentom, Grzegorzowi Braunowi, prof. Jerzemu Robertowi Nowakowi i Dariuszowi Walusiakowi oraz zebrała przedstawione fakty w całość.

Czytaj więcej >>>

16.07.2016r.

W co gra Zachód i Rosja po ataku terrorystycznym w Nicei
Jak bardzo władze francuskie nie przewidziały tragedii świadczy fakt, że jeszcze wczoraj Francoise Holland stwierdził, iż w najbliższej przyszłości, gdzieś w okolicach 26 lipca zamierza znieść stan wyjątkowy we Francji ogłoszony po ataku terrorystycznym w Paryżu. Teraz nie tylko nie myśli o jego zniesieniu ale wręcz przeciwnie, do samej Nicei i w okolice miasta zostanie wysłanych 10 tys. żołnierzy.

Czytaj więcej >>>

16.07.2016r.

Wystawa „Wielcy Polacy” w centrum Warszawy
W przeddzień dnia szczytu NATO w Warszawie, czyli 7 lipca 2016 r. na fasadzie budynku Dowództwa Garnizonu Warszawa zawisło 29 ogromnych portretów wybranych polskich pisarzy, poetów, polityków, muzyków, naukowców i duchownych. Składają się one na wystawę „Wielcy Polacy”.

Czytaj więcej >>>

16.07.2016r.

Marsz Pamięci w 73. rocznicę krwawej niedzieli we Wrocławiu - nasza relacja
Inicjatywa Historyczna wraz z organizacjami patriotycznymi oraz środowiskami kresowymi zaprosiła wrocławian na uczczenie ofiar ludobójstwa Polaków na Wołyniu marszem w dniu 11 lipca 2016 r. Ten już III Marsz Pamięci rozpoczął się modlitwą na Rynku pod fontanną a zakończył składaniem wieńców i zniczy pod Pomnikiem Pamięci Ofiar UPA przy ul. Modrzewskiego.

Czytaj więcej >>>

15.07.2016r.

TV Niezależna Polonia - Jedwabne - Świadkowie - Świadectwa - Fakty (Zwiastun)
Zwiastun filmu dokumentalnego Elżbiety i Wacława Kujbidów, (...). Film (...) jest zwieńczeniem dwu i pół letniej pracy autorów którzy nie tylko - jako pierwsi - dotarli do tych dwóch, żyjących i naocznych świadków tej zbrodni, nie tylko pokazują w swoim filmie - (...) część dowodów rzeczowych wykopanych w trakcie niedokończonej ekshumacji w Jedwabnem, na przełomie maja i czerwca 2001 roku, ale również ujawniają wiele, nieznanych dotychczas faktów, detali i szczegółów.

Czytaj więcej >>>

15.07.2016r.

Na kozetkach u Jacka - rozmowy w Tłoku. Odcinek 28 - Przez politykę zagraniczną Lorda nie tylko mamy Bryxit ale idea Międzyplanetarna okazała się kompletną ułudą
Pieniądze to był bardzo słaby punkt Tomka Komsomolca. Kokosy czerpane z pracy w telewizji komsomołu się skończyły, a on z roli pierwszoplanowej twarzy stał się nikim. Udziela się co prawda w niemieckiej gazecie i niemieckim Internecie ale już nie to. A może tak zostanę prezydentem? pomyślał. To by było coś. Pokazałby wtedy wszystkim jak wygląda prawdziwy świat idei komsomolców. I tak oto zakiełkowała w jego głowie myśl, że koniecznie należy na Twitterze zacząć odpowiadać na wpisy.

Czytaj więcej >>>

15.07.2016r.

Marsz ku czci Polaków, ofiar ludobójstwa na Wołyniu - nasza relacja
Marsz 11 lipca 2016 r. upamiętniający ludobójstwo Polaków na Wołyniu, rozpoczął się Mszą św. w kościele p.w. św. Aleksandra w Warszawie. Po Mszy św. uczestnicy przemaszerowali Krakowskim Przedmieściem pod Dom Polonii i pomnik poświęcony ofiarom ludobójstwa na Wschodzie Rzeczypospolitej.

Czytaj więcej >>>

14.07.2016r.

Via Baltica (Rail Baltica) - według komentatorów moskiewskich, drogą do wojny z Rosją
Rosyjski komentator Aleksandr Kurkin potępił rezolucję Komisji Europejskiej oraz Estonii, Łotwy, Litwy, Polski i Finlandii, w sprawie dokończenia budowy międzynarodowej linii kolejowej łączącej Warszawę i Helsinki uznając to przedsięwzięcie za bezpośrednio zagrażające militarnie Federacji Rosyjskiej. Politolog wskazuje, że prawdziwy cel projektu jest widoczny w dacie podjęcia ostatecznej decyzji o budowie, bo stało się to w przededniu szczytu NATO.

Czytaj więcej >>>

14.07.2016r.

Kalejdoskop - Biedni, głodni emigranci mają zwidy. Gdzie obrońcy praw człowieka?
Niemiecka policja ostrzega przed rosnącą liczbą przypadków molestowania seksualnego na basenach i kąpieliskach. Dziennik Bild podaje, że sprawcy to często obcokrajowcy. - W położonym w pobliżu Bonn mieście znajdują się trzy schroniska dla azylantów. Mamy dowody, że to młodzi mężczyźni właśnie z tych ośrodków dopuszczali się molestowania - mówił Schnapka. Reakcja władz miasta była szybka - zakaz wstępu dla mężczyzn z pobliskich schronisk azylanckich.

Czytaj więcej >>>

14.07.2016r.

Kolejna rozprawa sądowa pod wyblakłym godłem
Kolejna rozprawa sądowa pod wyblakłym godłem. Procesów „nowosądeckich” w obronie sowieckiego pomnika ciąg dalszy. Przed Sądem Rejonowym w Krakowie 11 lipca 2016 r.

Czytaj więcej >>>

14.07.2016r.

Wołyń Pamiętamy - Marsz Pamięci Ofiar Męczeństwa i Ludobójstwa Kresowian
Warszawski Marsz Pamięci Ofiar Męczeństwa i Ludobójstwa Kresowian w dniu 11 lipca 2016 r. zgromadził uczestników o rozmaitych poglądach politycznych i z różnych środowisk, których połączyła wspólna przeszłość. Wśród aktywnych manifestantów był np.: gen. Mirosław Hermaszewski, który - co niewielu wiedziało - cudem ocalał z rzezi w okolicach Lipnik na Wołyniu.

Czytaj więcej >>>

13.07.2016r.